Najhorúcejší muži planéty na majstrovstvách sveta v striptíze + príde aj Thomas Puskailer

Magnifique Agency, Bratislava, Košice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Najhorúcejší muži planéty na majstrovstvách sveta v striptíze + príde aj Thomas Puskailer

LokalitaMagnifique Agency, Bratislava, Košice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.12.2016 do 18.2.2017 podľa dostupnosti.

Dámy, vo februári bude poriadne horúco! Prebuďte v sebe divoké kočky a príďte si bez hanby zakričať pri pohľade na vypracované mužské telá. Najlepší striptéri z celého sveta budú odhaľovať nielen svoje hrude špeciálne pre vás. Oceľové svaly, zvodné pohľady, pikantné choreografie - veď pozerať sa nie je hriech. K tomu Thomas Puskailer ako špeciálny hosť, akciu moderuje populárny moderátor Binďo.

Rozpáľte svoje zmysly pohľadom na dokonale vyformované telá sexi striptérov v luxusnom projekte!

Milé dámy, Slovensko opäť navštívia striptéri z celej zemegule a budú bojovať o titul majstra sveta v pánskom striptíze. Striptérska svetová elita, sexi vyšportovaní a charizmatickí muži, striptéri z krajín ako Španielsko, Taliansko, Švajčiarsko, Rakúsko, Brazília, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko

Pozrite si najžiadanejších pánov z celého sveta, mužov s oceľovými svalmi, dômyselnými kostýmami, očarujúcim šarmom a dychvyrážajúcou choreografiou, ktorá vás dostane do varu.

Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie, čo svet doposiaľ ponúkla, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu februárovú noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

V Bratislave bude sedieť v porote napr. dvojnásobná majsterka sveta vo Fitness Iveta Chrťanova a dvojnásobný majster sveta v pánskom striptíze KENZOSUPERSTAR

Predstaví sa vám aj bieloruská striptérska hviezda so zaslúženým menom DEiamond, ktorý okrem iného bol súčasťou 2. medzinárodného šampionátu v erotickom tanci 2016 v Kaliningrade a tiež na šampionáte EroticShowMEN 2016 vo Vilnuse.

Program

 • celovečerný program - veľkolepá striptízová show s prestížnymi striptérmi z celého sveta ako Španielsko,Taliansko, Švajčiarsko, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko a ďalšie
 • hostess man service
 • profesionálne striptízové vystúpenia
 • celým programom vás bude sprevádzať moderátor Rádia Európy 2 Binďo
 • porota zložená zo známych osobností bude hodnotiť kritéria ako: najlepšia show, najkrajšie telo, najzaujímavejší kostým, favorit publika a celkový víťaz
 • exkluzívny photoshooting -  po skončení tejto veľkolepej show sa všetci striptéri aj s čerstvým víťazom presunú do miestnosti, kde sa budete mať možnosť odfotiť so striptérmi a dokonca dostanete priamo na mieste vytlačenú fotografiu na pamiatku a to na červenom koberci
 • po skončení photoshootingu sa začne After párty so všetkými účinkujúcimi až do ranných hodín, kde sa o pestrú muziku postará jeden zo známych DJ-ov, ktorého meno udržujú organizátori zatiaľ v tajnosti
 • o dokonalý večer sa postará aj holandský spevák, herec, skladateľ a model Thomas Puskalier,ktorý vás príjemne naladí jeho horúcimi skladbami, pri ktorých budete tancovať 

Špeciálny hosť

Thomas Puskalier

Talentovaný spevák, herec, skladateľ a model sa narodil v roku 1981 v holandskom Lichtenvoorde. Thomas má dvojité občanstvo, slovenské a holandské. V roku 2000 absolvoval štúdium na Musical Academy Lucia Marthas v Amsterdame, ktoré doplnnil o ročné štúdium na Joe Weston Acting Studio v Amsterdame a na Complete Vocal Institut v Copenhagene.

Účinkoval v mnohých svetových muzikáloch, zahral si Dannyho Zukku v „Pomáde“, Tonyho Manera v „Horúčke sobotňajšej noci“, Rademesa v Disneyho muzikáli „Aida“. Thomasovou slovenskou divadelnou premiérou bola postava Džoka v muzikáli „Boyband“. Pod vedením Jána Ďurovčíka účinkuje v muzikáloch „Ôsmy svetadiel“ a „Romeo a Júlia“.

Šarmantný Thomas hral v niektorých holandských televíznych seriáloch a filmoch. Ako tanečník a choreograf sa predstavil v mnohých hudobných klipoch, koncertoch, tanečných a módnych prezentáciách. Pôsobil ako moderátor v českej a slovenskej „Fashion TV“. Thomas hrá na gitaru, klavír aj bicie nástroje a sám si skladá piesne. V roku 2008 si založil vlastnú hudobnú skupinu, s ktorou vystupoval v niektorých londýnskych kluboch. Na konte má vlastné albumy „Make Believe“, ktorý vyšiel 2012 a „Live For The Moment“, ktorý vyšiel 2016.

Moderátor

Binďo

Moderátor Binďo je na scéne viac ako 15 rokov, má bohaté skúsenosti s moderovaním eventov rôzneho druhu. Profesionalita a zahraničné know-how zaručujú Vášmu eventu skvelý prístup a spokojnosť klienta. Binďo pôsobil 14 rokov v najpočúvanejšom rádiu (Expres), kde sa od reportéra dostal na pozíciu moderátora Rannej show, Večernej show, Víkendového vysielania a nespočetného množstva off-air akcií. V súčastnosti má Binďo svoju vlastnú show v rádiu Europa 2, kde vysiela od pondelka do piatku od 20 do polnoci. Family days, Firemné party a večierky, roadshows, Dni miest a obcí, Fashionshows, Tlačové konferencie, Silvestrovské alebo Vianočné večierky či plesy môžte obohatiť a profesionálneho moderátora ktorým Binďo bezpochyby je.

Porotca

Johnny Mečoch

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pánska obsluha hore bez
  Pánska obsluha hore bez
 • Vypracované mužské telá z celého sveta
  Vypracované mužské telá z celého sveta
 • Afterpárty so striptérmi
  Afterpárty so striptérmi
 • Špeciálny hosť: Thomas Puskailer
  Špeciálny hosť: Thomas Puskailer
 • Horúco bude v Košiciach aj v Bratislave
  Horúco bude v Košiciach aj v Bratislave

Ukončené
od 15,90 €

Bežná cena: 39 - 65,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 670 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Magnifique Agency

Kresánkova 7/B
841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
0944 117 926

info@ladiesnight.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

2
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

4
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

4
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Mohlo by sa vám páčiť