Hotel Montfort**** uprostred nedotknutej prírody s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry

Hotel Montfort ****, Belianske Tatry - Tatranská Javorina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Hotel Montfort**** uprostred nedotknutej prírody s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry

LokalitaHotel Montfort ****, Belianske Tatry - Tatranská Javorina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.12.2016 do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Relax v bazéne, jacuzzi alebo saune - vyberte si odpočinok v hoteli Montfort podľa svojich predstáv. Príjemne strávené chvíle ešte viac umocní nádherný výhľad na scenériu Belianskych Tatier, ktorý sa vám naskytne takmer z každého kúta zrenovovaného hotela v tichej a ničím nerušenej lokalite. Ak radi trávite čas aktívne, potešíte sa jaskyniam, turistickým trasám alebo lyžiarskym svahom v okolí.

O hoteli

Vitajte v malebnej Tatranskej Javorine v Belianskych Tatrách. Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest, len vy a vaši klienti, kolegovia, rodina či priatelia.

Pri vstupe do hotela vás privíta ohromujúca oblúková vstupná hala s vysokým presklením, z ktorej je nádherný výhľad na protiľahlý Muráň a Nový vrch. 

Názov hotela pochádza z dvoch francúzskych slov mont (hora) a fort (silný), čo spolu znamená "silná hora". Hotel je nositeľom názvu rovnomernej pevnosti postavenej v stredoveku. Táto bola prvým známym sídlom Rádu nemeckých rytierov vo Svätej zemi počas križiackych výprav do Kráľovstva Jeruzalemského. 

Ubytovanie

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe, kde budete mať k dispozícii vaňu alebo sprchovací kút, WC, sušič vlasov, TV + SAT, telefón, wifi, internet, minibar, župan, papučky a prístelku (je potrebné si ju vyžiadať).

Stravovanie

Skúsený tím kuchárov dokáže ulahodiť vašim chutiam, či už ste priaznivci tradičnej slovenskej kuchyne alebo zdravého štýlu stravovania. Váš zážitok z dobrého jedla, voňavej kávy i bylinkových čajov spríjemní aj priamy výhľad na Muráň, či už sa nachádzate v reštaurácii, kaviarni alebo dennom bare hotela.V útulnom prostredí Slovenskej izby s umeleckými folklórnymi dekoráciami si okrem ponuky jedál národnej kuchyne môžete vychutnať aj grilované špeciality.Po športovaní či pri večernom oddychu padne pohár lahodného vína vhod. Kvalitné víno si budete môcť vybrať zo širokej ponuky domácich i zahraničných vín vinotéky hotela Montfort.

Wellness

K tomu správnemu pobytu na horách, ako aj k oddychu po fyzickej a psychickej stránke, patrí aj relax vo wellness. Či už uprednostňujete vôňu a teplo sáun alebo rozmaznávanie tela rôznymi masážami, vo wellness centre je vám k dispozícii oboje. Zároveň si môžete vychutnať relaxačný bazén s protiprúdom, jacuzzi a doplniť pitný režim osviežujúcimi nápojmi.

V hotelovom wellness centre máte možnosť obnoviť svoju energiu a uvoľniť ducha i telo.Pre deti je k dispozícii detský bazén, v ktorom sa pod dozorom rodičov môžu dosýta vyšantiť.

Oddychovať môžete v týchto saunách:

 • Soľná parná sauna
 • Fínska sauna
 • Bylinková parná sauna
 • Eukalyptová parná sauna
 • Kvetová parná sauna
 • Infrasauna

Na spestrenie pobytu a posilnenie športového ducha vám hotel Montfort ponúka široké spektrum športových aktivít, ako napríklad bowling, fitness, squash a mnohé iné.

Aktivity v okolí

Belianske Tatry sú horské pásmo Východných Tatier na severozápade východného Slovenska. Najvyšší vrch je Havran s výškou 2 151,5 m n. m.

Jediná verejnosti prístupná jaskyňa v Tatrách je Belianska jaskyňa. Nachádza na severnom svahu Kobylieho vrchu (1108 m) pri osade Tatranská Kotlina (760 m).

Prechádzky do okolia:

 • k prezidentskému zámočku v susedstve hotela Montfort
 • k drevenému Kostolu sv. Anny v obci Tatranská Javorina
   

Turistika a lyžovanie:

 • Bielovodská dolina
 • Prielom
 • Zbojnícka chata
 • Hrebienok
 • Starý Smokovec
 • Sedielko
 • Teryho chata
 • Starý Smokovec
 • Kopské sedlo
 • Biele pleso
 • Tatranská Lomnica
   Výlety podľa chuti a nálady:

 • Zakopané - turistami vyhľadávané mestečko, vzdialené 23 km
 • Terma Bukowina – aqua park
 • Aquacity Poprad – aqua park
 • Vrbov - termálne kúpalisko
 • Belianska jaskyňa a Spider Park v Tatranskej Kotline
 • Bike park - Bachledova dolina
 • Bachledova dolina
 • Vysoké Tatry - napr. bobová dráha v Tatranskej Lomnici, lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický Štít, pozemná lanovka na Hrebienok
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Z wellness krásny výhľad na Muráň
  Z wellness krásny výhľad na Muráň
 • ​​​​​Zrenovovaný hotel
  ​​​​​Zrenovovaný hotel
 • Len 2,5 km od poľských hraníc
  Len 2,5 km od poľských hraníc
 • Tiché prostredie bez ruchu veľkomesta
  Tiché prostredie bez ruchu veľkomesta
 • Detský kútik
  Detský kútik

Ukončené
od 199,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 588 903 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Montfort ****

Hotel Montfort ****

Tatranská Javorina 27
05956 Tatranská Javorina 27
052/ 789 5622

Check in od 14:00
Check out do 11:00

recepcia@hotelmontfort.sk
http://www.hotelmontfort.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

5
km
Bielovodská dolina

Bielovodská dolina

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

6
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

7
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

9
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

9
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

9
km
Chata pri Zelenom plese

Chata pri Zelenom plese

Chata dostala meno podľa arcikniežaťa Fridricha Habsburga – Fridrichova chata. Po páde monarchie sa nazýva Chatou pri Zelenom plese. Skvelé miesto, kde by ste pri potulkách... Viac Tatrami mali určite zavítať.

10
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

10
km
Pleso Morskie Oko

Pleso Morskie Oko

Na poľskej strane Tatier, pod štítom Rysy, leží najväčšie pleso Vysokých Tatier. Nachádza sa vo výške 1 395,4 m n. m. a je ľadovcového pôvodu. Dávna legenda hovorí o tom, že... Viac Morské oko je pod zemou spojené s morom. Na južnej strane plesa nájdete Chatu PTTK nad Morským okom (Schronisko PTTK nad Morskim Okiem), ktorá patrí medzi najkrajšie a najstaršie chaty vo Vysokých Tatrách.

10
km
Téryho chata

Téryho chata

Teryho chata je najvyššie položená chata s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa v nadmorskej výške 2015 m.n.m. Najľahší prístup k chate je po červenej a zelenej značke z Hrebienka... Viac cez Zamkovského chatu.

11
km
Zbojnícka chata

Zbojnícka chata

Chata sa nachádza vo Veľkej studenej doline a má celoročnú prevádzku. Slúži ako turistická ubytovňa s kapacitou 16 lôžok, takže ubytovanie v nej je naozaj výnimočný zážitok.

11
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

Mohlo by sa vám páčiť