Celodenný vstup do Aquathermalparku v Oraviciach

Aquapark Oravice, Tvrdošín - Liesek - Vitanová - Oravice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené od 8,90 €

od 8,90 €

Bežná cena: 17 - 64,00 €

Pre všetkých, ktorí si chcú dopriať relax, ale najmä dobrú náladu pri plávaní, šantení vo vlnách a chutnom občerstvení. Aquapark v lone panenskej prírody s kúpaním v každom počasí a každom ročnom období v geotermálnej vode s blahodarným účinkom.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 952 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prírodná geotermálna voda Prírodná geotermálna voda

Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov

Vodné atrakcie: lavica s vodnými a vzduchovými masážnymi tryskami Vodné atrakcie: lavica s vodnými a vzduchovými masážnymi tryskami

Zadarmo detský kútik, morský aerosolový kúpeľ Zadarmo detský kútik, morský aerosolový kúpeľ

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Aquapark Oravice

Pre všetkých, ktorí si chcú dopriať relax, ale najmä dobrú náladu pri plávaní, šantení vo vlnách a chutnom občerstvení. Aquapark v lone panenskej prírody s kúpaním v každom počasí a každom ročnom období v geotermálnej vode s blahodarným účinkom.

O aquaparku

Pre všetkých, ktorí si chcú dopriať relax, ale najmä dobrú náladu pri plávaní, šantení vo vlnách a chutnom občerstvení je tu pre vás Aquapark Oravice.

 

Popritom môžete spoznať najkrajšiu časť Slovenska. Prírodné danosti Oravy tvoria ideálne podmienky na turistiku, dokonalú pohodu a pastvu pre oči. Krásy hôr obdivujú celoročne turisti z celého sveta.


 
AQUAPARK ORAVICE leží na území regiónu Oravy – Západné Tatry na hranici Tatranského Národného parku v blízkosti Tichej a Juráňovej doliny, takmer na hranici s Poľskou republikou, len niekoľko km od Oravského hradu či Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná geotermálna voda s blahodarným účinkom s teplotou až 58 °C, vďaka ktorej je tento aquapark jedinečný. Celková plocha všetkých bazénových plôch v plnej prevádzke je 1545 m². Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato – siričitá s vysokým obsahom železa. Aquapark v lone panenskej prírody umožňuje kúpanie v každom počasí a každom ročnom období.

 
Geotermálna voda v Oraviciach môže byť vďaka vysokému obsahu minerálov podpornou terapiou v liečení tela aj duše.
  • Voda vyviera z hĺbky 1611 metrov
  • Teplota vody: 58 °C
  • Zloženie vody: vápnik, horčík, mangán, hydrogénuhličitany, lítium, železo, sírany

Relaxačný geotermálny bazén B2
Typ bazénu: s vnútornou aj vonkajšou časťou
Teplota vody: 38 °C
Vodná plocha vnútornej časti: 30,2 m²
Vodná plocha vonkajšej časti: 44,2 m²
Vodné atrakcie: lavica s vodnými masážnymi tryskami

Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov v roku (okrem detského bazéna a tobogana)

V areáli sa nachádzajú šatne, bistro, kaviareň, terasová vonkajšia kaviareň, bufet, morský aerosolový kúpeľ, veľký plavecký bazén, geotermálny relaxačný bazén, 2x Whirpool, športovo – relaxačný bazén, vlnový bazén, detský bazén a tobogán. V plnej prevádzke je k dispozícii aj fínska sauna a široká ponuka masáží s odpočinkovou miestnosťou.

Bazény sú vybavené vodnými atrakciami, ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chrliče a masážne trysky. Súčasťou vybavenia Thermalparku sú lehátka zadarmo. Pri vstupe dostanete náramok s čipom, do ktorého sa načítava výška konzumného v občerstvovacích zariadeniach a taktiež slúži na otváranie a zatváranie skriniek. Hotovosť tak budete potrebovať až pri odchode, kedy všetko naraz zaplatíte. Príďte si príjemne oddýchnuť, zabaviť sa a načerpať nové sily.
 

VODNÝ SVET – najväčšia atrakcia na Slovensku a v okolí: Umelé vlny

Športovo – relaxačné bazény sú prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená pre aktívnych športovcov s chuťou si zaplávať a druhá časť s vodnými tryskami slúži na relax. Športovo – relaxačný bazén ponúka rôzne atrakcie, ako sú masážne lavice, masážne trysky či veľký vodný hríb. Plavecká časť športového bazéna má dĺžku 25 m. V jesennom a zimnom období je tento bazén prevádzkovaný ako Veľký relaxačný geotermálny bazén s teplotou vody až 38 °C.
 


Umelé vlny

 
Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačných bazénov je však bazén s umelými vlnami, ktorý ponúka zaujímavé spestrenie pobytu v Thermalparku. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú umelé vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Plávanie v takomto bazéne je náročnejšie, ako plávanie v bežnom plaveckom bazéne. Napriek tomu ide o zaujímavý a príjemný zážitok. Zažite vlnobitie v Aquaparku Oravice. Prevádzka vlnového bazéna v jesennom a zimnom období môže byť z dôvodu nepriaznivých klimatických podmienok alebo iných príčin pozastavená, prerušená alebo úplne zastavená.


Kontakt

Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Oravice 109
02744 Tvrdošín
Slovensko
043 550 46 01

recepcia@aquaparkoravice.sk
www.aquaparkoravice.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem