Vypredané
4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec
4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec 4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách / Stary Smokovec

4-dňový pobyt plný procedúr v novej dependencii Kúpeľov Nový Smokovec v Tatrách

Stary Smokovec

Kúpeľný pobyt s polpenziou, wellness, voľným vstupom do RELAX zóny a 3 procedúrami, platný až do konca apríla. Dieťa do 15 rokov má ubytovanie zdarma.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Izby sú vybavané minibarom, wifi, tv a luxusnou kúpeľňou - väčšina z nich má výhľad na Slavkovský štít priamo z postele
 • Kupón platí cez týždeň i cez víkendy
 • Poloha hotela je 5 minút peši od lanovky na Hrebienok
 • TIP na aktivity


Kupón zahŕňa na výber:

 • 4 dni/3 noci pre dospelú osobu na izbe bez balkóna za 99 €
 • 4 dni/3 noci pre dospelú osobu na izbe s balkónom za 109 €
 • 3 x ubytovanie v novom hoteli Depandance Palace Grand***+ (fén, minibar, wifi)
 • 3 x raňajky formou bufetových stolov
 • 3 x večere výberom z menu (pozn. Raňajky sa podávajú priamo v depandance Palace Grand***+, večere v jedálni hotela Palace, približne 50 m)
 • 3 procedúry podľa vlastného výberu, konzultácia s lekárom
 • 1 x vstup do wellness na 2 hodiny
  • zahŕňa fínsku saunu, parnú saunu, aromasaunu, soľnú inhaláciu, infrasaunu, vírivku, Kneippove kúpele, zážitkové sprchy, sedací vírivý kúpeľ, ľadopád, ochladzovaciu kaďu a tepidárium.
 • Voľný vstup do RELAX zóny s bazénom (zahŕňa bazén so slanou vodou, fínsku saunu, ricochet, posilňovňu, odpočívareň a bar) 


Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 €/ dospelá osoba/noc
 • Parkovné 1 €/deň
 • Pobyt so zvieraťom nie je možný

Storno podmienky:

 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred.
 • Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt kupón bez náhrady prepadá


Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 3.1.2016 do 27.4.2016
 • Kupón nie je možné využiť počas Veľkej noci, 25. – 28.3.2016
 • O dostupnosti konkrétneho termínu sa informujte vopred ešte pred zakúpením kupónu
 • Informácie o voľných termínoch na adrese marketing@kupelens.sk alebo na tel. č. +421 918 772 896
 • Cena je platná na osobu pri plnom využití dvojlôžkovej izby. V prípade samostatného ubytovania je k cene pobytu príplatok 29 €
 • Check in 13.00 hod., check out 10.00 hod.
 • Deti na prístelke do 15 rokov majú ubytovanie na prístelke zdarma, platia iba za polpenziu: do 6 rokov 9 €, 6-15 rokov 21 € (o dostupnosti prísteliek je potrebné sa informovať vopred)

Kontakt

Depandance Palace Grand***+

Nový Smokovec 32

062 01 Starý Smokovec

KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.


+421 918 111 090


Depandance Palace Grand***+

Nový Smokovec 32, 062 01 Starý Smokovec

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Poďte si zalyžovať do Tatier s výhodnou TATRY Card,  skibussom a cestovaním električkou zdarma. Navštívte luxusný hotel depandancePalace Grand***+, kde na Vás čaká príjemný relax v areáli Kúpeľov Nový Smokovec.


Zdarma si môžete spríjemniť pobyt aj v novej zrekonštruovanej RELAX zóne v blízkosti hotela, kde sa môžete zregenerovať po túre, či lyžovačke. Poďte si zalyžovať do Tatier s výhodnou TATRY Card,  skibussom a cestovaním električkou zdarma.  Zažite neďaleko hotela dennú aj nočnú sánkovačku z Hrebienka na dráhe dlhej 2 km a navštívte jedinečný Tatranský ľadový dóm počas celej zimy. Lanovka je od nás vzdialená iba 5 minút peši.


Luxusné ubytovanie a voľný čas
Hotel depandance Palace Grand***+  je najnovším hotelom v areáli kúpeľov Nový Smokovec. Ponúka ubytovanie v 19 luxusných izbách s balkónom alebo bez balkóna vybavených minibarom, županom, wifi aj káblovým pripojením, LCD televízorom, fénom a kúpeľňou. Niektoré izby vás očaria výhľadom na Slavkovský štít priamo z postele.


V areáli Kúpeľov Nový Smokovec môžete využiť wellness, masáže, množstvo liečebných procedúr, fitness, alebo si užiť zábavu s programom v kaviarni hotela Palace*** /diskotéky, zaujímavé prednášky a vystúpenia/.


Zdarma si môžete spríjemniť pobyt aj v úplne novej  RELAX zóne s bazénom ( v hoteli Branisko), kde sa môžete zregenerovať po túre, či lyžovačke. Nachádza sa v nej relaxačný bazén s mierne slanou vodou a protiprúdom, fínska sauna, fitness, ricochet a tepidárium s barom.


Wellness
Tipy na výlet:
 • Zažite dennú aj nočnú lyžovačku z Hrebienka. Pozemná lanovka je vzdialená len 5 min od hotela. 
 • Užite si perfektnú lyžovačku v Tatranskej Lomnici až z Lomnického sedla. Skibuss odchádza priamo od hlavného hotela.
 • Navštívte úžasný Tatranský ľadový dóm na Hrebienku s množstvom kultúrnych zážitkov
 • Najvyššie položená Krížová cesta na Slovensku – navštívte ju v rámci svojich prechádzok: http://hotelslovan.sk/krizova-cesta-na-peknu-vyhliadku/


Športové aktivity v okolí: 


Stredisko Vysoké Tatry Starý Smokovec je ideálnym štartom pre turistiku k vysokohorským chatám a vodopádom. Unikátnosť prírody, netradičné zábavné atrakcie, úžasný výhľad z chrbtov tatranských hôr a nadštandardné služby sú tým pravým dôvodom prečo stráviť dovolenku práve v Tatrách.


V okolí môžete navštíviť:

Ľadový dóm na Hrebienku

Navštívte úžasný Tatranský ľadový dóm na Hrebienku s množstvom kultúrnych zážitkov! Pozemná lanovka 2 min. od hotela peši.
Najväčšiu atrakciu zimnej sezóny vo Vysokých Tatrách, Tatranský ľadový dóm, po roku opäť otvorili. Pod kupolou na Hrebienku sa ukrýva 70 ton ľadu z poľského mesta Vroclav, ktoré na chrám pretvorilo sedem sochárov za dva týždne.


Zakopané
Zakopané je jedným z najznámejších turistických miest v Poľsku. Zakopané, ktoré bolo „objavené“ ako turistická atrakcia v druhej polovici 19. storočia, nevychádza z módy, ale naopak, každým rokom priťahuje čoraz viac turistov, ktorí sú tak spokojní so svojím pobytom na úpätí Tatier, že dúfajú, že sa opäť vrátia. Zakopané vďačí za svoju popularitu rôznym zariadeniam, ktoré ponúka svojim návštevníkom. V zime sú to mnohé lyžiarske vleky a perfektné počasie na lyžovanie (či už pre skúsených lyžiarov alebo pre začiatočníkov). 


Spišský hrad
V nadmorskej výške 634 m, na vápencovej skale prevyšujúcej okolitý terén o 200 m, vládne Spišskej kotline jedna z najcennejších pamiatok Spiša, národná kultúrna pamiatka Spišský hrad. Je nielen dokladom vývoja architektúry u nás od 12. do 18. storočia, ale svojou rozlohou prevyšujúcou 4 hektáre (presne 41 426 m²) sa považuje za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy.
Bohaté sú aj jeho dejiny. Skala, na ktorej sa rozprestiera, bola osídlená už v mladšej a neskorej dobe kamennej. Praveké osídlenie však vrcholí na prelome nášho letopočtu, keď sa tu vytvorilo obrovské a mohutné opevnené hradisko ľudu tzv. púchovskej kultúry. Jeho valy objavili archeológovia počas nedávneho archeologického výskumu.


Dobšinská ľadová jaskyňa
Tento chránený prírodný výtvor je jeden z najvzácnejších a najpozoruhodnejších prírodných javov u nás. Objavil ju 15. 7. 1870 banský inžinier E. Ruffinyi so spoločníkmi. Už 1871 ju sprístupnili verejnosti. V 1887 bola prvou jaskyňou v Európe s elektrickým osvetlením. Vchod do jaskyne je v severnom úbočí vrchu Duča vo výške 969,5 m, dĺžka jaskyne dosahuje 1232 m. Priestory jaskyne od vstupného otvoru postupne klesajú, čo spolu so severnou orientáciou umožňuje v zimnom období klesanie studeného vzduchu a celkové podchladenie priestorov. 
Téryho chata
Téryho chata je najvyššie položenou chatou s celoročnou prevádzkou. Svojou polohou pri Piatich spišských plesách, s prekrásnym výhľadom do doliny a s majestátnymi štítmi v jej okolí, patrí k najvyhľadávanejším miestam vo Vysokých Tatrách.

Zamkovského chata
Nachádza sa vo Vysokých Tatrách na území národného parku na hornej hranici lesa v ústí Malej Studenej doliny v nadmorskej výške 1475 m.n.m.

Bilíková chata
Chata bola postavená v roku 1934 a jej pôvodný názov bol Guhrová chata. V roku 1936 bola chata prestavaná a po druhej svetovej vojne k nej bola pristavaná nová turistická ubytovňa. Od roku 1946 nesie objekt meno Pavla Bilíka (1916 - 1944), inšpektora finančnej stráže v Hornom Smokovci, účastníka SNP, popraveného fašistami v Kežmarku.Chata pri Popradskom plese
Chata stojí na mieste, kde už od roku 1879 vznikali z iniciatívy Uhorského karpatského spolku útulne chaty. Prvou bola Majláthová chata, pomenovaná podľa podpredsedu spolku a liptovského podžupana Vojtecha Majlátha. Vyhorela v roku 1880 a na pôvodnom mieste ju v rokoch 1881 - 1890 nahradila nová kamenná chata, pozostávajúca z troch miestností. Po požiari tejto chaty, tu v roku 1892 vybudoval František Mariássy novú chatu, ktorú však nový majiteľ doliny, knieža Hohenlohe nechal v roku 1897 zbúrať, kvôli obmedzeniu turistického ruchu. V roku 1899 knieža Hohenlohe pod tlakom verejnosti postavil na mieste zbúraniska novú veľkokapacitnú chatu, ktorá po viacerých prestavbách slúžila až do roku 1961.

SKI centrá v blízkom okolí:
 • Jakubkova lúka
 • Štrbské pleso
 • Tatranská Lomnica
 • Lučivná
 • Lopušná dolina

Aquacity Poprad 
+ pre každého ubytovaného 15 % zľava na vstup do najpopulárnejšieho aquaparku na Slovensku 

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami 
13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby), 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami ( plavecký, sedací a relaxačný) vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi, 50m plavecký bazén a parná sauna.


Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa (vchod 885 m) je jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách v severnom úbočí Kobylieho vrchu nad Tatranskou Kotlinou.
V 18. storočí ju navštevovali hľadači pokladov, po ktorých ostali nápisy na jaskynných stenách. Až objavná cesta Júliusa Husza a Jána Britza zo Spišskej Belej dňa 5. 8. 1881 vzbudila vedecký a turistický záujem o jaskyňu. Verejnosti ju sprístupnili v roku 1882 a elektricky osvetlili v 1896 ako jednu z prvých jaskýň na svete. Komunikácie v jaskyni stále zlepšovali a prístupné jaskynné priestory sa postupne zväčšovali ďalšími objavmi. Celková dĺžka jaskyne je 1752 m, z toho sprístupnených jaskynných chodieb je 1001 m.Vypredané

Cena od: 99 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky