Villa Domino v Tatrách s raňajkami a zľavou do wellness

Villa Domino, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Villa Domino v Tatrách s raňajkami a zľavou do wellness

LokalitaVilla Domino, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 20.10.2015 do 30.9.2016 podľa dostupnosti.

Dvoj, troj alebo štvordňový pobyt s raňajkami pre dvoch v penzióne Villa Domino s výhľadom na tatranské štíty, len 50 m od Studeného potoka. K tomu sladké prekvapenie, 2x využitie hydromasážnej vane a 3-hodinový vstup do wellnes centra za polovicu.

Penzión VILLA DOMINO sa nachádza v chatovej oblasti Stará Lesná v nádhernom prostredí najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatrách, 50 m od Studeného potoka v lesnom prostredí.
 V penzióne nájdete komplexné ubytovacie a stravovacie služby, priestor na šport a relax. Budeme sa snažiť, aby ste sa u nás - pokiaľ sa rozhodnete pre rekreáciu v našom penzióne - cítili čo najlepšie, radi Vám zodpovieme Vaše otázky, doporučíme trasy pre pešiu turistiku, lyžovanie alebo iné formy aktívneho alebo pasívneho odpočinku.

Môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky izieb:

  • 6 x 2 posteľová izba s príslušenstvom
  • TV, SAT,sprcha, umývadlo, WC, balkón, 1-2 prístelky
  • 2 x 2 posteľová izba s príslušenstvom
  • TV, SAT, sprcha, umývadlo, WC, bez balkóna, 1-2 prístelky
  • 1 x 2 posteľová izba s prislušenstvom bez prístelky
  • TV, SAT, sprcha, umývadlo, WC
     


K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavenou kuchynskou linkou, komorou, chladničkou (možná príprava vlastných jedál).


Okrem ubytovania a stravovania vám ponúkajú nasledujúce služby

  • Hydromasážna vaňa
  • Sauna 50m od penziónu
  • Soľná jaskyňa 50m od penziónu
  • Internet
  • Grilovanie
  • Masáže
     


So zakúpením pobytu do Villa Domino získavate skvelú zľavu 50 % do luxusného wellness centra 4* hotela neďaleko od Villa Domino.

Relax pre telo i dušu vo Vitálnom svete parných kúpeľov, hrejivých sáun, vodných atrakcií a relaxačných miestností s rozlohou 200 m2 . Oddych v 7 saunách a relaxačných miestnostiach, v Jacuzzi bare a 4 vírivkách. Bazén s vodnými atrakciami, masážnymi sedadlami a vodnými tryskami, či osviežujúce miešané kokteily priamo vo vírivke v Jacuzzi bare.

Tatranská Lomnica
Najväčšia zo všetkých tatranských osád je rušným turistickým centrom a ponúka lyžiarske svahy na blízkom Skalnatom Plese, dobré dopravné spojenia a Tatranské múzeum, ako aj botanickú záhradu. Je taktiež sídlom správy Tatranského národného parku. Tatranská Lomnica je tiež križovatkou, z ktorej sa s celým radom lanoviek a lyžiarskych vlekov môžete dostať vyššie do Tatier.

Štrbské Pleso
Štrbské pleso je s nadmorskou výškou 1335 m.n.m. najvyššie položenou osadou vo Vysokých Tatrách. Pôvodne bolo založené okolo druhého najväčšieho plesa na slovenskej strane Vysokých Tatier. Štrbské Pleso má vynikajúce cestné a železničné spojenie a slúži ako dobrá východisková stanica pre túry a jednodňové výlety do hôr. Počas roka je v meste bohatý kultúrny život a taktiež je známe ako lyžiarske stredisko. Zo Štrbského Plesa sa turisti môžu dostať do Mengusovskej doliny, horského hotela na Popradskom plese a na susedný Symbolický cintorín.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Na izbe prekvapenie - sladké potešenie
    Na izbe prekvapenie - sladké potešenie
  • Vstup za polovicu do wellness centra luxusného 4* hotel
    Vstup za polovicu do wellness centra luxusného 4* hotel
  • K dispozícii altánok s možnosťou celoročného grilovania
    K dispozícii altánok s možnosťou celoročného grilovania
  • Parkovanie a wifi pripojenie zdarma
    Parkovanie a wifi pripojenie zdarma
  • V chatovej oblasti Stará Lesná vo Vysokých Tatrách
    V chatovej oblasti Stará Lesná vo Vysokých Tatrách

Ukončené
od 69,00 €

Bežná cena: 118 - 177,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 588 903 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Villa Domino

Villa Domino

Stará Lesná 424
059 60 Stará Lesná
+421 905 899 672

Check in: od 14.00 hod
Check out: do 10.00 hod

info@villadomino.com
http://www.villadomino.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

3
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

5
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

6
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

6
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

6
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

6
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

6
km
Zamkovského chata

Zamkovského chata

Horská chata v Malej Studenej doline sa nachádza neďaleko Hrebienka, podobne ako Rainerova chata. Otvorená je celoročne a ponúka turistom 23 lôžok na prespatie. Dostanete sa k nej... Viac po červenej značke.

8
km
Téryho chata

Téryho chata

Teryho chata je najvyššie položená chata s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa v nadmorskej výške 2015 m.n.m. Najľahší prístup k chate je po červenej a zelenej značke z Hrebienka... Viac cez Zamkovského chatu.

9
km
Chata pri Zelenom plese

Chata pri Zelenom plese

Chata dostala meno podľa arcikniežaťa Fridricha Habsburga – Fridrichova chata. Po páde monarchie sa nazýva Chatou pri Zelenom plese. Skvelé miesto, kde by ste pri potulkách... Viac Tatrami mali určite zavítať.

9
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

9
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež