Celodenný vstup do Thermalparku v Dunajskej Strede s nápojom a pohárom

THERMALPARK Dunajská Streda, Dunajská Streda

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 4,90 €

Bežná cena
6,50 - 10,25 €
Ušetríte
až 3,35 €

Celodenný vstup do Thermalparku v Dunajskej Strede s nápojom a pohárom

  THERMALPARK Dunajská Streda, Dunajská Streda (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.6.2015 do 15.9.2015 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(118 hodnotení)

Blahodárna termálna voda v srdci Žitného ostrova. Šport a množstvo zábavy v bazénoch s vodnými atrakciami počas celého roka. Pri celodennom vstupe získate nápoj a pohár s logom Thermalparku Dunajská Streda.


Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 1.6.2015 do 15.9.2015.

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 1.6.2015 do 15.9.2015
  • Kupón je nutné priniesť so sebou - platí ako vstupenka
  • Kupón uplatníte v pokladni Thermalparku pri vstupe
  • Cena kupónu je rovnaká pre deti aj dospelých
  • Počet skriniek je limitovaný a skrinky sa poskytujú v poradí príchodu
  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

V cene kupónu nie je zahrnuté:

  • Parkovné 1 €/auto/deň
  • Poplatok za použitie tobogánov na celý deň - cez týždeň 3 €, počas víkendov a sviatkov 4 €Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

118 hodnotení

85 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)68x
Veľmi dobré (7-8)43x
Dobré (5-6)5x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia8,6
Čistota zariadenia8,5
Spokojnosť s personálom8,7
Kvalita jedla8,1

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Vybavenosť zariadenia:

Parkovanie

Čistota zariadenia:

Teplota vody

10

Vynikajúce hodnotenie

Elena, 4. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 3 noci v izbe Standard

Pobyt vo wellness bol úžasný : skvele prostredie dobre jedlo čisté prostredie s samozrejme liečiva voda. O rok prídem zasa ????????????????

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Petra, 28. septembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný vstup pre dospelú osobu a veľký...

všetko super, len veľa ľudí

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  THERMALPARK Dunajská Streda

Gabčíkovská cesta 237/38
92901 Dunajská Streda
+421 31 551 00 96

info@thermalpark.sk
http://www.thermalpark.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda (do 100 m)

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING) (8 km)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

Dunajské mlyny

Dunajské mlyny (9 km)

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka (17 km)

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

THERMAL CORVINUS Veľký Meder (19 km)

THERMAL CORVINUS využíva minerálnu vodu z dvoch rôznych prameňov. Ponúka rôzne bazény a atrakcie, napríklad perličokový bazén, bazén s hydromasážami a vodopádmi alebo detský a... Viac rodinný bazén. THERMAL CORVINUS je otvorený celoročne.

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby (21 km)

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal (21 km)

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE (23 km)

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra (24 km)

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta (25 km)

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva (25 km)

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante (25 km)

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.