až - 36 %
Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec
Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier / Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Hotel Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier

Veľmi dobré

(206x)

4,5 / 5

5 * 127x

4 * 57x

3 * 19x

2 * 3x

1 * 0x

130 zákazníkov odporúča

4 zákazníci neodporúčajú


Personál 4,52

Čistota a komfort 4,71

Prostredie prevádzky 4,63

Služby 3,95

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,88

Prejsť na hodnotenia (206)

Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Pobyt na 3 alebo 4 dni v novozrekonštruovanom Hoteli Smokovec*** s Relax centrom v najstaršej tatranskej osade Starý Smokovec. Ubytovanie s polpenziou, wellness a jedným dieťaťom do 12 rokov úplne zadarmo.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Možnosť vyvezenia lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok
 • Nádherná príroda, horský vzduch, turistické chodníky a cyklotrasy
 • Bezbariérový prístup v rámci celého hotela
 • Vyplňte si deň zľavneným vstupom do do AQUA - Vital parku Lúčky TU alebo vstupom do wellness v Horskom hoteli*** Sliezsky dom TU

Kupón zahŕňa na výber:


Pobyt pre 2 osoby na 3 dni/2 noci za 129 €
(pôvodná cena 184 €)
 • 2x ubytovanie pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe s raňajkami
 • 2x večera pre 2 osoby
 • 1x za pobyt káva alebo čaj s koláčikom pre 2 osoby
 • Welcome drink 2 osoby
 • 1x 60 min. vstup do hotelového relaxačného bazéna
 • 1x 60 min. vstup do fínskej suchej, alebo bylinkovej sauny pre 2 osoby
 • Wifi na recepcii
 • Parkovanie pred hotelom
 • 1 dieťa do 12 rokov aj so stravou ZDARMA

Pobyt pre 2 osoby na 4 dni/3 noci za 168 € (pôvodná cena 262 €)
 • 3x ubytovanie pre 2 osoby v dvojposteľovej izbe s raňajkami
 • 3x večera pre 2 osoby
 • 1x za pobyt káva alebo čaj s koláčikom pre 2 osoby
 • Welcome drink pre 2 osoby
 • 1x 60 min. vstup do hotelového relaxačného bazéna
 • 1x 60 min. vstup do fínskej suchej, alebo bylinkovej sauny pre 2 osoby
 • Wifi na recepcii
 • Parkovanie pred hotelom
 • 1 dieťa do 12 rokov aj so stravou ZDARMA

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 25.10.2014 do 21.12.2014
 • Nutnosť rezervácie na recepcia@hotelsmokovec.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Možnosť spájať viac pobytov za sebou
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Príplatky:
 • Cena pobytu nezahŕňa miestny poplatok vo výške 1 €/osoba/noc


Ceny pre deti:

 • 1 dieťa do 12 rokov aj so stravou ZDARMA
 • Ďalšie dieťa 5-14,99 rokov 15 € / noc s detskou polpenziou
 • Za všetky ďalšie osoby vrátane detí sa dopláca podľa platného cenníka

Kontakt

Hotel Smokovec ***

Starý Smokovec 25

062 01 Starý Smokovec

SMOKOVEC, a.s.


+421 52 442 51 91


Check in od 14:00
Check out do 10:00

Hotel Smokovec ***

Starý Smokovec 25 , 062 01 Starý Smokovec

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,5 / 5 (206x)

5 * 127x

4 * 57x

3 * 19x

2 * 3x

1 * 0x

130 zákazníkov odporúča

4 zákazníci neodporúčajú


Personál 4,52

Čistota a komfort 4,71

Prostredie prevádzky 4,63

Služby 3,95

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,88

24.9.2017


Takýto nádherný výhľad na štíty hôr priamo z izbového balkóna určite presvedčí každého. Bolo to veľmi dobrý pobyt, odporúčam.

Eva hodnotila ponuku Letný pobyt pre 2 osoby na 4 noci

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


3.9.2017


Hotel má vynikajúcu polohu, je v strede Starého Smokovca, blízko na vláčik, ktorý Vás odvezie buď do Tatranskej Lomnice alebo na Štrbské Pleso. Ubytovanie bolo útulné, úplne postačujúce, keď sa chcete celý deň venovať turistike. Strava bola vynikajúca, musím pochváliť kuchárky, vždy perfektne... (celé hodnotenie)

Ivana hodnotila ponuku Letný pobyt pre 2 osoby na 4 noci

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (60)

Podrobnosti o zľave

Oddýchnite si v Hoteli Smokovec*** pod Slavkovským štítom v centre Vysokých Tatier.K dispozícii je príjemné a štýlové prostredie novozrekonštruovaného hotela prevažne v dvojlôžkových izbách s balkónom, minibarom, TV, satelitom, rádiom, telefónom a kúpeľňou.
V hoteli je k dispozícii Relax-centrum, ktoré zahŕňa bazén 10x5 m, dve sauny ponúkajúce súkromie, ručnú klasickú masáž a masáž teplými kameňmi či fitness.


Hotel ponúka elegantne a štýlovo zariadené izby v plnej výbave (soc. zariadenie so sprchou alebo vaňou), telefón, rádio, televízny prijímač so satelitným príjmom, chladnička s minibarom. Väčšina izieb má balkón. V Hoteli Smokovec*** sa môžete ubytovať aj s domácim miláčikom.


Ochutnajte skvelú kuchyňu v reštaurácii, samoobslužnom bistre s detským náučným kútikom o tatranskej prírode a kaviarni Hoepfner so širokou ponukou dennej a periodickej tlače, kde okrem zákuskov a sypaných čajov atmosféru umocní JAZZ EVENINGS každú sobotu LIVE.
Športové aktivity v okolí: turistika, horská cyklistika, cestná cyklistika, horolezectvo, bunjee jumping, jazda na koni, paragliding, vodné športy, kolky, telocvičňa.
V okolí môžete navštíviť:

Zakopané
Zakopané je jedným z najznámejších turistických miest v Poľsku. Zakopané, ktoré bolo „objavené“ ako turistická atrakcia v druhej polovici 19. storočia, nevychádza z módy, ale naopak, každým rokom priťahuje čoraz viac turistov, ktorí sú tak spokojní so svojím pobytom na úpätí Tatier, že dúfajú, že sa opäť vrátia. Zakopané vďačí za svoju popularitu rôznym zariadeniam, ktoré ponúka svojim návštevníkom. V zime sú to mnohé lyžiarske vleky a perfektné počasie na lyžovanie (či už pre skúsených lyžiarov alebo pre začiatočníkov). V lete sú to náročné lezecké možnosti na strmých skalách Vysokých Tatier, ako aj nenáročné, prístupné pre každého, ktoré sa tiahnu pozdĺž malebných údolí a hrebeňov vrchov obklopujúcich Zakopané. Návštevníci sú priťahovaní jedinečnou atmosférou mesta, ktorá spája v sebe dva faktory: autentickú ľudovú kultúru obyvateľov výšin Podhalského regiónu a veľmi prepracovaný repertoár divadla „Witkacy“ a Szymanowského hudby. Tiež sú priťahovaní tým, čo sa nachádza medzi týmito dvomi faktormi - kúzlo kaviarní, jazzových a rockových koncertov v pivniciach, pohľad na hory, pomalý farebný dav na Krupówkého ulici.


Spišský hrad
V nadmorskej výške 634 m, na vápencovej skale prevyšujúcej okolitý terén o 200 m, vládne Spišskej kotline jedna z najcennejších pamiatok Spiša, národná kultúrna pamiatka Spišský hrad. Je nielen dokladom vývoja architektúry u nás od 12. do 18. storočia, ale svojou rozlohou prevyšujúcou 4 hektáre (presne 41 426 m2) sa považuje za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy.
Bohaté sú aj jeho dejiny. Skala, na ktorej sa rozprestiera, bola osídlená už v mladšej a neskorej dobe kamennej. Praveké osídlenie však vrcholí na prelome nášho letopočtu, keď sa tu vytvorilo obrovské a mohutné opevnené hradisko ľudu tzv. púchovskej kultúry. Jeho valy objavili archeológovia počas nedávneho archeologického výskumu. Našli tu však aj obydlia roľníckeho ľudu i remeselníkov a rozmerný kultový objekt. Z rozsahu, spôsobu opevnenia i z organizačnej štruktúry možno predpokladať, že už v tej dobe tu bolo administratívne centrum stredného Spiša. Valy, v teréne ešte znateľné, obklopovali celý hrad a prechádzali cez jeho najväčšie nádvorie. Po zániku tohto hradiska vzniklo na susednom kopci, na Dreveníku, ďalšie silné hradisko. Až po ňom sa začína budovať dnešný Spišský hrad.


Belianska jaskyňa
Belianska jaskyňa (vchod 885 m) je jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách v severnom úbočí Kobylieho vrchu nad Tatranskou Kotlinou.
V 18. storočí ju navštevovali hľadači pokladov, po ktorých ostali nápisy na jaskynných stenách. Až objavná cesta Júliusa Husza a Jána Britza zo Spišskej Belej dňa 5.8.1881 vzbudila vedecký a turistický záujem o jaskyňu.
Verejnosti ju sprístupnili 1882 a elektricky osvetlili 1896 ako jednu z prvých jaskýň na svete. Komunikácie v jaskyni stále zlepšovali a prístupné jaskynné priestory sa postupne zväčšovali ďalšími objavmi.
Celková dĺžka jaskyne je 1752 m, z toho sprístupnených jaskynných chodieb je 1001 m.


Dobšinská ľadová jaskyňa
Tento chránený prírodný výtvor je jeden z najvzácnejších a najpozoruhodnejších prírodných javov u nás.
Objavil ju 15.7.1870 banský inžinier E. Ruffinyi so spoločníkmi. Už 1871 ju sprístupnili verejnosti. 1887 bola prvou jaskyňou v Európe s elektrickým osvetlením.
Vchod do jaskyne je v severnom úbočí vrchu Duča vo výške 969,5 m, dĺžka jaskyne dosahuje 1232 m. Priestory jaskyne od vstupného otvoru postupne klesajú, čo spolu so severnou orientáciou umožňuje v zimnom období klesanie studeného vzduchu a celkové podchladenie priestorov. V letnom období sa zase teplejší vzduch s menšou špecifickou hmotnosťou nemôže dostať do jaskynných priestorov, čím sa priemerná teplota v jaskyni udrží pod hodnotou 0 °C po celý rok.
Dlhodobým opakovaním tohto cyklu vzniklo zaľadnenie jaskynných priestorov. Bohatá výzdoba má útvary do značnej miery vytvarované prúdením vzduchu.
Celkový objem ľadu sa odhaduje na cca 110 000 m3.


Chata pod Rysmi
Chata pod Rysmi je najvyššie postavenou chatou vo Vysokých Tatrách. Myšlienku postaviť útulňu v tejto lokalite začal ako prvý propagovať rakúsky horolezec Ubald Felbinger na konci 19.storočia. Pre technické a finančné ťažkosti sa jej výstavba celé roky odkladala, pričom sa menili aj názory na jej umiestnenie (navrhované boli lokality Žabie plesá, Hrebeň Váhy, atď.) K výstavbe chaty, ktorú finančne zabezpečoval Klub československých turistov a realizovala firma Šašinka, došlo za ťažkých klimatických podmienok v rokoch 1931-1932 a v roku 1933 bola chata slávnostne otvorená.
V roku 1954, po poškodení lavínou, došlo k prvej rekonštrukcii objektu a v roku 1977 bolo k chate pristavané poschodie.

Téryho chata
Téryho chata je najvyššie položenou chatou s celoročnou prevádzkou. Svojou polohou pri Piatich spišských plesách, s prekrásnym výhľadom do doliny a majestátnymi štítmi v jej okolí, patrí k najvyhľadávanejším miestam vo Vysokých Tatrách.

Zamkovského chata

Nachádza sa vo Vysokých Tatrách na území národného parku na hornej hranici lesa v ústí Malej Studenej doliny v nadmorskej výške 1475 m.n.m.

Bilíková chata
Chata bola postavená v roku 1934 a jej pôvodný názov bol Guhrová chata. V roku 1936 bola chata prestavaná a po druhej svetovej vojne k nej bola pristavaná nová turistická ubytovňa. Od roku 1946 nesie objekt meno Pavla Bilíka (1916 - 1944), inšpektora finančnej stráže v Hornom Smokovci, účastníka SNP, popraveného fašistami v Kežmarku.

Chata pri Popradskom plese
Chata stojí na mieste, kde už od roku 1879 vznikali z iniciatívy Uhorského karpatského spolku útulne chaty. Prvou bola Majláthová chata, pomenovaná podľa podpredsedu spolku a liptovského podžupana Vojtecha Majlátha. Vyhorela v roku 1880 a na pôvodnom mieste ju v rokoch 1881-1890 nahradila nová kamenná chata, pozostávajúca z troch miestností.
Po požiari tejto chaty, tu v roku 1892 vybudoval František Mariássy novú chatu, ktorú však nový majiteľ doliny, knieža Hohenlohe nechal v roku 1897 zbúrať, kvôli obmedzeniu turistického ruchu. V roku 1899 knieža Hohenlohe pod tlakom verejnosti postavil na mieste zbúraniska novú veľkokapacitnú chatu, ktorá po viacerých prestavbách slúžila až do roku 1961.Ukončené

Cena od: 129 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky