Prišli ste neskoro, ponuka skončila 13.10.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Prestížny wellness hotel Grand****Jasná s polpenziou a vstupom do wellness

Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry
Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier / Vysoké Tatry

Skipass a výpožička lyží v TOP strediskách Vysokých Tatier

Vysoké Tatry

Tatranci pripravujú lyžovačku s ešte lepšími službami a väčšou zábavou. V strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské pleso si môžete schuti zalyžovať len za 14,90 €. V cene je celodenný skipass a požičanie lyží, čo dokopy znamená zľavu až 72%.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Zľava až 72% z bežnej ceny skipassu a požičania lyží
 • Kvalitná lyžovačka na 24 km zjazdových tratí
 • Nová 15-miestna kabínková lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasnežovaných lyžiarskych tratí.
 • Nemusíte nosiť vlastnú výstroj, v cene kupónu je zapožičanie kvalitnej výbavy priamo na svahu (požičovne Štrbské pleso a Tatranská Lomnica)
 • V ponuke máme aj skipass s vypožičaním lyží v Nízkych Tatrách TU

Kupón zahŕňa:

 • Celodenný skipass vo Vysokých Tatrách (Štrbské pleso a Tatranská Lomnica) + výpožička lyží len za 14,90 € (pôvodná cena je 54 €, z toho 26 € celodenný skipass + 28 € výpožička)
 • Výpožička zahŕňa požičanie lyží, lyžiarok a palíc

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 29.9.2014 do 20.5.2015
 • Kupón platí od začiatku lyžiarskej sezóny do 23.12.2014 a potom od 8.4.2015 do konca lyžiarskej sezóny
 • Trvanie lyžiarskej sezóny v závislosti od snehových podmienok, informácie na www.vt.sk
 • Kupón je potrebné zameniť na pokladni horského strediska v Tatranskej Lomnici či na Štrbskom Plese za Key card (záloha za kartu je 2 €)
 • Výpožičku lyží je potrebné objednať aspoň 2 dni vopred na čísle +421 911 702 026 alebo mailom na lesundak@tmr.sk (Marek Lešundák)
 • POZOR - výpožička lyží je garantovaná až po potvrdení objednávky (vzhľadom na obmedzenú kapacitu požičovne)
 • Výpožička zahŕňa požičanie lyží, lyžiarok a palíc
 • Akciu nie je možné kombinovať a kumulovať s inými akciami, ani žiadať o dodatočné zľavy z akciovej ceny napr. z dôvodu vlastnej lyžiarskej výbavy
 • Prípadná zmena je vyhradená
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia

Kontakt

Horské stredisko

Tatranská Lomnica

Tatry mountain resorts, a.s.


+421 911 702 026


Horské stredisko

Štrbské Pleso

Tatry mountain resorts, a.s.


+421 911 702 026

www.vt.sk


Podrobnosti o zľave

3 lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách prinášajú lyžiarom kvalitnú lyžovačku na 24 km zjazdových tratí.


Aj túto zimu si milovníci zimných športov užijú 13 km ľahkých modrých zjazdoviek pre rodiny s deťmi, 10 km červených náročnejších tratí a 1,2 km dlhú najvyššie položenú čiernu zjazdovku z Lomnického sedla na Skalnaté pleso.

20 km technicky zasnežených zjazdoviek garantuje 5 mesačnú lyžovačku v roku. V lyžiarskych strediskách majú návštevníci aj túto zimu k dispozícii 20 lanoviek a vlekov, bezplatné parkovisko v Tatranskej Lomnici, najmodernejšiu 15 miestnu lanovku na Skalnaté pleso, 60 km bežeckých trás, lyžiarske školy Tatry Motion a 5 športových obchodov.Požičovne lyží:
V prevádzke Funtools Hrebienok v Starom Smokovci si môžete požičať netradičnú zimnú športovú výbavu (skifox, snowbike, snowscoot), vďaka ktorej zažijete neopakovateľnú zábavu a adrenalín. Každý rok obnovujeme inventár o vybavenie nových značiek Volkl, Nordica a Blizzard.

Široká ponuka top, race, freeride, freestyle lyží, snowboardov, kompletný denný profesionálny servis každého požičaného výstroja priamo na mieru klienta a možnosť bezplatnej výmeny výstroja počas dňa (napr. carving lyže za freestyle, freeride alebo snowboard), denná aj nočná sánkovačka, či skúška netradičných funtools sú hlavnými výhodami požičovní TATRY MOTION. Zadarmo môžete využiť aj úschovňu požičaného výstroja. V SKI TEST CENTRE si môžete zapožičať a otestovať lyže Elan, Nordica a Blizzard.Rozšírením a úpravou terasy, z ktorej je prekrásny výhľad na Lomnický štít, či zväčšením priestorov panoramatickej reštaurácie, presunutím pokladní a vytvorením krytého detského zábavného parku Kamzíkova, sa služby v našich veľhorách opäť posunuli na vyššiu úroveň. Celkové investičné náklady na spomínané úpravy v tatranských strediskách si vyžiadali 2 milióny eur.Novinkami blížiacej sa zimnej sezóny v segmente „služby a zábava“ sú obľúbené produkty ako denný aprés-ski program, večerná sánkovačka, Fun zone, snowpark a iné. Tatranci pripravujú bohatú eventovú nádielku a otvárajú zimnú sezónu už 30. novembra 2014 projektom Tatranského dómu na Hrebienku.

Zimné večery si užijú aj nadšenci Tatranskej večere zážitkov, ktorá prichádza v úplne novom horskom štýle. Prostredníctvom konceptu „vintage style“ sa návštevníci Grandhotela v Starom Smokovci opäť prenesú v čase späť do histórie a do obdobia 1. Československej republiky. Novou atrakciou vychádzajúcou z konceptu „vintage“ bude aj korčuľovanie pri Grandhoteli v Starom Smokovci.
Tatranská Lomnica

Východiskový bod slnečnej lyžovačky v Lomnickom sedle začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m., uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 kilometrovej trati so šírkou až do 60 m.

Vyhliadková veža na Skalnatom Plese vás ohúri výhľadom na druhý najvyšší štít na Slovensku (Lomnický štít dostupný lanovkou). Stredisko zároveň ponúka takmer 6 km menej náročných zjazdoviek, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. Lomnické sedlo svojou atraktivitou priťahuje okrem bežných lyžiarov, freeriderov, milovníkov adrenalínu aj individualistov. S moderným zasnežovacím systémom vám sneh v tomto stredisku rozhodne nebude chýbať. Tatranská Lomnica je opäť modernejšia. V zime 2013/14 Vás prekvapí nová 15-miestna kabínková lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasnežovaných lyžiarskych tratí. Stredisko sa tak z roka na rok rozrástlo až o 20%.
Štrbské Pleso
Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. yžiari si už túto zimnú sezónu vychutnajú viac ako 2 km nových zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.
Ukončené

Cena : 14,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky