Prišli ste neskoro, ponuka skončila 6.10.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Prestížny hotel Grand****Jasná s polpenziou a vstupom do wellness

UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná
UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj / Nízke Tatry - Jasná

UŽ LEN DNES: Lanovkou na Chopok a späť, k tomu dezert a káva/čaj

Nízke Tatry - Jasná

Jedinečný výlet lanovkou na hrebeň Nízkych Tatier s obojsmerným lístkom, kávou a dezertom len za 9,90 €. Pestrú prírodu a nádherné výhľady si takto užijú všetky vekové kategórie aj bez náročnej turistiky.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Spoznajte Chopok z oboch strán - Jasná Sever a Jasná Juh
 • Prevádzkové dni a časy lanoviek TU
 • V cene je aj káva alebo čaj a k tomu dezert na vrchole Chopku
 • Preprava na lanových dráhach v Jasnej je pre deti do 6 rokov zadarmo

Kupón zahŕňa:

 • Obojsmerný lístok na lanovku na Chopok – Jasná Sever a Jasná Juh  (Chopok Package North & South)
 • Káva alebo čaj a k tomu dezert z dennej ponuky reštaurácie ROTUNDA na Chopku

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 19.9.2014 do 19.10.2014
 • Platí pre všetky vekove kategórie klientov; preprava na lanových dráhach v Jasnej je pre deti do 6 rokov zadarmo
 • Počet kupónov na osobu je obmedzený na 10 ks
 • Kupón je potrebné zameniť za lístok na pokladni horského strediska v Jasnej alebo Chopok Juh
 • Lístky sú vydávané na BEZDOTYKOVÝCH ČIPOVÝCH kartách - KEY CARDS, vratná záloha za KEY CARD je 2 €
 • Kávu alebo čaj + zákusok z dennej ponuky dostanete na recepcii reštaurácie ROTUNDA na vrchole Chopku, výmenou za ústrižok s pečiatkou. Pečiatku dostanete na pokladni horského strediska ​v Jasnej.
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt

STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

Demänovská Dolina 72

031 01 Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.


Sever 0907 886 644


STREDISKO JASNÁ NÍZKE TATRY

Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Ta pravá jesenná turistika v Jasnej s neopakovateľnými výhľadmi. V prípade, že nie ste milovníkom dlhých túr, stredisko Jasná vám teraz ponúka možnosť vyviezť sa na vrchol Chopka, za pár minút, len za 9,90 €. Môžete si tak užiť spiatočnú cestu až piatimi rôznymi lanovkami a spoznať tak bližšie aj charakter opačnej strany Chopku.Chopok sa cez jeseň mení na oázu pestrosti s nádhernými výhľadmi. Hrebeň dlhý približne 100 km roztvára svoju náruč a láka do nej zvedavých návštevníkov na potulky po spleti turistických chodníkov. Demänovská dolina je súčasťou Národného parku Nízke Tatry, kde je najcennejší Demänovský kras, svetoznáme jaskyne - Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Vrbické pleso. Demänovská jaskyňa Slobody je otvorená celoročne, Demänovská ľadová jaskyňa len počas letnej sezóny. Vrbické pleso je najväčšie prirodzené jazero v Nízkych Tatrách. Možnosť turistiky, skalolezenie, prekrásna fauna a flóra doplnená vhodnými klimatickými podmienkami to všetko sú dôvody pre návštevu Nízkych Tatier.

Viac informácií o regióne TU.TURISTIKA

Jasná Nízke Tatry ponúka veľký počet trás pre pešiu turistiku a treking s rôznymi úrovňami obtiažnosti, od náročných, kde sa vyžaduje určitý stupeň prípravy až po tie, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi, prípadne začiatočníkov. Vyberte si podľa vašej fyzickej kondície a v prípade, že sa v horách necítite ako doma, využite služby horských vodcov, vďaka ktorým sa vaše aktivity v horách, stanú bezpečným dobrodružstvom. V ponuke sú jednodňové ľahšie pešie horské túry i viacdňové stredne ťažké až ťažké vysokohorské túry.

Rotunda Restaurant

Po vyvezení sa na vrchol Chopka si môžete vychutnať kávu alebo čaj spolu s dezertom a jedinečnou okolitou scenériou vo vyhliadkovej reštaurácii s exkluzívnym 360 stupňovým panoramatickým výhľadom v nadmorskej výške 2 004 m.n.m.

Rotunda, teda prepojená vrcholová stanica lanovky Funitel a opláštená stanica kabíny Chopok Juh, je miestom oddychu pre návštevníkov aj počas nepriaznivého počasia. Všetky nové objekty staníc aj Rotundy boli postavené na pôvodnom mieste starej stanice, len s veľkorysejšími a komfortnejšími priestormi, súvisiacimi s nárastom objemov samotných dopravných zariadení.

Oproti minulosti sa z panoramatickej reštaurácie dá vystúpiť na slnečnú 200-miestnu terasu umiestnenú nad stanicou lanovky na južnej strane.

Ak sa inšpirujete našou ponukou a príjmete pozvanie do sveta ticha, objavíte nádherný dar, ktorým príroda obdarila Demänovskú dolinu a Nízke Tatry.
Ukončené

Cena : 9,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky