Vstup na lezeckú stenu (bez časového limitu)

Lezecká stena - Rozlomity klub Košice, Košice - Sever

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené 1,00 €

1,00 €

Bežná cena: 2,00 €

Lezenie - šport, pri ktorom nemyslíte na nič, len na koordináciu pohybov. Vyčistíte si myseľ a budujete silu a vôľu. Jednorázový vstup do košického lezeckého centra Rozlomity, bez časového obmedzenia len za 1 €.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 612 625 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Covid automat

Pre okres Košice I

Čierna Od pondelka 22.11.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Lezenie - šport, pri ktorom nemyslíte na nič, len na koordináciu pohybov. Vyčistíte si myseľ a budujete silu a vôľu. Jednorázový vstup do košického lezeckého centra Rozlomity, bez časového obmedzenia len za 1 €.

Za 1 € dnes nedostanete, ani pivo, ani kávu a už vôbec nie nejakú športovú aktivitu. V Košickom lezeckom centre Rozlomity si za túto cenu môžete vyskúšať športové lezenie a bouldering. Zalezte si so svojimi priateľmi v družnej atmosfére. Popasujte sa s umelou stenou, zistite a prekročte svoje limity. Otvorte si cestu k skalnému lezeniu.
V centre máte možnosť lezenia na umelej stene a boulderingovej stene. Lezecká plocha je 350 m2, výška steny 6,5 metra, bouldrovka 4,2 metra. Viac ako 1500 chytov a rôzne lezecké profily. K dispozícii máte samozrejme aj šatňu a WC.
Horolezecký klub Rozlomity vznikol v roku 1996 odčlenením od TJ Turistklub Košice. V súčastnosti klub prevádzkuje lezecké centrum na Komenského 73 a spravuje horolezeckú chatu v Zádielskej doline.
Do roku 2013 bolo v klube vyškolených viac ako 350 nováčikov. V dnešnej dobe má klub viac ako 80 členov a fanúšikov lezenia. Členovia klubu sa pravidelne zúčastňujú pretekov a klub je hlavným organizátorom troch lezeckých podujatí: Preteky v boulderingu T2 , Turňatlón – 12 hodinový lezecký maratón, Bouldrové preteky na umelej stene ako Slovenský pohár – B.
Členstvo v klube

Členom klubu sa môže stať každý, koho zaujíma lezenie či už v horách na skalkách alebo pretekárske lezenie. Podmienkou k prijatiu je väčšinový súhlas členov klubu. Členské príspevky sú 10,- EUR na rok. Pre deti a mládež je organizovaný samostatný krúžok vedený skúsenými inštruktormi.

Kontakt

Lezecká stena - Rozlomity klub Košice

Komenského 78 (areál UVL - Veterina)
04001 Košice
Slovensko
0903 230 175

rozlomity@rozlomity.sk
www.rozlomity.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem