Vyformovaná postava bez námahy s Vacu Fit alebo Rollen v City wellness v Košiciach

City wellness, Košice - Staré Mesto City wellness, Košice - Staré Mesto (mapa)

Cena od 4,50 € Kúpiť od 4,50 €

od 4,50 €

Až 37 % zľava Bežná cena: 6,50 - 9,50 €

Nákupom získate minimálne 4 body

Dlhá platnosť

Chceli by ste, aby stroje za vás odmakali všetku drinu? Vďaka kombinácii týchto prístrojov dosiahnete viditeľné výsledky na problémových partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Stačí stráviť 30 minút v špeciálnej kabíne a vďaka pôsobeniu aeróbnej činnosti sa všetky tuky rozpustia rýchlo a účinne!

Uložiť Sledovať Zdielať

9,6

Vynikajúce hodnotenie

43 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne

Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne

Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu

Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu

Veľmi dobré hodnotenia zákazníkov

Veľmi dobré hodnotenia zákazníkov

Prevádzka sa nachádza cca 200 m od Auparku Košice

Prevádzka sa nachádza cca 200 m od Auparku Košice

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

od 4,50 €

Bežná cena: 6,50 - 9,50 €

Nákupom získate minimálne 4 body

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

City wellness má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

City wellness

Vacu Fit 

Vacu Fit je prevratný prístroj, s ktorými dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Ide o rýchle a účinné spaľovanie tukov a formovanie postavy pri 30 minútovej aeróbnej činnosti v špeciálnej kabíne. Stačí vám cvičiť 30 min. aeróbnu činnosť, pretože v kabíne sa nachádza urýchľovač spaľovania tukov - podtlak alebo infražiarenie!

Účinky:

 • rýchle a výrazné spaľovanie tukov na bruchu, bokoch, zadku a stehnách
 • formovanie postavy
 • pôsobí proti celulitíde, pleť je pri pravidelnom cvičení hladšia a mäkšia
 • úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu
 • nárast vitálnosti

Ako dosiahnuť maximálne výsledky?

Pre výrazný efekt sa odporúča tri cvičenia do týždňa, pre stabilizovanie dosiahnutých výsledkov postačí cvičenie jeden alebo dva krát do týždňa. Pre maximálny účinok je vynikajúce naniesť pred cvičením proti celulitíde.

Kontraindikácie

 • srdcový kardiostimulátor
 • zápal v organizme
 • tehotenstvo
 • hypo a hypertenzia
 • epilepsia
 • porucha štítnej žľazy
 • žilové zápaly
 • trombóza
 • otvorené rany
 • užívanie antibiotík
 • astma

Rollen

Rollen je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla - podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K tejto procedúre je potrebné si priniesť ponožky a dlhé tepláky bez zipsov a ozdôb, ktoré by mohli tlačiť.

Masážou na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silne prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľujú živiny a odbúrava sa tuk. Rollen neodstraňuje vodu, ale pôsobí priamo na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšie. Ako sprievodný jav sa môže dostaviť svrbenie masírovaných partií, čo je znak správneho prekrvenia pokožky.

Kontakt

City wellness

City wellness

Krivá 25
04001 Košice
Slovensko
055/6257 187, 0915 507 222

recepcia@cw-kosice.sk
www.cw-kosice.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety približne 900 m Miklušova väznica približne 1000 m Slovenské technické múzeum približne 1 km Východoslovenské múzeum približne 2 km Kúpalisko Triton približne 2 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 3 km Detská železnica Košice približne 5 km Vyhliadková veža Hradová približne 6 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 9 km Zoologická záhrada Košice približne 9 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 11 km Hrad Slanec približne 17 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 17 km Antonova jaskyňa približne 18 km Gejzír v Herľanoch približne 18 km Vodná nádrž Ružín približne 21 km Hatinská jaskyňa približne 21 km Jasovská jaskyňa približne 22 km Múzeum vína približne 23 km Opálové bane približne 25 km Hámre v Medzeve približne 28 km Kamenný most cez Hnilec približne 29 km Solivar v Prešove približne 29 km Zbojnícky hrad približne 29 km Zámutovské skaly približne 29 km Kúpalisko Plaza Beach približne 30 km Rozhľadňa na Kloptani približne 31 km Turniansky hrad približne 31 km Hrad Šebeš približne 32 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 35 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 37 km Kapušiansky hrad približne 38 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 40 km Hrad Čičava približne 41 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 41 km Vyhliadková veža Tokaj približne 43 km Veľká Domaša približne 46 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Hrad Brekov približne 46 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 47 km Spišský Hrad približne 48 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 48 km Hrad Krásna Hôrka približne 49 km Národný park Slovenský kras približne 50 km Najnižšie položené miesto Slovenska približne 50 km Spišská Kapitula približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať