UŽ LEN DNES: Celý deň v najväčšom vodnom raji Aqualand Moravia - vstupy do bazénovej zóny AQUA aj na tobogany

AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

UŽ LEN DNES: Celý deň v najväčšom vodnom raji Aqualand Moravia - vstupy do bazénovej zóny AQUA aj na tobogany

AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky (mapa)

Ukončené od 13,90 €

od 13,90 €

Až 59 % zľava Bežná cena: 27 - 39,00 €

Aká je jar v najväčšom a najmodernejšom českom aquaparku? No predsa plná vodnej zábavy pre malých aj veľkých! V Aqualande Moravia vás čakajú vyhrievané vonkajšie bazény. A to nie je všetko! Vnútri objavíte tropický raj, tobogany aj vírivky. Využite vstup do bazénovej zóny AQUA najväčšieho českého aquaparku, ktorý leží iba 1,5 hodinky z Bratislavy.

9,0

Vynikajúce hodnotenie

660 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR

Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR

12 celoročných bazénov, množstvo vnútorných atrakcií, animácie

12 celoročných bazénov, množstvo vnútorných atrakcií, animácie

Pamiatka z jazdy na tobogane - fotka z nových <a href="https://www.aqualand-moravia.cz/uplne-novy-photopoint" target="_blank">photopointov</a>

Pamiatka z jazdy na tobogane - fotka z nových photopointov

Tropická atmosféra aj počas jari

Tropická atmosféra aj počas jari

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

AQUALAND Moravia

Aqualand Moravia

Zábava v obľúbenom českom aquaparku trvá celý rok - všetky vnútorné bazény a atrakcie svištia naplno v každom ročnom období, neváhajte preto prísť. Z Bratislavy ste tu autom za 1,5 hodiny. Čo všetko tu nájdete?

Bazény

Krytý bazén Neptún je ako stvorený na relax počas celého roka. Ak túžite po poriadnom oddychu, ľahnite si do vonkajších termálnych bazénov Romulus a Remus s vodou s teplotou až 37 °C. Alebo zamierte k dvom odpočinkovým bazénom, ktoré ležia hneď vedľa Denných kúpeľov.

Celoročné bazény: Romulus Pool, Remus Pool, Neptun Pool, Tutti Frutti - novinka, Riviéra Pool Bar, Baby Pool, Night Sky Pool, Relax Pool, Lavatio Pool, Whirlpool Forum Romanum Wellness, Whirlpool Morava, Whirlpool.

Atrakcie

V krytej časti aquaparku na vás čaká až 20 vnútorných atrakcií. Napríklad Blue Trio, kde sa na rafte spustíte aj v trojici, cez adrenalínovú šmykľavku Kamikadze až po gigantický U Wave, ktorý budí rešpekt aj u ostrieľaných toboganistov.

Celoročné atrakcie: Supercrater, Kamikadze, Blue Trio, U Wave, Race Race, Wild River, Magic Hole, Sky Drive, Niagára, Yellow Cras, Banana, Berry a Kiwi

NOVINKA: Úplne nové photopointy, ktoré vás cvaknú počas jazdy na U-Wave, Wild River, Supercrater, Niagára, Blue Trio.

Wellness

Pre návštevníkov nad 18 rokov, ktorí si chcú dokonale oddýchnuť v tichom prostredí, sú ako stvorené Denné kúpele. Vychutnajte si pohodlie na lehátku a neobmedzené množstvo chladenej vody s ovocím. A potom vhupnite do privátnej vírivky.

Soľná terapia vás prenesie rovno k moru. Namiesto pláže budete relaxovať v odpočivárni a slanú vodu nahradí inhalačná kabína. Vlhkosť vzduchu je okolo 50 %, teplota medzi 20 a 25 °C. Atmosféru dolaďuje hudba a tlmené osvetlenie.

Unikátnym zážitkom je Pálava Wellness, kde nájdete Panorama sauna s nádherným výhľadom, snežnú jaskyňu Lednice, tepidárium Valtický sklep aj vonkajšiu vírivku.

Forum Romanum Wellness ponúka 9 druhov sáun, tepidárium, Kneippove kúpele, vírivku, vonkajší bazén Lavatio a osvieženie vo Wellness Bare.

Kontakt

AQUALAND Moravia

AQUALAND Moravia

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky
Česko

Otváracie hodiny:
denne od 10.00 do 21.00 hod.

info@aqualand-moravia.cz
www.aqualand-moravia.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať