Proteínová ketodiéta Express Diet na chudnutie bez hladovania či zvýšeného pohybu

Good Nature, Slovensko Good Nature, Slovensko (mapa)

Cena od 1,99 € Kúpiť od 1,99 €

od 1,99 €

Až 37 % zľava Bežná cena: 2,45 - 107,10 €

Nákupom získate minimálne 1 bod

Dlhá platnosť

Proteínová diéta Express Diet funguje na princípe ketózy - tukového metabolizmu. Bežne čerpá telo energiu z prijatých sacharidov, keď však ich prísun znížime, prepne sa do metabolického stavu, ktorý sa nazýva ketóza. Tá spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukov bez hladovania, zvýšeného pohybu a jojo efektu. Netreba si dávať cieľ byť krásnou do ďalšieho leta, keď to môžete dosiahnuť za pár dní!

Uložiť Sledovať Zdielať

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

23 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Rýchla a jednoduchá príprava jedál

Rýchla a jednoduchá príprava jedál

Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu

Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu

Plnohodnotná strava počas celého týždňa

Plnohodnotná strava počas celého týždňa

Bez následného jojo efektu

Bez následného jojo efektu

Vyberte si z nasledujúcich 12 možností

od 1,99 €

Bežná cena: 2,45 - 107,10 €

Nákupom získate minimálne 1 bod

Good Nature má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Proteínová diéta Express Diet

Diéta Express Diet je proteínová náhrada stravy so zníženou energetickou hodnotou, ktorá funguje na princípe ketózy; spaľovania tuku bez hladovania. Pri chudnutí s bielkovinovou diétou Express Diet sú telu podávané vysokokvalitné prírodné proteíny za súčasného zníženia prísunu sacharidov, tukov a energie pod 850 kcal/deň.

Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Počas užívania Express Diet je ich prísun obmedzený a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk.

Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Ketóza teda spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukových zásob bez hladovania a bez pridaného pohybu.

Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, podľa potreby úbytku kilogramov. Odporúčame však držať ju kontinuálne, bez prestávok, aby nedošlo k prerušeniu ketózy.

Výhody diéty Express Diet

  • Jednoduché dodržiavanie diéty
  • Bez pridania pohybu
  • Bez jojo efektu
  • Rýchla a jednoduchá príprava /instantná/
  • Bez výživového poradcu

Obsahuje vysokokvalitné prírodné proteíny a len 850 kcal/deň, pričom poskytuje všetky potrebné látky ako pri normálnej strave s energetickým obsahom 2000 kcal/deň.

Bez hladovania a jojo efektu

Rýchle odbúravanie tuku behom ketózy produkuje v tele ketóny. Tieto látky v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie, čo je jedna z hlavných výhod 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Preto väčšina užívateľov chudnutie výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu.

Čo je „jojo efekt”?

Jojo efekt vzniká vtedy, keď držíte redukčnú diétu, metabolizmus sa spomalí a po skončení diéty priberiete možno ešte viac kilogramov ako ste schudli. Express Diet, naopak, zrýchľuje váš bazálny metabolizmus tým, že pravidelne prijímate jedlo – 4 x denne a tým, že znížite pomer tukov ku svalovej hmote. Navyše vaše telo počas 5-dňovej diéty netrpí hladom, preto sa po skončení 5-dňovej diéty nemusíte obávať jojo efektu.

Vyvinutá v USA, vyrobená vo Fínsku!

5 dňová proteínová diéta Express Diet je antikatabolická ketogénna diéta na regulovanie hmotnosti, ktorá využíva ketózu – prednostné spaľovanie tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. Metóda bola vyvinutá na Harvardskej univerzite v USA, na základe dlhoročného výskumu profesora G. L. Blackburna a s nadšením prijatá verejnosťou pre svoju bezpečnosť a skvelé výsledky. 5 dňová diéta Express Diet je vyrábaná vo Fínsku, ktoré je známe svojim škandinávskym postojom k starostlivosti o zdravie a prírodu.

Kontakt

Good Nature

Good Nature

Kollárova 88
03601 Martin
Slovensko
0908 199 410

objednavky@goodnature.sk
lekarendoma.sk
goodnature.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať