3-chodové menu pre dvoch v hoteli MOST SLÁVY*** v Trenčianskych Tepliciach

Hotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice Hotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice (mapa)

Cena  48,00 € Kúpiť 48,00 €

48,00 €

Nákupom získate minimálne 48 bodov

Dlhá platnosť

Prekvapenie, s ktorým netrafíte vedľa. Doprajte si vo dvojici jedinečný kulinársky zážitok v Trenčianskych Tepliciach. V známom hoteli MOST SLÁVY***, ktorý navštívili aj Franco Nero či Sophia Loren, vám naservírujú 3-chodové menu. Miestnou špecialitou sú jedlá z diviny, výber z á la carte menu je však len na vás. Gurmánsky zážitoko dporúčame ukončiť sladkým dezertom.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,9

Vynikajúce hodnotenie

24 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Jedinečný kulinársky zážitok

Jedinečný kulinársky zážitok

Známy hotel v historickom centre

Známy hotel v historickom centre

Špecialitou hotela sú jedlá z diviny

Špecialitou hotela sú jedlá z diviny

Na návšteve tu boli aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo

Na návšteve tu boli aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

48,00 €

Nákupom získate minimálne 48 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel MOST SLÁVY*** má pre vás ešte aj túto ponuku

Hotel MOST SLÁVY***

O hoteli

Hotel Most slávy*** v Trenčianskych Tepliciach nesie meno po neďalekom Moste slávy, ktorý je spojený so známym filmovým festivalom Art Film. Po priestoroch hotela kráčalo už veľa hviezd so zvučnými menami: Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Ornella Muti, Jean - Paul Belmondo, Franco Nero, Omar Sharif či Michelle Placido.

K vášmu príjemnému pobytu v hoteli prispejú rôzne procedúry, relax v bazéne, vo vírivke či v saunách. Hneď oproti budove je tichý parčík ako stvorený na vychádzky a blízko to máte aj do centra. Na šport slúžia tenisové kurty, minigolf, vonkajšie bazény a turistické chodníčky v okolí. Hotelové služby dopĺňa reštaurácia, kaviareň a vybavenie na kongresy.

Ubytovanie

​Jednolôžkové izby sú vybavené štýlovým rustikálnym nábytkom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Dvojlôžkové izby sú vybavené štýlovým rustikálnym nábytkom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Majú 2 pevné lôžka s možnosťou oddelenia a v niektorých izbách je aj rozkladacie kreslo – prístelka, v iných izbách navyše pevné lôžko ako prístelka. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Dvojlôžkové izby De Luxe  priestranné izby s možnosťou prístelky, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a WC. Majú 2 pevné lôžka s možnosťou oddelenia. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), minibar, fén.

Apartmány sú dostupné v rôznych typoch s kapacitou pre 2 až 5 osôb a majú dennú aj nočnú časť, kúpeľňu s vaňou a toaletou. Vybavenie: SAT TV, rádio, telefón, pripojenie na internet (na vyžiadanie), fén.

Wellness

Vo wellness centre sa vám bude dobre relaxovať vo vnútornom bazéne (3,5 x 7 m, hĺbka 120 cm, teplota 28 ºC) a vírivke. Sú tu aj fínska a parná sauna či slender štúdio s rekondičnými stolmi. Tie vedia pomôcť hlavne hosťom s bolesťami chrbta, kĺbov, astmou, poruchami krvného obehu, kŕčovými žilami, nadváhou, ale aj ženám po pôrode. Na objednávku sú dostupné liečebné procedúry (elektroterapia, laserová terapia, bioptron, oxygenoterapia, magnetoterapia, zábaly, masáže...).

Gastronómia

V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii si môžete vyberať z pestrého výberu jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Špecialitou hotela sú jedlá z diviny. V kaviarni a na letnej terase si vychutnáte zmrzlinové poháre, miešané alko a nealko nápoje alebo jedinečnú kávu.

Kontakt

Hotel MOST SLÁVY***

Hotel MOST SLÁVY***

Ul. 17. novembra 11
91451 Trenčianske Teplice
Slovensko
+421 32 651 36 11

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepcia@hotelmostslavy.sk
www.hotelmostslavy.sk/sk/hotel...
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kúpele Trenčianske Teplice približne 300 m Zelená žaba približne 400 m Trenčiansky Hrad približne 10 km Hrad Vršatec približne 17 km Vršatské bradlá približne 18 km

Mohlo by Vás zaujímať