Wellness pobyt na Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** uprostred Krušných Hôr s polpenziou, neobmedzeným wellness a procedúrami

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Česko, Nová Role - Karlovy Vary

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Wellness pobyt na Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** uprostred Krušných Hôr s polpenziou, neobmedzeným wellness a procedúrami

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Česko, Nová Role - Karlovy Vary Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Česko, Nová Role - Karlovy Vary (mapa)

Ukončené od 329,00 €

od 329,00 €

Až 46 % zľava Bežná cena: 542 - 846,00 €

Zámok Lužec Spa & Wellness Resort**** v štýle loveckého kaštieľa vám ponúkne služby hodné panovníckeho titulu. Chvíle v bazéne, saune aj vírivke vám privodia pocit kráľovskej starostlivosti rovnako ako až 8 wellness procedúr vrátane unikátnej speleoterapie. K dokonalosti váš pobyt privedie aj každodenná polpenzia a krásna príroda Krušných hôr, ktorú môžete objavovať pri turistických potulkách.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

142 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Celoročná platnosť kupónov

Celoročná platnosť kupónov

8 procedúr v cene pri variante na 3 noci

8 procedúr v cene pri variante na 3 noci

Novinka - unikátna speleoterapia

Novinka - unikátna speleoterapia

Pokojné miesto obklopené prírodou

Pokojné miesto obklopené prírodou

Ponuka je ukončená.

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • reštaurácia reštaurácia
 • v blízkosti svahu v blízkosti svahu
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • masáž masáž
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

O Hoteli

SPA hotel Zámok Lužec**** v štýle poľovníckeho kaštieľa českého kráľa Karola IV. vás svojím vzhľadom a zariadením interiérov prenesie do slávnych čias minulosti. Jediné, čo pôsobí súčasne, je vynikajúca úroveň starostlivosti a maximálny komfort, počnúc krásne zariadenými izbami a končiac širokým sortimentom relaxačných programov.

Prežite svoju vysnívanú rozprávku, ochutnávajte jedlá, pripravené ako podľa starodávnych, tak aj podľa moderných receptov. Hotel neďaleko Karlových Varov ponúka neopakovateľnú dovolenku, ktorá Vám dodá silu, dobrú náladu a spestrí Vaše spoločné chvíle.

Hotel svojím štýlom pripomína lovecké sídla šľachticov. Masívne dvere so starým kovaním, starožitné lampy, rytierske brnenia, erby kráľovských rodov a lovecké trofeje – každý detail interiéru je premyslený tak, aby hostia boli obklopení epochou rytierov a kráľov. Idyla malebnej prírody a mystického ticha sú rušené iba spevom vtákov.

Ubytovanie

SPA hotel Zámok Lužec**** disponuje celkom 62 izbami s rôznou úrovňou vybavenia, jedinečnou atmosférou, ktorá zdôrazňuje ich originalitu.
 

Všetky izby sú zabezpečené elektronickým systémom čipových kariet, ktorý zaisťuje hosťom bezpečie a ochranu. Izbový nábytok je vyrobený z masívneho dreva. Okrem toho je vybavená každá jednotlivá izba kúpeľňou so sprchou, satelitnou televíziou, telefónom, internetovým pripojením a izbovým trezorom.

Reštaurácia

Atmosféra zdôraznená originálnym dizajnom má svoje pokračovanie aj v interiéroch reštaurácií, kde sa prelína slávna história éry českých vládcov Karola IV., Václava II. a Rudolfa II.

V týchto dobových priestoroch si môžete vychutnať pokrmy pripravené podľa starodávnych receptúr v peci Tandor, ako aj podľa súčasných gastronomických trendov. Výber miest na posedenie je naozaj veľký - Stredoveká krčma s vonkajšími altánkami, Kráľovská reštaurácia salónik Václava II. a Lobby bar s vonkajšou terasou.

Na prízemí SPA hotela Zámok Lužec**** sa nachádza multifunkčná balneologická prevádzka o veľkosti 800 metrov štvorcových, ktorá je vybavená všetkým potrebným pre Váš pobyt aj odpočinok.

Bazén, fitness, procedúry

Hosťom sú k službám pripravení wellness špecialisti aj maséri, rovnako ako plavecký bazén, sauny a fitness sála. Nedotknutá príroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posilňuje terapeutický účinok na zdravie a celkovú harmóniu.

Wellness procedúry prispievajú k celkovému relaxu, k udržaniu dobrej psychickej a fyzickej kondície a k dosiahnutiu úplnej emocionálnej a fyzickej rovnováhy.

 • Rímska sauna
 • Fínska sauna
 • Kneippov chodník
 • Bazén s protiprúdom
 • Jacuzzi pre 2 osoby

Svetoznáme Karlovy Vary, 12 km od hotela

Karlovy Vary sú jedným z najznámejších a tradičných kúpeľných stredísk v strednej Európe, do ktorého mieria hostia z celého sveta načerpať silu z liečivých prameňov.Mesto Karlovy Vary je známe pre svojich 12 horúcich prameňov a patrí k najznámejším a najtradičnejším strediskám na svete. Ochutnať tu môžete slávne ozdravujúce pitné pramene ako napríklad Hadí, Libušin alebo prameň Mlynský. Príjemné posedenie v parku ponúknu Dvořákovy sady, ale aj lavičky rôzne umiestnené v miestnych lesoch, kde Vás cesty dovedú k známym vyhliadkam s panoramatickými výhľadmi na Karlovy Vary.

Karlovarské kolonády

 • Mlýnská kolonáda - Novorenesančná kamenná kolonáda bola postavená v rokoch 1871-1881 podľa projektu vynikajúceho českého architekta Jozefa Zítka. V interiéri najväčšej karlovarskej kolonády vyviera celkom päť minerálnych prameňov: Mlynský prameň, prameň Rusalka, Prameň kniežaťa Václava, prameň Libuše a Skalný prameň.
 • Sadová kolonáda - Zdobená montovaná liatinová kolonáda je posledným pozostatkom koncertnej a reštauračnej haly zvanej Blanenský pavilón. Od roku 2001 tu vyviera Hadí prameň a z priestoru kolonády je tiež prístupný výver Sadového prameňa v suteréne Vojenského kúpeľného ústavu.
 • Tržní kolonáda - Bohato vyrezávaná, drevená kolonáda vo švajčiarskom štýle. V interiéri vyvierajú celkom tri minerálne pramene: Prameň Karola IV., Dolný Zámocký prameň a Trhový prameň.
 • Zámecká kolonáda - Iba klientom prístupné Zámocké kúpele vznikli na začiatku 21. storočia prestavbou secesnej Zámockej kolonády. Voľne prístupný zostal iba altánok s výverom Horného zámockého prameňa, Dolný zámocký prameň bol zvedený do priestoru Trhovej kolonády.
 • Vřídelní kolonáda - Moderná presklená železobetónová kolonáda vo funkčnom slohu z roku 1975 kryje najobľúbenejší karlovarský minerálny prameň. Gejzír Vřídla tu v samostatnom pavilóne vystrekuje až do výšky 12 metrov.
 • Altán pramene Svoboda - Výver prameňa, nazývaný od roku 1946 prameň Sloboda, situovaný priamo v altánku na hlavnom kúpeľnom korze, je častou zastávkou návštevníkov Karlových Varov.
 • Altán Aloise Kleina - Štěpánčin pramen železnatej kyselky sa následne stal vďaka svojmu zloženiu významnou súčasťou pitnej kúry kúpeľných hostí. Na začiatku 20. storočia však výver prameňa zanikol.

Ak Vám môžeme odporučiť výlet, určite zavítajte na rozhľadňu Dianu, ktorá je zároveň jednou z najväčších atrakcií. K miestu vás dovezie lanovka a zo samotnej rozhľadne budete mať Karlovy Vary ako na dlani. Návrat na kolonádu odporúčame pešo, pretože sa prejdete miestami spätými podľa legiend so založením Karlových Varov.

Svoj pobyt môžete spestriť prechádzkou v kočiari ťahanom konským záprahom vedúcim okolo prekrásnych miest a historických budov.

Kúpeľný trojuholník so svojimi TOP miestami

Najzápadnejší kút Českej republiky je unikátnym miestom s najväčším výskytom minerálnych a termálnych prameňov nachádzajúcich sa v kúpeľnom trojuholníku troch nádherných miest. Okrem Karlovývh Varov, sú to Františkovy Lázně, ktoré preslávila socha Františka, skvostné parky i obľúbené Aquacentrum Agricola a Mariánské Lázně, kde vás očarí spievajúca fontána.Atraktívne sú aj ďalšie miesta pre výlety ako stvorené, spomeňme krásny zámok Bečov, ktorý patrí k najznámejším zámkom západných Čiech a ktorý stráži relikviár sv. Maura, po korunovačných klenotoch druhej najcennejšej pamiatky na území Česka.  Za návštevu stojí však aj zámok Loket, prezývaný perlou na rieke Ohři.

www.zamek-luzec.cz

Kontakt

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Lužec 1
36225 Nová Role
Česko
+420 353 103 111

reception@zamek-luzec.cz
www.zamek-luzec.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať