Dovolenka na Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** uprostred Krušných Hôr s polpenziou, neobmedzeným wellness a procedúrami

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Česko - Nová Role - Karlovy Vary

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka na Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** uprostred Krušných Hôr s polpenziou, neobmedzeným wellness a procedúrami

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, okres Karlovy Vary, Česko - Nová Role - Karlovy Vary Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, okres Karlovy Vary, Česko - Nová Role - Karlovy Vary (mapa)

Ukončené od 275,00 €

od 275,00 €

Až 47 % zľava Bežná cena: 521 - 771,00 €

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort**** štylizovaný do loveckého kaštieľa vám ponúkne služby hodné panovníckeho titulu. Chvíle v bazéne, saune aj vírivke vám čoskoro dajú pocit kráľovskej starostlivosti, podobne ako až 8 wellness procedúr vrátane unikátnej speleoterapie. K dokonalosti váš pobyt privedie aj polpenzia a krásna príroda Krušných hôr, ktorú môžete objavovať pri turistických potulkách.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

154 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Celoročná platnosť kupónov

Celoročná platnosť kupónov

6 alebo 8 procedúr v cene

6 alebo 8 procedúr v cene

NOVINKA: unikátna speleoterapia

NOVINKA: unikátna speleoterapia

Pokojné miesto obklopené prírodou, 12 km od Karlových Varov

Pokojné miesto obklopené prírodou, 12 km od Karlových Varov

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • v blízkosti svahu v blízkosti svahu
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

O hoteli

SPA hotel Zámok Lužec****  štylizovaný ako lovecký kaštieľ českého kráľa Karla IV.  vás svojím vzhľadom a zariadením interiérov prenesie do slávnych čias minulosti. Jediné, čo pôsobí súčasne, je vynikajúca úroveň starostlivosti a maximálny komfort, počnúc krásne zariadenými izbami a končiac širokým sortimentom relaxačných programov.

Prežite tu svoju vysnívanú rozprávku, ochutnávajte jedlá pripravené tak podľa starodávnych, ako aj moderných receptov. Hotel neďaleko Karlových Varov vám ponúkne neopakovateľnú dovolenku, ktorá vám dodá silu, dobrú náladu a spestrí vaše spoločné chvíle.

Hotel je štylizovaný do podoby loveckého kaštieľa tak, aby pripomínal lovecké sídla šľachticov. Masívne dvere so starým kovaním, starožitné lampy, rytierske brnenia, erby kráľovských rodov a lovecké trofeje – každý detail interiéru je premyslený tak, aby hostia boli obklopení epochou rytierov a kráľov. Idyla malebnej prírody a mystické ticho je rušené iba spevom vtákov.

Ubytovanie

SPA hotel Zámok Lužec**** disponuje celkom 62 izbami s rôznou úrovňou vybavenia, jedinečnou atmosférou ktorá zdôrazňuje ich originalitu.

Všetky izby sú zabezpečené elektronickým systémom čipových kariet, ktorý bdie nad vaším bezpečím a chráni váš majetok. Izbový nábytok je vyrobený z masívneho dreva. Okrem toho je vybavená každá jednotlivá izba kúpeľňou so sprchou, satelitnou televíziou, telefónom, internetovým pripojením a izbovým trezorom.

Reštaurácia

Atmosféra zdôraznená originálnym dizajnom má svoje pokračovanie aj v interiéroch reštaurácií, kde sa prelína slávna história éry českých vládcov Karola IV., Václava II. a Rudolfa II.

V týchto dobových priestoroch si môžete vychutnať pokrmy pripravené podľa starodávnych receptúr v peci Tandoor, ako aj podľa súčasných gastronomických trendov. Výber miest na posedenie je naozaj veľký - Stredoveká krčma s vonkajšími altánkami, Kráľovská reštaurácia salónik Václava II. a lobby bar s vonkajšou terasou. 

Na prízemí SPA hotela Zámok Lužec**** sa nachádza multifunkčná balneologická prevádzka o veľkosti 800 m2, ktorá je vybavená všetkým potrebným pre váš pobyt aj odpočinok.

Bazén, fitness, procedúry

Hosťom sú k službám pripravení wellness špecialisti aj maséri, rovnako ako plavecký bazén, sauny a fitness sála. Nedotknutá príroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posilňuje terapeutický účinok na zdravie a celkovú harmóniu.

Wellness procedúry prispievajú k celkovej relaxácii, k udržaniu dobrej psychickej a fyzickej kondície a k dosiahnutiu úplnej emocionálnej a fyzickej rovnováhy.

 • - rímska sauna
 • - fínska sauna
 • - Kneippov chodník
 • - bazén s protiprúdom
 • - jacuzzi pre 2 osoby

Svetoznáme Karlove Vary (12 km od hotela)

Karlove Vary sú jedným z najznámejších a tradičných kúpeľných stredísk v strednej Európe, do ktorého mieria hostia z celého sveta čerpať silu z liečivých prameňov.Mesto Karlove Vary je známe svojimi 12 horúcimi prameňmi a patrí k najznámejším a najtradičnejším strediskám na svete. Ochutnať tu môžete slávne ozdravujúce pramene, ako napríklad Hadí, Libušin alebo prameň Mlynský. Príjemné posedenie v parku ponúknu Dvořákove sady, ale aj lavičky rôzne umiestnené v miestnych lesoch, kde vás cesty dovedú k známym vyhliadkam s panoramatickými výhľadmi na Karlove Vary. 

Karlovarské kolonády

 • Mlynská kolonáda - Pseudorenesančná kamenná kolonáda bola postavená v rokoch 1871 - 1881 podľa projektu vynikajúceho českého architekta Jozefa Zítka. V interiéri najväčšej karlovarskej kolonády vyviera celkom päť minerálnych prameňov: Mlynský prameň, prameň Rusalka, Prameň kniežaťa Václava, prameň Libuše a Skalný prameň.
 • Sadová kolonáda - Zdobená montovaná liatinová kolonáda je posledným pozostatkom koncertnej a reštauračnej haly zvanej Blanenský pavilón. Od roku 2001 tu vyviera Hadí prameň a z priestoru kolonády je tiež prístupný výver Sadového prameňa v suteréne Vojenského kúpeľného ústavu.
 • Trhová kolonáda - Bohato vyrezávaná drevená kolonáda vo švajčiarskom štýle. V interiéri Trhové kolonády vyvierajú celkom tri minerálne pramene: Prameň Karla IV., Dolný Zámocký prameň a Trhový prameň.
 • Zámocká kolonáda - Iba klientom prístupné Zámocké kúpele vznikli na začiatku 21. storočia prestavbou secesnej Zámockej kolonády. Voľne prístupný zostal iba altánok s výverom Horného zámockého prameňa, Dolný zámocký prameň bol zvedený do priestoru Trhovej kolonády.
 • Vřídelní kolonáda - Moderná presklená železobetónová kolonáda vo funkcionalistickom slohu z roku 1975 kryje najobľúbenejší karlovarský minerálny prameň. Gejzír Vřídla tu v samostatnom pavilóne vystrekuje až do výšky 12 metrov.
 • Altánok prameňa Svoboda - Výver prameňa, nazývaný od roku 1946 prameň Svoboda, situovaný priamo v altáne na hlavnom kúpeľnom korze, je častou zastávkou návštevníkov Karlových Varov.
 • Altánok Aloise Kleina - Štěpánčin prameň železnatej kyselky sa následne stal vďaka svojmu zloženiu významnou súčasťou pitnej kúry kúpeľných hostí. Na začiatku 20. storočia však výver prameňa zanikol.

Ak vám môžeme odporučiť výlet, určite zavítajte na rozhľadňu Dianu, ktorá je zároveň jednou z najväčších atrakcií. K miestu vás dovezie lanovka a zo samotnej rozhľadne budete mať Karlove Vary ako na dlani. Návrat na kolonádu odporúčame pešo, pretože sa prejdete miestami spätými podľa legiend so založením Karlových Varov.

Svoj pobyt môžete spestriť prechádzkou v kočiari ťahanom konským záprahom vedúcim okolo prekrásnych miest a historických budov.

Kúpeľný trojuholník so svojimi TOP miestami

Najzápadnejší kút Českej republiky je úplne unikátnym miestom s najväčším výskytom minerálnych a termálnych prameňov nachádzajúcich sa v kúpeľnom trojuholníku troch nádherných miest. Karlove Vary sme vám predstavili, ďalším kúpeľným cieľom môžu byť Františkovy Lázně, ktoré preslávila socha Františka, skvostné parky i obľúbené Aquacentrum Agricola a v Mariánskych Lázňach vás očarí spievajúca fontána.

Atraktívne sú aj ďalšie miesta na výlety ako stvorené, spomeňme krásny zámok Bečov, ktorý patrí k najznámejším zámkom západných Čiech a ktorý stráži relikviár sv. Maura, po korunovačných klenotoch druhú najcennejšiu pamiatku na území Česka. Za návštevu stojí však aj zámok Lakeť, prezývaný perlou na rieke Ohři.

 

Kontakt

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Lužec 1
36225 Nová Role
Česko
+420 353 103 111

reception@zamek-luzec.cz
www.zamek-luzec.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať