Darčekový poukaz pre každú umeleckú dušu – kreatívny kurz podľa výberu v ateliéri Evalon

Antistresové umelecké centrum - atelier Evalon, Ostrov pri Piešťanoch

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Darčekový poukaz pre každú umeleckú dušu – kreatívny kurz podľa výberu v ateliéri Evalon

Antistresové umelecké centrum - atelier Evalon, okres Piešťany, Ostrov pri Piešťanoch Antistresové umelecké centrum - atelier Evalon, okres Piešťany, Ostrov pri Piešťanoch (mapa)

Ukončené 19,90 €

19,90 €

Bežná cena: 30,00 €

Darček pre každú umeleckú dušu – kreatívny kurz podľa jej výberu. V pokojnej atmosfére ateliéru Evalon sa stres akoby zázrakom odplaví a nahradí ho krásne dielo. Naučíte sa tu nové techniky a vytvoríte napríklad originálnu výzdobou do vášho domova alebo pozornosť pre blízkeho. Kurzov je množstvo a sú doslova pestré, všetky ich nájdete pod týmto textom.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 324 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Pre každú kreatívnu dušu (dospelí, seniori aj deti) Pre každú kreatívnu dušu (dospelí, seniori aj deti)

Cena zahŕňa materiál, lektorovanie, malé občerstvenie  Cena zahŕňa materiál, lektorovanie, malé občerstvenie 

Kurzy prebiehajú prevažne cez víkend Kurzy prebiehajú prevažne cez víkend

Pod vedením Mgr. Evy Černokovej, arteterapeutky a certifikovanej koučky Pod vedením Mgr. Evy Černokovej, arteterapeutky a certifikovanej koučky

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Darček pre každú umeleckú dušu – kreatívny kurz podľa jej výberu. V pokojnej atmosfére ateliéru Evalon sa stres akoby zázrakom odplaví a nahradí ho krásne dielo. Naučíte sa tu nové techniky a vytvoríte napríklad originálnu výzdobou do vášho domova alebo pozornosť pre blízkeho. Kurzov je množstvo a sú doslova pestré, všetky ich nájdete pod týmto textom.

Kurzy v ateliéri Evalon na výber

OBRAZ technikou paverpol

Máte ideálnu príležitosť vyskúšať a naučiť sa túto techniku a vyrobiť si originálne dekorácie.
Prineste si pohodlné oblečenie, ktoré si môžete aj zašpiniť. Originálny 3D obraz vyrobený technikou Paverpolu. Ak mate malú, osobnú vec, /šperk, kľúčenka, fotka, mušľa..../ ktorú by ste si radi zakomponovali do obrazu, môžete si ju priniesť.
Trvanie 4-5 hodiny
Získate osvedčenie o kurze a výrobok je Váš

OBRAZ mixedmedia

Máte ideálnu príležitosť vyskúšať a naučiť sa túto techniku a vyrobiť si originálne dekorácie.
Prineste si pohodlné oblečenie, ktoré si môžete aj zašpiniť. Originálny 3D obraz vyrobený technikou mixedmedia.
Trvanie 3-4 hodiny.

SOCHA technikou paverpol

Originálna socha /anjel, dáma, vták, páv/ z Paverpolu. Pri výrobe sochy si z pomocných materiálov /podstavec, busta, drôt/  vymodeluješ kostru sochy. Potom nanášaním textílií namočených do textilného stužovača sochu modeluješ, tvaruješ, upevňuješ.
Prines si pohodlné oblečenie, ktoré si môžeš aj zašpiniť.
Trvanie 4-5 hodín.
Získate osvedčenie o kurze a výrobok je Váš

MANDALA z automatickej kresby maľovaná na sklo

Intuitívna a osobná mandala /technikou automatických čiar a maľovaním na sklo/. Je to kreatívny proces dotýkajúci sa hĺbky našej duše, oslovujúci náš prapôvod, prinášajúci pocit vnútorného kľudu a hlbokého mieru na duši. Napomáha získať rovnováhu v živote, ponúka nahliadnuť do svojho vnútra a zároveň na energiu, ktorú vyžarujeme. Kreslenie mandaly je terapeutické aj relaxačné.
Trvanie 3-4 hodiny
Získate osvedčenie o kurze a výrobok je Váš.

Zvonkohra

Príď si vytvoriť originálnu zvonkohru zo skla a prírodných materiálov.
Čaká nás 2-3 hodinový kurz

MAĽOVANIE NA SKLO formát A4, kruh

Maľovanie na sklo je jedna z esteticky najkrajších techník. Je to terapeutický a relaxačný proces.

MAĽOVANIE NA hodváb pre začiatočníkov

Maľovanie na hodváb je jedna z esteticky najkrajších techník. Je to terapeutický a relaxačný proces.

MAĽOVANIE NA textil pre začiatočníkov

Maľovanie na textil je terapeutický a relaxačný proces pri ktorom si vytvoríš peknú a užitočnú vecičku pre seba alebo ako darček.

Lapač snov

Originálny lapač snov podľa vlastných predstáv.  Dozviete sa niečo o lapačoch snov a naučíte sa techniku výroby.     
Podľa indiánskej legendy sa zlé sny zachytia v sieti lapača snov, a tie sú počas dňa rozptýlené slnečným svetlom preč. Do jemných pierok lapača sa zachytia dobré sny, ktoré skĺzajú k Vám.
Trvanie 2-3 hodiny
Získate osvedčenie o kurze a výrobok je Váš

Quilling - práca s papierom - základy

Quiliing je zábavná a relaxačná technika, pri ktorej sa pracuje s prúžkami papiera. Kurz je určený pre začiatočníkov.
Výrobok je Váš - obrázok
Trvanie 2-3 hodiny,
Získate osvedčenie o kurze a výrobok je Váš

Fingerpainting maľovanie prstami

Chcete sa naučiť relaxačnú techniku maľovania prstami /fingerpainting/, pri ktorej vytvoríte krásne dielo a zabavíte sa? Chcete si len vyskúšať túto techniku? Máte ideálnu príležitosť .Čaká nás 2-3 hodinový workshop.

Amulet šťastia, lásky a bohatstva, valentínka

Príďte si vytvoriť osobný amulet šťastia, lásky a bohatstva. Čaká nás 1-2 hodinový workshop na ktorom si vyrobíte amulet, šperk, ktorým si do života pritiahnete šťastie a bohatstvo. Pracovať budeme s rôznym prírodným materiálom, symbolmi, paverpolom, polodrahokamom...

Arteterapia - Mapa prianí, vízií - dreamboard workshop

Srdečne vás pozývame na workshop, na ktorom si spoločne vytvoríme mapu snov, prianí a vízií.
Aby sme mohli svoj život posunúť ďalej, musíme si najskôr ujasniť čo chceme. Pretože práve to, čomu venujeme našu pozornosť do života priťahujeme.
V cene je zahrnutý materiál na tvorbu. Vy si môžete priniesť osobné fotografie, prípadne drobnosť, ktorú chcete zakomponovať do svojho plánu budúcnosti.

Arteterapia – Fraktálna kresba

Fraktálna kresba sa tvorí celkom nezvyčajne, kreslí sa so zavretými očami. Táto metóda je založená na vzťahu medzi "jemnou" motorikou rúk a mentálnym a psychofyzickým stavom človeka, ktorý kreslí. Vyfarbovanie polí fraktálnej kresby je akousi meditáciou.

Počas kreslenia sa využívajú tzv. terapeutické farebné kombinácie, ktoré sú založené na rôznych vibráciách každej konkrétnej farby, čím sa dosahuje automatický terapeutický účinok.

Táto práca, rovnako ako každá terapeutická, sa usiluje o disciplínu a vytrvalosť.

Arteterapia–strom života

Workshop, na ktorom si spoločne pretvoríme to zlé zo života, čo nás postretlo, na niečo iné.

Arteterapia – hlina

Workshop, na ktorom si spoločne vytvoríme z hliny ostrov života.

Arteterapia – precvičovanie pravej mozgovej hemisféry

Workshop, na ktorom si precvičíme pravú mozgovú hemisféru. Pravá hemisféra je zodpovedná za myšlienkovú syntézu – spájanie jednotlivých myšlienok alebo pojmov, chápanie v širších súvislostiach, tvorivosť, intuíciu, umenie, predstavivosť, emócie a náhľad na svet neobmedzených možností. Dá sa povedať, že táto hemisféra nám sprístupňuje umenie a vedie fantáziu a intuíciu. Otvára a búra väzenie, ktoré bolo vytvorené ľavou hemisférou. Otvára dvere do sveta neobmedzených možností. Vďaka pravej hemisfére už človek nie je obmedzený len na racionálne poznanie. Poskytuje nám spojenie so srdcom. Ľudia používajúci pravú hemisféru sa dokážu riadiť srdcom.

Vianočné ozdoby technikou paverpol a decoupage

Príďte si vytvoriť originálne vianočné ozdoby technikou paverpol a decopage.
Čaká nás 2-3 hodinový kurz

Servítková technika – decoupage

Máte ideálnu príležitosť vyskúšať a naučiť sa túto techniku a vyrobiť si originálne dekorácie.
Prineste si pohodlné oblečenie, ktoré si môžete aj zašpiniť.
Trvanie 3-4 hodiny

Kontakt

Antistresové umelecké centrum - atelier Evalon

M. Orvište 39
922 01 Ostrov pri Piešťanoch
Slovenská republika
0905 590 617

cernokovaeva@azet.sk
atelier-evalon38.webnode.cz
www.facebook.com/antistrescent...
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Vojenské historické múzeum - Piešťany približne 3 km Monza Indoor Kart približne 4 km Šikmá veža vo Vrbovom približne 5 km Park miniatúr Podolie približne 7 km Sĺňava približne 8 km

Zoofarma Nový Zéland približne 9 km Čertova pec približne 11 km Čachtický Hrad približne 12 km Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte približne 13 km Slovanské Hradisko Bojná - Valy približne 15 km Rekreačné stredisko Zelená Voda približne 18 km Mohyla M.R.Štefánika približne 18 km Topoľčiansky Hrad približne 19 km Hrad Dobrá Voda približne 20 km Hrad Beckov približne 20 km Katarínka približne 21 km Hlohovský zámok približne 22 km Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika približne 22 km Gazdovský dvor približne 23 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 24 km Hrad Branč približne 27 km Vyhliadková veža Poľana približne 27 km Smolenický zámok približne 29 km Hrad Korlátko približne 30 km Relax Aqua & Spa približne 31 km Malá synagóga v Trnave približne 31 km Kaštieľ Sobotište približne 31 km Historická knižnica rodu Apponyi približne 31 km Kostol sv. Heleny približne 31 km Habánsky dvor v Sobotišti približne 31 km Jaskyňa Driny približne 32 km Záruby približne 33 km Oponický Hrad približne 33 km Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku približne 33 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 33 km Kostol svätého Michala archanjela približne 35 km Trenčiansky Hrad približne 36 km Hradisko Zobor približne 38 km Hrad Gýmeš približne 39 km Kúpalisko na Sihoti približne 40 km Kaštieľ v Budmericiach približne 41 km Plavecká jaskyňa približne 41 km Plavecký hrad približne 41 km Botanická záhrada Nitra približne 41 km Šranecké piesky približne 41 km Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka približne 42 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 42 km Hrad Červený kameň približne 42 km Piesočkovo približne 43 km Zelená žaba približne 43 km Zubria zvernica približne 44 km Vodná nádrž Kráľová približne 44 km Zrúcanina Hradu Uhrovec približne 45 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 47 km Kaštieľ Pustý Chotár približne 47 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 47 km Modra približne 48 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 48 km Rekreačné stredisko Gazárka približne 48 km Záhorské múzeum Skalica približne 48 km Kaštieľ Mojmírovce približne 50 km Veterný mlyn Holíč približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať