Hoplandia – vstupy do nového detského zábavného centra v Banskej Štiavnici

Hoplandia - detské zábavné centrum, Banská Štiavnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Hoplandia – vstupy do nového detského zábavného centra v Banskej Štiavnici

Hoplandia - detské zábavné centrum, okres Banská Štiavnica, Banská Štiavnica Hoplandia - detské zábavné centrum, okres Banská Štiavnica, Banská Štiavnica (mapa)

Ukončené od 2,50 €

od 2,50 €

Bežná cena: 2,50 - 135,00 €

Rozmýšľate, kam s deťmi v Banskej Štiavnici? Hoplandia vytvorila podnetné prostredie plné dobrodružstva. Miesto šantenia, učenia, prvých detských priateľstiev a wau okamihov. Hry a atrakcie sú navrhnuté tak, aby drobci počas fyzických aktivít zapojili aj detskú vynaliezavosť, tvorivosť, logiku, jemnú i hrubú motoriku. Priučia sa samostatnosti, ale tiež schopnosti fungovať v tíme.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 610 620 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

3 zóny, ktoré rozvíjajú detskú motoriku a vynaliezavosť 3 zóny, ktoré rozvíjajú detskú motoriku a vynaliezavosť

Dieťa bude odvážnejšie, vynaliezavejšie a pohybovo zdatnejšie Dieťa bude odvážnejšie, vynaliezavejšie a pohybovo zdatnejšie

Bezpečné atrakcie z patentovaného pevného materiálu Bezpečné atrakcie z patentovaného pevného materiálu

Vonkajšie ihrisko, kde sa deti naučia pravidlá premávky Vonkajšie ihrisko, kde sa deti naučia pravidlá premávky

Covid automat

Pre okres Banská Štiavnica

Červená Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Rozmýšľate, kam s deťmi v Banskej Štiavnici? Hoplandia vytvorila podnetné prostredie plné dobrodružstva. Miesto šantenia, učenia, prvých detských priateľstiev a wau okamihov. Hry a atrakcie sú navrhnuté tak, aby drobci počas fyzických aktivít zapojili aj detskú vynaliezavosť, tvorivosť, logiku, jemnú i hrubú motoriku. Priučia sa samostatnosti, ale tiež schopnosti fungovať v tíme.

Hoplandia Banská Štiavnica

Lanová džungľa

Veľký, svetlý a vzdušný priestor pre voľný pohyb detí vzbudzuje zvedavosť, chuť zájsť čo najďalej, prebádať celý ostrov. Je priehľadný a tak má dieťa navyše perfektný výhľad. Pozoruje okolie aj pohyb ďalších detí, s ktorými krok po kroku zábavne zdoláva ostrov. Zároveň táto atrakcia rozvíja koordináciu, silu a obratnosť. Dieťa sa stáva odvážnejším, vynaliezavejším a pohybovo zdatnejším. Získava na istote, sebadôvere, zručnostiach, samozrejme motorike. Od prirodzeného inštinktu lezenia, cez šplhanie, tunel, výstup na vyššie úrovne... Aktivity sú zamerané na posilnenie chrbtice, flexibilitu, kinetiku a gravitáciu. Vlnenie a mierny vzdor aktivuje v dieťati skrytú silu, vnútorné odhodlanie, čo ide ruka v ruke so spontánnou radosťou.

Ochranná sieť je bezpečná, rovnako ako celý priestor, navrhnutý špeciálne na podporu zdravého vývoja dieťaťa. Materiál je patentovaný, stabilný, pevný a odolný.

 • originálna – priestorová, lanová štruktúra
 • lezenie v každom smere: do strán, nahor, nadol
 • vysoká ochrana proti pádu
 • okamžitá vyťaženosť: 50 detí
 • odporúčaný vek: 3+

Ružový maco

S detstvom najmenších sa vždy spájal medvedík. Symbolizoval prvé objatia, emócie a pocit bezpečia. Macka v Hoplandii síce nejde objať, ale je bezpečným priestorom pre zvedavosť najmenších, ich hravosť, prvé objavovanie sveta navôkol. Ale aj objavovanie seba samých a pomalé kroky vpred.

Spolu so svojimi prvými kamarátmi tu drobci nájdu odpovede na prvé zvedavé otázky. Môžu sa spolu hrať, skrývať, ale aj objavovať a skúmať.

Hra a pohyb na šmýkačke, lezeckej stene, v tajnom úkryte, to všetko a ešte oveľa viac ponúka užitočný priateľ, Macko, tým najmenším a najzvedavejším. Radosť z pohybu a nových objavov prináša potešenie nielen deťom, ale aj nám, rodičom.

 • doplnková atrakcia so šmýkačkou
 • bezpečný jednopodlažný modul
 • funkčná konštrukcia, jej účelom sú deti v pohybe
 • okamžitá vyťaženosť: 12 detí
 • odporúčaný vek: 1+

Slon preveľký

Slon - na prvý pohľad mocný, na druhý priateľský. Jeho trojrozmerné prostredie deti fascinuje. Je pre ne úžasnou výzvou zdolať ho. Motivuje k vynaliezavosti, zvedavosti a nekonečnému pohybu. 

Tobogany, rozmanité preliezky, labyrinty, vtipné „krivé“ zrkadlo, periskop, lezecká stena so žabkami, tyč na šplhanie, tunel, ľanová preliezačka, šmykľavky, panely s logickými hrami a ďalšie aktivity pre deti. Priestor je predvídateľný. Detičky sa v ňom vedia ľahko orientovať a včas sa rozhodnúť. Rovnako tak aj vybrať si tú najlepšiu cestu pre seba. Zážitkom je práve jedinečný spôsob, akým si dieťa volí a používa atrakcie, ktoré nasledujú plynule za sebou. Hravou formou ho inšpirujú rozmýšľať, objavovať, tvoriť, nachádzať riešenia a hýbať sa zároveň. 

 • hlavná atrakcia s dvoma toboganmi
 • štruktúrovaný dvojpodlažný modul
 • atrakcie pre šplhy, šmýkanie, lezenie, poznávanie
 • okamžitá vyťaženosť: 150 detí
 • odporúčaný vek: 3+

Vonkajšie ihrisko

Hoplandia vonkajšie ihrisko je ďalším priestorom, ktoré počas pekných dní umožňuje deťom rozvíjať ich fyzické schopnosti na čerstvom vzduchu. Je jedným z mála miest, kde sa môže dieťa postaviť samé proti sebe a prijať výzvu na zdolanie všetkých nástrah, ktoré atrakcie ponúkajú. Najväčším lákadlom je moderné dopravné ihrisko, kde sa deti naučia bezpečnému pohybu v pravidlách cestnej premávky.

 • hlavná atrakcia: dopravné ihrisko
 • priestor na oddych pre rodičov
 • doplnkové atrakcie pre deti od veku 1 roka
 • hlavné atrakcie pre deti od veku 3 rokov
 • okamžitá vyťaženosť: 150 detí

VONKAJŠIE IHRISKÁ SÚ ROZDELENÉ NA TRI SEKTORY:

Zóna A ponúka detské zostavy pre deti od veku 1 roka, ktoré sú v priamom kontakte na oddychové plochy rodičov. Ide o retiazkové hojdačky, bezpečné zostavy preliezok a veľké pieskovisko umiestnené na bezpečných mäkkých dopadových zónach.

Zóna B je určená pre staršie deti vo veku 3 a viac rokov. Obsahuje mäkkú dopadovú plochu s lanovou lineárnou preliezkou Agility a priestor zvlnených kopcov s trampolínami, kde sa vedia deti vyskákať do sýtosti.

Zóna C je dopravným ihriskom s parkovou úpravou - dopravným parkom, kde sa nachádza viac ako 300 m ciest a chodníkov spolu s desiatkami dopravných situácií - rôzne typy križovatiek, kruhový objazd, semafory, prechody pre chodcov, parkoviská a parky. Na jar 2021 pripravujeme doplnenie odpočinkových prvkov - lavičiek a herných atrakcií vo vizuále zmenšených objektov všetkých záchranných zložiek - policajti, hasiči, záchranári.

Kontakt

Hoplandia - detské zábavné centrum

Hoplandia - detské zábavné centrum

Špitálska 1509/5 ,
969 01 Banská Štiavnica ,
+421 910 506 336

Pondelok 14:00–19:00
Utorok 10:00–19:00
Streda 10:00–19:00
Štvrtok 10:00–19:00
Piatok 10:00–20:00
Sobota 10:00–20:00
Nedeľa 10:00–20:00
Štátne sviatky a prázdniny 10:00 - 20:00

hoplandia@hoplandia.sk
www.hoplandia.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem