Ladywork - Shape me - online kurz zameraný na nápravu diastázy, spevnenie jadra a formovanie postavy

Katies Club, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ladywork - Shape me - online kurz zameraný na nápravu diastázy, spevnenie jadra a formovanie postavy

Katies Club, okres Košice IV, Slovensko Katies Club, okres Košice IV, Slovensko (mapa)

Ukončené 19,99 €

19,99 €

Bežná cena: 29,99 €

Odstránená diastáza, aktívne panvové dno a funkčná bránica. To je základ zdravého a krásneho ženského tela. Katie De Chimp - autorka programu Ladywork ťa prevedie celým kurzom, ktorý je primárne zameraný na zlepšenie ženského zdravia, funkčnú stabilizáciu jadra a prácu s panvovým dnom a diastázou.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 223 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Program krásne formuje postavu Program krásne formuje postavu

Cvičenie harmonizuje telo a myseľ Cvičenie harmonizuje telo a myseľ

Tréningy sú skvelou prevenciou voči ženským ochoreniam Tréningy sú skvelou prevenciou voči ženským ochoreniam

Cvičenie je vhodné aj pre ženy po pôrode* Cvičenie je vhodné aj pre ženy po pôrode*

Katies Club

Odstránená diastáza, aktívne panvové dno a funkčná bránica. To je základ zdravého a krásneho ženského tela. Katie De Chimp - autorka programu Ladywork ťa prevedie celým kurzom, ktorý je primárne zameraný na zlepšenie ženského zdravia, funkčnú stabilizáciu jadra a prácu s panvovým dnom a diastázou.

Program je spojením poznatkov a princípov z oblasti medicíny, fyzioterapie, psychológie, doplnený o cviky funkčného, posturálneho a stabilizačného tréningu. Autorka programu Katie De Chimp - trénerka, inštruktorka, manažérka a hlavne vizionárka. Diastáze sa venuje od roku 2010, kedy jednotlivé cviky aplikovala do osobných tréningov ešte vo Francúzsku. Neskôr, v 2015 vznikol ucelený program: Ladywork-diastáza a Ladywork - Shape me.

Kúpou programu Ladywork - Shape me v Katies club ONLINE získaš prístup k 12 tréningovým videám, ktoré majú za cieľ spevniť celé jadro, odstrániť diastázu a vyfomovať postavu. Ideálne je cvičiť každý druhý deň. Cviky, tempo a intenzita záťaže je prispôsobená ženám. Po zaplatení je kurz k dispozícii až na 45 dní.

Tréningy sú vhodné ako pre začiatočníčky, tak aj pre pokročilé cvičenky. Výhodou je, že si môžeš cvičiť kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení bez omedzenia.

Kontakt

Katies Club

Katies Club

Kukučínova 7 (oproti K13)
04001 Košice
Slovensko
0 55 381 34 38, 0904 125 124

Členovia clubu:
PO - PIA: 6.00 - 21.00 hod.
SO - NE: 12.00 - 20.00 hod.
Verejnosť:
PO-PIA: 15.00 - 21.00 hod.
SO - NE: Zatvorené

info@katiesclub.sk
www.katiesclub.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety približne 700 m Miklušova väznica približne 1000 m Slovenské technické múzeum približne 1 km Kúpalisko Triton približne 2 km Východoslovenské múzeum približne 2 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 3 km Detská železnica Košice približne 4 km Vyhliadková veža Hradová približne 5 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 8 km Zoologická záhrada Košice približne 9 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 12 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 17 km Antonova jaskyňa približne 17 km Hrad Slanec približne 18 km Gejzír v Herľanoch približne 19 km Hatinská jaskyňa približne 20 km Vodná nádrž Ružín približne 20 km Jasovská jaskyňa približne 21 km Múzeum vína približne 22 km Opálové bane približne 26 km Hámre v Medzeve približne 27 km Kamenný most cez Hnilec približne 28 km Solivar v Prešove približne 29 km Zbojnícky hrad približne 30 km Kúpalisko Plaza Beach približne 30 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Zámutovské skaly približne 30 km Turniansky hrad približne 30 km Hrad Šebeš približne 33 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 36 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 37 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kapušiansky hrad približne 38 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 39 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 40 km Hrad Čičava približne 42 km Vyhliadková veža Tokaj približne 44 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 46 km Veľká Domaša približne 47 km Hrad Brekov približne 47 km Spišský Hrad približne 48 km Hrad Krásna Hôrka približne 48 km Národný park Slovenský kras približne 49 km Spišská Kapitula približne 49 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať