Prémiové členstvo v Katies club ONLINE - trénujte kdekoľvek a kedykoľvek s profesionálnym trénerským tímom

Katies Club, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Prémiové členstvo v Katies club ONLINE - trénujte kdekoľvek a kedykoľvek s profesionálnym trénerským tímom

Katies Club, okres Košice IV, Slovensko Katies Club, okres Košice IV, Slovensko (mapa)

Ukončené 4,99 €

4,99 €

Bežná cena: 9,99 €

Získaj späť stratenú kondíciu a zredukuj tukové zásoby! Tréneri z Katies clubu ti radi pomôžu. Spoločne, prostredníctvom tréningových videí získaš späť nielen pevnú postavu, ale aj zdravie. Tréningy sú vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých cvičencov. Navyše, za super cenu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 223 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prístup k celej databáze tréningových videí Prístup k celej databáze tréningových videí

Videá vo vysokom rozlíšení (HD) Videá vo vysokom rozlíšení (HD)

Každý týždeň pribúdajú ďalšie - nové tréningy Každý týždeň pribúdajú ďalšie - nové tréningy

Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek

Viac informácií

Získaj späť stratenú kondíciu a zredukuj tukové zásoby! Tréneri z Katies clubu ti radi pomôžu. Spoločne, prostredníctvom tréningových videí získaš späť nielen pevnú postavu, ale aj zdravie. Tréningy sú vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých cvičencov. Navyše, za super cenu.

Sme spoločnosť, ktorú tvorí tím profesionálov s láskou k zdraviu a športu. Analyzujeme, motivujeme a pomáhame formovať zdravý životný štýl našich klientov. To všetko s plnou zodpovednosťou a na základe odbornosti všetkých členov nášho tímu, ktorí sú v rámci svojej špecializácie odborne vzdelaní a disponujú potrebnými certifikátmi, k tomu aby mohli zastávať svoju profesiu.

Stále sa snažíme napredovať a aktivovať, čo najviac ľudí k prirodzenému pohybu. Našim cieľom je šíriť osvetu zdravého životného štýlu a pomôcť tým čo najširšiemu spektru ľudí, nielen doma, v Košiciach, ale na celom Slovensku. Budeme radi, ak sa do našej komunity pridáte aj vy, vďaka Katies club ONLINE!

Naša nová platforma vznikla ako reakcia na pandémiu s cieľom udržať ľudí fit po fyzickej, ale aj psychickej stránke a navyše, za prijateľnú a dostupnú cenu.

Kúpou PRÉMIOVÉHO ČLENSTVA v Katies club ONLINE získate prístup do databázy, kde nájdete viac ako 65. tréningových videií. Navyše, každý týždeň pribúdajú ďalšie videá.
Jednotlivé tréningy si viete vyhľadať a rozčleniť podľa typu, dĺžky, alebo trénera.

K dispozícii máte na výber zo 7 druhov cvičení pod vedením až 7 rôznych lektorov:
  • TABATA (vysoko intenzívny tréning na interval 20/10)
  • BODYWORK (kondično-silová lekcia bez skákania)
  • CORE (lekcia zameraná na spevňovanie jadra)
  • BODYSTYLING (vysoko intenzívna lekcia na rôzne intervaly)
  • ZUMBA FITNESS (tanečná lekcia)
  • PILATES (body&mind lekcia)
  • KRUHÁČ (intervalová lekcia s použitím náradia a náčinia)

Tréningy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých cvičencov.

Kontakt

Katies Club

Katies Club

Kukučínova 7 (oproti K13)
04001 Košice
Slovensko
0 55 381 34 38, 0904 125 124

Členovia clubu:
PO - PIA: 6.00 - 21.00 hod.
SO - NE: 12.00 - 20.00 hod.
Verejnosť:
PO-PIA: 15.00 - 21.00 hod.
SO - NE: Zatvorené

info@katiesclub.sk
www.katiesclub.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety približne 700 m Miklušova väznica približne 1000 m Slovenské technické múzeum približne 1 km Kúpalisko Triton približne 2 km Východoslovenské múzeum približne 2 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 3 km Detská železnica Košice približne 4 km Vyhliadková veža Hradová približne 5 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 8 km Zoologická záhrada Košice približne 9 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 12 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 17 km Antonova jaskyňa približne 17 km Hrad Slanec približne 18 km Gejzír v Herľanoch približne 19 km Hatinská jaskyňa približne 20 km Vodná nádrž Ružín približne 20 km Jasovská jaskyňa približne 21 km Múzeum vína približne 22 km Opálové bane približne 26 km Hámre v Medzeve približne 27 km Kamenný most cez Hnilec približne 28 km Solivar v Prešove približne 29 km Zbojnícky hrad približne 30 km Kúpalisko Plaza Beach približne 30 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Zámutovské skaly približne 30 km Turniansky hrad približne 30 km Hrad Šebeš približne 33 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 36 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 37 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kapušiansky hrad približne 38 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 39 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 40 km Hrad Čičava približne 42 km Vyhliadková veža Tokaj približne 44 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 46 km Veľká Domaša približne 47 km Hrad Brekov približne 47 km Spišský Hrad približne 48 km Hrad Krásna Hôrka približne 48 km Národný park Slovenský kras približne 49 km Spišská Kapitula približne 49 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať