JESEŇ: Bezpečný pobyt v Bardejovských Kúpeľoch s bezplatným COVID testom, plnou penziou a procedúrami

Hotel Ozón***, Bardejovské Kúpele

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

JESEŇ: Bezpečný pobyt v Bardejovských Kúpeľoch s bezplatným COVID testom, plnou penziou a procedúrami

LokalitaHotel Ozón***, Bardejovské Kúpele (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 25.11.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Bezpečný relax v hoteli Ozón*** priamo v srdci Bardejovských Kúpeľov. Máte tu istotu, že každý z hostí má v rukách negatívny výsledok z Covid-19 testu. Už si len vychutnávať plnú penziu a prechádzky krásnym areálom. Zároveň robia kúpele všetko pre to, aby ste neboli ochudobnení ani o wellness či procedúry. Pripravená je pre vás masáž, kúpeľ so zábalom, soľná jaskyňa aj pitná kúra.

Hotel Ozón***

Hotel Ozón je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. Hotel ponúka ubytovanie v dvojposteľových, jednoposteľových izbách a apartmánoch. Väčšina izieb má balkón. Budova má 5 poschodí, je vybavená výťahom a jedálňou. Hotel je prepojený presklenou chodbou s Kúpeľným domom - Balneoterapiou, kde sa podávajú kúpeľné procedúry (cca 200 m).

Vybavenie izieb:

 • ŠTANDARD*** (TV sat, rádio, telefón, trezor na recepcii, chladnička, WC, sprcha/vaňa)
 • SUPERIOR ***+ (LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička, hotelový trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, župan, WC, vaňa/sprcha)
 • APARTMÁN ŠTANDARD*** (LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, hotelový trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, župan, WC, vaňa, obývacia a spálňová časť)
 • APARTMÁN SUPERIOR ***+ (LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, hotelový trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, župan, WC, vaňa, obývacia a spálňová časť, kuchynský kút)

Vybavenie hotela:

 • KAVIAREŇ
 • CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 • ZMENÁREŇ
 • PC S PRIPOJENÍM NA INTERNET
 • WIFI FREE
 • WELLNESS SPA (BAZÉNY + SAUNOVÝ SVET, FITNESS, SOLÁRIUM, MASÁŽE)
 • BEAUTY STUDIO
 • KADERNÍCTVO
 • KOZMETIKA
 • PEDIKÚRA
 • TREZOR NA RECEPCII HOTELA
 • STÁLA ZDRAVOTNÍCKA SLUŽBA
 • STÁLA VÝSTAVA ZASLÚŽILÉHO UMELCA VOJTECHA LÖFFLERA
 • KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ
 • MONITOROVANÉ PARKOVISKO
 • DETSKÝ KÚTIK
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Maximum bezpečia – všetci hostia sú bezplatne otestovaní na Covid-19
  Maximum bezpečia – všetci hostia sú bezplatne otestovaní na Covid-19
 • Masáž, soľná jaskyňa, kúpeľ so zábalom, pitná kúra
  Masáž, soľná jaskyňa, kúpeľ so zábalom, pitná kúra
 • Plná penzia formou bufetov
  Plná penzia formou bufetov
 • Novozrekonštruované nadštandardné izby Superior***+
  Novozrekonštruované nadštandardné izby Superior***+
 • Vstupné lekárske vyšetrenie
  Vstupné lekárske vyšetrenie

Ukončené
od 126,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 490 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Ozón***

Hotel Ozón***

Bardejovské Kúpele
086 31 Bardejovské Kúpele
054/4774470 (4450, 4440)

marketing@kupele-bj.sk
https://www.kupele-bj.sk/hotel...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Bardejovské kúpele

Bardejovské kúpele

Prvá zmienka o kúpeľoch pochádza z čias uhorského kráľa Bélu IV, presnejšie z 13. storočia. K pravidelnej kúpeľnej liečbe sa začali využívať od 15. storočia. Kúpele sa stali... Viac vychýrenými a navštívilo ich veľa významných osobností ako napr. manželka cisára Napoleona Mária Lujza, ruský cár Alexander I. či bavorská princezná a rakúska cisárovná Sissi. Pre svoje významné prírodné liečivé minerálne vody sú kúpele navštevované do dnešných čias.

3
km
Hrad Zborov

Hrad Zborov

Hrad Zborov sa inak nazýva aj Makovica. Pôvodne bol postavený na obranu uhorsko-poľskej cesty no v 17. storočí ho vojská zničili. Zachovali sa len múry ale hrad je obľúbeným... Viac cieľom prechádzok. Dostanete sa sem priamo z obce Zborov.

4
km
Bardejov

Bardejov

Bardejov je jedno z najstarších slovenských miest. Zároveň je zapísané v Zozname svetového dedičstva UNESCO. Príťažlivosť Bardejova sa znásobuje tým, že je súčasťou peknej krajiny... Viac s množstvom turistických atraktivít. O Bardejove sa hovorí, že je najgotickejším mestom na Slovensku. Jeho centrum tvorí ucelený súbor historických budov, ktorý ohraničuje takmer súvislý pás mestského opevnenia.

10
km
Drevený artikulárny kostol Hervartov

Drevený artikulárny kostol Hervartov

Rímskokatolícky drevený kostolík zasvätený sv. Františkovi z Assisi. Zhotovený je z červeného smreka a postavený bol koncom 15. storočia, čo z neho robí najstarší typ na Slovensku.

12
km
Kúpalisko Makovica

Kúpalisko Makovica

Areál Makovica ponúka v zime lyžovačku a v lete prírodné kúpalisko s rozmermi 50x60m. Súčasťou kúpaliska je aj skokanský mostík.

14
km
Rozhľadňa Dukla

Rozhľadňa Dukla

Táto rozhľadňa je s výškou 48 metrov treťou najvyššou rozľadňou na Slovensku. Z jej vrcholu môžete vidieť široké okolie Slovenska aj Poľska. Interiér a exteriér veže sú doplnené o... Viac umelecké diela rôznych umelcov, napríklad sochárov.

21
km
Vojenské historické múzeum - Svidník

Vojenské historické múzeum - Svidník

Nájdete tu dokumentáciu vojenských dejín Slovenska - 1.svetová vojna vo Východných Karpatoch, medzivojnové obdobie a obdobie 2.svetovej vojny s akcentom na priebeh... Viac Karpatsko-duklianskej operácie, partizánske hnutie a oslobodzovanie územia Slovenska.

23
km
Minčol (Čergov)

Minčol (Čergov)

Nachádza sa na východe Slovenska na hranici okresov Stará Ľubovňa a Bardejov, pričom je dôležitým turistickým bodom. Z vrcholu sa vám naskytne krásny kruhový výhľad, za pekného... Viac počasia je vidieť aj Vysoké Tatry.

24
km
Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol Sv. Jakuba mladšieho nájdete v meste Powrožnik. Postavený bol v roku 1600. Je to najstarší kostol v poľských Karpatoch. Kvôli povodniam bol v prvej polovici 19. storočia... Viac prenesený z pôvodného miesta na to súčasné.

25
km
Chrám sv. Michala Archanjela

Chrám sv. Michala Archanjela

Chrám bol postavený v roku 1742 bez použitia jediného klinca. Pri chráme stojí samostatná zvonica so stĺpovou konštrukciou. Areál, ktorého súčasťou je aj cintorín, je oplotený... Viac zrubovou ohradou. Kostolík je zapísaný v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

27
km
Biblické záhrady

Biblické záhrady

Biblické záhrady (Ogrody Biblijne) v Muszyne sú svojou rozlohou najväčšie v Poľsku. Okrem klasických prehliadok je pre návštevníkov v letnej sezóne pripravený bohatý program.

28
km
Zrúcanina hradu v Muszyne

Zrúcanina hradu v Muszyne

Hrad bol postavený v 14. storočí a jeho úlohou bolo brániť hranice, obchodnú cestu a slúžil tiež ako colnica. Bol sídlom muszynských starostov, ktorí spravovali majetky... Viac krakovských biskupov. Hrad neskôr prestavali v renesančnom štýle, avšak keď stratil svoju obrannú funkciu, začal chátrať. Dnes si môžete z čiastočne zrekonštruovaných hradných múrov vychutnať výhľad na Muszynu.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež