Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dobrodružná rodinná dovolenka v Chate Žiar so zľavami na množstvo aktivít

LokalitaChata Žiar, Rajecká Lesná (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 15.12.2020 podľa dostupnosti.

Tri dni plné zážitkov na horskej samote v Rajeckej Lesnej, kde je pre vás pripravený paintball, lanová dráha, zorbing, streľba z luku a kuše, bungee running, hod nožom a sekerou a mnoho ďalších možností zábavy. Na to všetko budete mať v rámci kupónu zľavu a je len na vás, čo z toho vyskúšate. Alebo rovno všetko?

O horskej chate Žiar

Vezmite priateľov, kolegov, spolužiakov alebo známych a príďte sa zabaviť. Pobyt v chatách Žiar je ako stvorený na posilnenie tímového ducha. 

Pred ubytovacími chatami je lúka, ktorú ohraničuje horská riečka Lesnianka, ponad ktorú vchádzate cez most do areálu. Pred hlavnou chatou sa nachádza parkovisko. Areál je v noci chránený spustenou závorou.


Detské ihrisko, zastrešené krby a otvorené ohniská, športoviská, strelnica pre kuše a luky, vyvýšené pódium 6x4m, posilovňa, skicentrum Košariská, klzisko a veľký priestor stále umožňujúci nájsť si dostatok miesta i na odpočinok v tichu a samote... Riečka v lete pocskytuje chladivé osvieženie a rozľahlú lúku sa využíva na výučbu jazdy na koni alebo v zime ako lyžiarsky a bežkársky trenažér...

Rekreačné horské zariadenie "Chata Žiar" poskytuje možnosť celoročného plnohodnotného relaxu v krásnom prostredí rajeckolesnianskej doliny.


Zariadenie je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinné dovolenky, športové sústredenia, detské i záujmové tábory, lyžiarske kurzy i školy v prírode, bankety, svadby, firemné prezentácie a pod. 

V hlavnej chate sa nachádza bar, jedáleň, salónik a terasa. V bare sa môžete zohriať pri krbe, zahrať si biliard, stolný futbal alebo šípky. K dispozícii je TV/SAT/DVD, Wi-Fi internet pripojenie zdarma, comp za poplatok. Miestnosť má kapacitu cca 100 osôb. V šiestich ubytovacích chatách s lyžiarňou a krbom. Ústredné kúrenie. Absolútne súkromie. V každej chate sú 4 izby, dva záchody, jedna kúpeľňa. 

Ubytovanie

Rekreačné zariadenie na lesnej samote v Národnom Parku Malá Fatra sa špecializuje na adrenalínové či tematické pobyty, lyžiarske kurzy a športové sústredenia. 1 chata má kapacitu 10 osôb, minimálna obsadenosť jednej chaty je 6 osôb.

Chaty sú čisté, jednoducho a účelne zariadené. Majú za sebou 40-ročný príbeh plný táborových lások, zúfalých rozchodov i horúcich počatí. Každá je detským rajom plným tajomných zákutí. 
Žiadne Wi-Fi ani TV, ale krb a rozkošne vŕzgajúce podlahy. V každej chate sú 4 izby, dva záchody a sprcha. Nič pre milovníkov luxusu a komfortu, ale pre hľadačov ozajstných zážitkov to pravé orechové! Celková kapacita zariadenia je 70 osôb. Všetky chaty sú vykurované systémom ústredného kúrenia s technológiou fy HERZ na biomasu.

Murovaná chata 3 leží na brehu riečky Lesnianka. Miestnosti sú zariadené klasickým nábytkovým hotelovým štandardom. Na zemi v izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe a v kúpeľni dlažba a linoleum.
Na prízemí je jedna dvojposteľová a trojposteľová izba, kúpeľňa, záchod a lyžiareň. Na poschodí sa nachádza štvorposteľová a dvojposteľová izba, na chodbe druhé WC. V chatách nie je vyhradená spoločenská miestnosť. Pred chatami, pri riečke sa nachádza ohnisko s piknikovými sedeniami. 
Po dohode s prevádzkarom je vo všetkých chatách možné ubytovanie so psom/mačkou.

Aktivity

Painball

Zorbing

Streľba z luku, kuše, vzduchovky

Lanové centrum

Bungee running

Dead ride

Prírodný zlaňovací trenažérKúpele v Rajeckých Tepliciach

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Východiskový bod pre turistiku a cyklistiku
  Východiskový bod pre turistiku a cyklistiku
 • 1 dieťa do 10 rokov ubytovanie zdarma
  1 dieťa do 10 rokov ubytovanie zdarma
 • Množstvo adrenalínových zážitkov
  Množstvo adrenalínových zážitkov
 • Všetky aktivity pod vedením animátorov
  Všetky aktivity pod vedením animátorov
 • Možnosť doobjednať si ďalšie atrakcie
  Možnosť doobjednať si ďalšie atrakcie

69,00 €

Bežná cena: 150,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 69 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 69 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 502 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Chata Žiar

Rajecká lesná 537
01315 Rajecká Lesná
0903 310 387

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

ziar@chataziar.sk
https://www.facebook.com/chata...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

6
km
Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

7
km
Kľak

Kľak

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

10
km
Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

10
km
Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

13
km
Znievsky hrad

Znievsky hrad

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

13
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

13
km
Lietavský hrad

Lietavský hrad

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

14
km
Súľovské skaly

Súľovské skaly

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

14
km
Manínska tiesňava

Manínska tiesňava

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

15
km
Súľovský Hrad

Súľovský Hrad

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

17
km
Považský hrad

Považský hrad

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež