Penzión Dúhový pstruh: Pobyt medzi končiarmi Nízkych Tatier

Penzión Dúhový pstruh, Bystrá – Nízke Tatry

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(15 hodnotení)

Penzión Dúhový pstruh: Pobyt medzi končiarmi Nízkych Tatier

LokalitaPenzión Dúhový pstruh, Bystrá – Nízke Tatry (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.6.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Slnečné lúče osvetľujú končiare Nízkych Tatier – Chopok, Ďumbier, Dereše, Chabenec... Vraciate sa z túry a v diaľke počujete žblnkot vody – malého jazierka, ktoré je priamo pred vaším penziónom. Nie nadarmo dostal meno Dúhový pstruh. Vy sa tiež budete cítiť ako rybička, až si oddýchnete v jeho privátnom wellness. Krásne miesto na strávenie dovolenky v každom ročnom období.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Wellness s bazénom s protiprúdom, vírivkou a saunou
  Wellness s bazénom s protiprúdom, vírivkou a saunou
 • Výborná kuchyňa hneď vedľa v Kolibe
  Výborná kuchyňa hneď vedľa v Kolibe
 • Jazierko plné pstruhov a posedenie v altánku pri peci
  Jazierko plné pstruhov a posedenie v altánku pri peci
 • K dispozícii detské ihrisko a spoločenské hry
  K dispozícii detské ihrisko a spoločenské hry
 • Množstvo turistických trás v Nízkych Tatrách
  Množstvo turistických trás v Nízkych Tatrách

Ukončené
od 119,00 €

Bežná cena: 140 - 388,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

15 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

8,8

penzión je situovaný v dedinskej zástavbe, ale neuberá mu to z atraktivity-východzí bod na túry do širokého okolia, okolie je krásne upravené, kde sa nachádza veľa zelene a množstvo drobností, ktoré ho dotvárajú vrátane jazierka so pstruhmi. Interier má veľmi príjemnú atmosféru, je čistý,...

Anna, 29. júla 2020

Hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci


10

Najkrajší penzión v akom sme kedy boli,a to sme už pochodili veľa.Ubytovanie na vysokej úrovni, všetko čisté, pohodlné postele, moderné zariadenie.Jedlo vynikajúce,personál milý a ústretový.Wellnes bolo privátne,takže sme tam boli sami, čisté,využili sme bazén aj výrivku.Naozaj nieje čo vytknúť,...

Mária, 7. augusta 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou

Kontakt

Penzión Dúhový pstruh

Penzión Dúhový pstruh

Bystrá 100
97701 Brezno
+421 908 921 074, +421 905 504 220

duhovy.pstruh@gmail.com
http://www.penzion-duhovy-pstr...
>https://www.facebook.com/Penzi...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Dedečkova chata

Dedečkova chata

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

1
km
Bystrianska jaskyňa

Bystrianska jaskyňa

Bystriansku jaskyňu tvorí Stará a Nová jaskyňa s celkovou dĺžkou vyše 3 000 m. Jej prieskum sa začal v roku 1923. Sústredil sa najmä na priepasť Peklo, cez ktorú jaskyniari v... Viac roku 1926 zostúpili do Novej jaskyne. Najkrajším priestorom jaskyne je Klenotnica. Súčasná prehliadková trasa má dĺžku 580 m a prehliadka trvá 45 minút.

3
km
Tále

Tále

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

5
km
Krpačovo

Krpačovo

Vodná nádrž Krpačovo sa nachádza nad obcami Horná a Dolná Lehota v Nízkych Tatrách. Pri vodnej nádrži sa nachádza množstvo turistických trás ale aj bufet, hotel a reštaurác... Viacia. Neďaleko nájdete aj lyžiarske stredisko Tále a Krpačovo.

5
km
Horehronské múzeum Brezno

Horehronské múzeum Brezno

Múzeum má regionálnu pôsobnosť a prostredníctvom svojich zbierok poskytuje návštevníkom obraz o dejinách a kultúre okresov Brezno a Banská Bystrica.

6
km
Synagóga v Brezne

Synagóga v Brezne

Breznianska synagóga je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Jej priestory slúžia na kultúrno-spoločenské podujatia, výstavy, expozície koncerty. Návštevníkom je sprístupnená... Viac kupola s výhľadom na mesto.

6
km
Chata Bernardín

Chata Bernardín

Chata Bernardín je obľúbeným cieľom vychádzok a zastávkov počas turistiky. Nachádza sa nad obcami Hronec a Valaská a vedie k nej viacero turistických trás. V chate ponúkajú... Viac občerstvenie, nápoje a krásne výhľady na široké okolie. K chate kedysi viedla jednomiestna lanovka, ktorá však dnes už nepremáva.

7
km
Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko v Podbrezovej ponúka okrem troch bazénov aj bufety, ihrisko na plážový volejbal alebo bedminton a stoly na stolný tenis.

9
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

9
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

10
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

11
km
Chopok

Chopok

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Mohlo by sa vám páčiť