Požičajte si lyže alebo snowboard v Jasnej za super ceny a skočte na svah v plnej výbave

Bartek SKI Rental, Demänovská Dolina - Jasná

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 11,90 €

Bežná cena
15 - 75,00 €
Ušetríte
až 15,10 €

Požičajte si lyže alebo snowboard v Jasnej za super ceny a skočte na svah v plnej výbave

  Bartek SKI Rental, Demänovská Dolina - Jasná (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.4.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Termín na dovolenku zarezervovaný, kufre zbalené, svahy zmapované a poriadna dávka snehu objednaná! Jediné, čo vám k perfektnej zimnej dovolenke chýba, sú lyže alebo snowboard? V Bartek Ski si ich požičiate na vami zvolený počet dní a užijete si lyžovačku, ako sa patrí. O čo viac ušetríte namiesto nákupu vlastného drahého výstroja, o to viac si môžete dopriať na svahu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pravidelný servis a údržba, lyže v perfektnom stave
  Pravidelný servis a údržba, lyže v perfektnom stave
 • Značky Atomic, Rossignol, Volkl, Elan, Salomon, Head
  Značky Atomic, Rossignol, Volkl, Elan, Salomon, Head
 • Dlhoročné skúsenosti s lyžami (cenné rady aj začiatočníkom)
  Dlhoročné skúsenosti s lyžami (cenné rady aj začiatočníkom)
 • Lyžiarky od 14 do 32 cm, lyže od 68 do 180 cm
  Lyžiarky od 14 do 32 cm, lyže od 68 do 180 cm
 • V Jasnej, priamo pri lanovke Lúčky - Vyhliadka
  V Jasnej, priamo pri lanovke Lúčky - Vyhliadka

V cene je zahrnuté

 • Požičanie nového lyžiarskeho kompletu (lyže + lyžiarky + palice) alebo výbavy na snowboardovanie (snowboard + topánky)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.4.2020.
 • Požičovňa priamo pri parkovisku a lanovke Lúčky - Vyhliadka
 • Vyhradené parkovisko pre klientov
 • Otvorené denne od 8.00 hod. do 16.30 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutné vytvoriť objednávku na tel. čísle +421 905 560 963
 2. Pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa poskytuje pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 231 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Bartek SKI Rental

Demänovská Dolina 185
031 01 Demänovská Dolina-Jasná-Lúčky
+421 905 560 963


http://www.bartekski.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody (2 km)

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa (4 km)

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

Chopok

Chopok (4 km)

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce (6 km)

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

Ďumbier

Ďumbier (6 km)

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (7 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (7 km)

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol (7 km)

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika (7 km)

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján (9 km)

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

Ohnište

Ohnište (10 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu (11 km)

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.