Čarovný Silvester v kúpeľnom meste Piešťany v hoteli Anne Mary

Hotel Vila Anne-Mary ***, Pieštany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(62 hodnotení)

Čarovný Silvester v kúpeľnom meste Piešťany v hoteli Anne Mary

LokalitaHotel Vila Anne-Mary ***, Pieštany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 29.12.2019 do 2.1.2020 podľa dostupnosti.

3, 2, 1... Šťastný nový rok! Ten si môžete tento rok odrátať v Piešťanoch a sedieť na gauči veru nebudete. Silvestrovská večera, oddych vo wellness, ničnerobenie na izbe či prechádzka mestom. Poďte s nami do hotela Anne Mary, v krásnom prostredí pri mestskom parku v blízkosti pešej zóny.

Aktivity v okolí

Hrady
V okolí Piešťan sa nachádza veľa hradov. Čachtický hrad vznikol v prvej polovici 13. storočia. Patril medzi prvé hrady, ktoré zabezpečovali západnú hranicu Uhorska, najmä v 13. storočí, keď ho spravoval hradný kráľovský kastelán. Hrad je známy najmä kvôli legende o krvilačnej čachtickej pani – Alžbete Bátoriovej. Vzdialenosť je asi 23 km.

Národná kultúrna pamiatka Hrad Beckov stojí na 70 metrov vysokom brale priamo nad obcou Beckov, vzdialenej 25 km. Pôvodne kráľovský pohraničný strážny hrad bol postavený v 13. storočí. V roku 1729 však vyhorel a odvtedy leží v ruinách.

Hrad Tematín, resp. ruiny, ktoré z neho zostali, sa dodnes majestátne vypínajú nad údolím rieky Váh. Od 13. storočia bol tento hrad centrom panstva zahŕňajúceho niekoľko dedín ležiacich na ľavom brehu Váhu. Výstup je už ale náročnejší, z obce Lúka vzdialenej cca 12 km.

Na mieste dnešného Smolenického zámku na úpätí Malých Karpát stál kedysi stredoveký hrad. Bol postavený 14. storočí ako posledný zo strážnych hradov pri malokarpatských priesmykoch. V súčasnosti je zámok v správe Slovenskej akadémie vied, ktorá však v letných mesiacoch ponúka prehliadky zámku pre verejnosť. Vzdialenosť od hotela je približne 50 km.

Názov hradu Dobrá Voda je odvodený od početných vodných prameňov v jeho okolí. Postavili ho začiatkom 14. storočia a jedným z jeho majiteľov bol aj slávny Matúš Čák Trenčiansky. Prístup k zrúcanine je napr. z obce Dobrá Voda (15 min.), vzdialenej asi 40 km.

Zaujímavosti
Pre rodičov s deťmi nesmieme zabudnúť ani na Farmu Nový Zélandv obci Modrová, vzdialenej približne 16 km. Ani sa nenazdáte a okrem klokanov už na vás hľadí aj škótsky horský dobytok, ovce, kozy a dokonca emu. Áno, ste naozaj na Novom Zélande a stačí prejsť cez cestu, aby ste boli aj v Austrálii.

V areáli Parku miniatúr v obci Podolie sa nachádza 56 modelov slovenských hradov, zámkov, kostolov, chát a rozhľadni (a stále pribúdajú ďalšie modely).Modely sú presnými kópiami originálov a zachytávajú ich v časoch najväčšej slávy a sily. A tak sú hrady stavané v podobách pred 300 – 500 rokmi. Vzdialenosť- cca 15 km.

O meste Piešťany

Piešťany sú kúpeľné mesto s medzinárodným strediskom liečby reumatických chorôb (Národný ústav reumatických chorôb) a významným regionálnym centrom kultúry, školstva, športu a rekreácie.

Patrí medzi najstaršie mestá na Slovensku, kedy po našom území behali mamuty. Neskôr sem prišli maďarské, keltské a germánske národy, až kým v 5.-6. storočí neosídlili toto územie Slovania. Prvá písomná zmienka o Piešťanoch pochádza z roku 1113. Dejiny mesta sú úzko späté s rozvojom kúpeľníctva v 16. storočí.

Mestský park
Základy mestského parku položil už začiatkom 19. storočia Jozef Erdödy a ľuďom slúži dodnes. Jeho plocha 22,3 ha je rozdelená na dve časti, Sad Andreja Kmeťa a Promenádna časť.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 5 min. peši od centra
  Len 5 min. peši od centra
 • Fľaša vína na izbe  
  Fľaša vína na izbe  
 • 3-chodová Silvestrovská večera s fľašou sektu
  3-chodová Silvestrovská večera s fľašou sektu
 • Privátny vstup do wellness na 1 hod. zdarma
  Privátny vstup do wellness na 1 hod. zdarma
 • 50 % zľava na ďalší vstup do wellness
  50 % zľava na ďalší vstup do wellness

Ukončené
od 159,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

62 hodnotení

36 zákazníkov odporúča

9,8

príjemná recepčná ???? bolo všetko v poriadku za tu cenu super ????

Zákazník ZľavaDňa, 25. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci so súkromným...


9,2

Velmi ustretovy personal. Vyborny pomer kvalita a cena.

Viera, 9. marca 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc so súkromným...

Kontakt

Hotel Vila Anne-Mary ***

Pod Párovcami 5159/143
92101 Piešťany
+421337740510 - 11

Check-in: 14:00 - 20:00
Check-out: 8:00 - 11:00

recepcia@hotelannemary.sk
http://www.hotelannemary.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

2
km
Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

4
km
Sĺňava

Sĺňava

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

7
km
Čertova pec

Čertova pec

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

7
km
Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

9
km
Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

10
km
Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

10
km
Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

12
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

16
km
Čachtický Hrad

Čachtický Hrad

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

17
km
Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

20
km
Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež