Pobyt v penzióne neďaleko Košíc so vstupom na bobovú dráhu

Penzión pod Hrešnou, Košice – Kavečany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 59,00 €

Bežná cena
59 - 109,00 €
Ušetríte
0,00 €

Pobyt v penzióne neďaleko Košíc so vstupom na bobovú dráhu

  Penzión pod Hrešnou, Košice – Kavečany (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.8.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Len kúsok od Košíc, v príjemnom prostredí Kavečian, sa nachádza rodinný penzión ZOO pod Hrešnou. Slnečná terasa, na ktorej si môžete oddýchnuť, parádna záhrada, v ktorej sa môžu deti vybehať a bobová dráha, len 50 m od ubytovania, na ktorej zažijete nové adrenalínové dobrodružstvo.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 100 m od penziónu sa nachádza ZOO
  Len 100 m od penziónu sa nachádza ZOO
 • Bobová dráha so vstupom iba 50 m od ubytovania
  Bobová dráha so vstupom iba 50 m od ubytovania
 • V cene aj chutné raňajky a 2x pizza
  V cene aj chutné raňajky a 2x pizza
 • Parkovanie a wifi v cene
  Parkovanie a wifi v cene
 • Vzdialené len 9 km od Košíc
  Vzdialené len 9 km od Košíc

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby v penzióne ZOO pod Hrešnou 
 • Raňajky počas pobytu pre 2 osoby
 • Pizza na večeru podľa vlastného výberu pre 2 osoby
 • Jazda pre 2 osoby na bobovej dráhe (50 m od penziónu)
 • Ubytovanie pre dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo
 • Wifi pripojenie
 • Parkovanie zadarmo

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.8.2019 do 31.10.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0903 621 077 alebo e-mailom na adrese penzionzoo.ke@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Ubytovanie s domácim zvieratkom bez poplatku
 • Daň za ubytovanie 1,50 €/osoba/noc
 • Prístelka nie je možná

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 118 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany (100 m)

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice (400 m)

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová (3 km)

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

Detská železnica Košice

Detská železnica Košice (4 km)

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika (6 km)

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum (7 km)

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum (7 km)

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

Miklušova väznica

Miklušova väznica (8 km)

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety (8 km)

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa (9 km)

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Antonova jaskyňa

Antonova jaskyňa (9 km)

Jaskyňa sa nachádza v Ružínskom krase a je verejnosti voľne dostupná. Zaujímavá je najmä vstupným portálom a veľkým vstupným oknom. Archeologické prieskumy ukázali, že kedysi tu... Viac žili praľudia aj zvieratá rôznych veľkostí. Dostanete sa sem napríklad zo železničnej zastávky Ružín.

Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton (10 km)

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.