Exotické Maldivy s Fulmaya Travel

Fulmaya Travel s.r.o., Maldivy

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Exotické Maldivy s Fulmaya Travel

LokalitaFulmaya Travel s.r.o., Maldivy (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 19.8.2019 do 28.8.2019 podľa dostupnosti.

Tyrkysová lagúna, nádherná biela pláž s jemnučkým pieskom a palmami, malilinkatý ostrovček priam vyzývajúci na oddych... A k tomu komfort a kvalitný servis na úrovni tých najlepších maldivských rezortov. Od CK Fulmaya Travel však toto všetko dostanete za priaznivejšiu cenu. Kto nechce leňošiť na pláži, nemusí. Každý deň môžete absolvovať nejaký výlet (3 máte v cene) alebo skúšať vodné športy.

Dobrodružstvo a lokálny život

Maldivy na mieru a bez miliónov na účte

Na nádherných lokálnych ostrovoch od tejto cestovky zažijete skutočnú exotiku. Bývať budete v kvalitných guesthousoch a na rozdiel od rezortu tu nebudete zavretí v nudnej bubline.

Budete mať možnosť vidieť maličkú maldivskú dedinku, spoznať, ako žijú domáci, prechádzať sa po romantických ovocných plantážach, zatancovať si s Maldivčanmi bodu-beru alebo podniknúť viacero dobrodružných výletov. Napríklad piknikovanie na neobývanom ostrove, výlety za mantami alebo na iné lokálne ostrovy (tam, „kde zastal čas“ - môžete tu vidieť, ako vyzerali Maldivy pred rozvojom turistického ruchu, čo je dnes už veľká vzácnosť).

Dôležité vedieť

Na všetkých maldivských ostrovoch - okrem tých rezortových - platí plošná prohibícia. Nezoženiete tu alkohol. Ak si neviete dovolenku bez drinku predstaviť a chcete ísť na Maldivy na lokálny ostrov a za priaznivú cenu, CK Fulmaya bude správnou voľbou. Jej guesthouse je 10 minút na loďke od luxusného rezortu, kde si môžete vychutnať rôzne alko i nealko nápoje

Plavky sú na Maldivách povolené len v hotelovom bazéne a na tzv. bikini beach. Na iných plážach je treba mať cez plavky prehodenú tuniku, alebo sa kúpať v lycre (plavkové tričko a kraťasy), pre mužov to platí tiež

Vždy na inom mieste

Ak sa chcete dať každý deň očariť novou panorámou, celé dni si užívať šnorchlovanie alebo potápanie a navštíviť viacero ostrovov za sebou, potom vám odporúčame Plavbu po Maldivách. CK Fulmaya Travel ju ponúka v luxusnejšej aj budgetovej verzii – záleží len na vás, pre ktorú možnosť sa rozhodnete.

Navyše tu môžete v hojnosti požívať alkohol – na lode sa prohibičný zákon nevzťahuje, a pohybovať sa v plavkách, koľko len chcete (ostrovy, na ktoré sa pôjdete kúpať, pretože sú najkrajšie, sú totiž neobývané).

Luxus a relax

Pokiaľ sa chcete nechať rozmaznávať alebo sa po cestovateľskom zážitku medzi viacerými ostrovmi či po plavbe dokonale zrelaxovať, potom vyskúšajte Maldivy Luxusne. Prechádzky po bielo-bielej pláži, perfektný hotelový servis, fusion kuchyňa, relaxačné masáže v oceňovaných kúpeľoch, šnorchlovanie a objavovanie nádherného podmorského sveta – tu si dokonale oddýchnete od každodenného európskeho stresu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jediná slovenská cestovka, ktorá má na Maldivách vlastný hotelík
  Jediná slovenská cestovka, ktorá má na Maldivách vlastný hotelík
 • Pláže s tou najtyrkysovejšou lagúnou, kde uvidíte i raje či korytnačky
  Pláže s tou najtyrkysovejšou lagúnou, kde uvidíte i raje či korytnačky
 • Exotika, ktorá poteší vašu peňaženku
  Exotika, ktorá poteší vašu peňaženku
 • Vynikajúca kuchyňa a komfortný hotel
  Vynikajúca kuchyňa a komfortný hotel
 • V cene sú zahrnuté až 3 výlety
  V cene sú zahrnuté až 3 výlety

Ukončené
1 550,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 143 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Fulmaya Travel s.r.o.

Fulmaya Travel s.r.o.

Devínska cesta 7245
841 04 Bratislava
0905 183 706

office@fulmayatravel.com
http://velkedivy.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť