Exotické Maldivy s Fulmaya Travel

Fulmaya Travel s.r.o., Maldivy

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

1 550,00 €

Exotické Maldivy s Fulmaya Travel

  Fulmaya Travel s.r.o., Maldivy (mapa)
  Platnosť kupónu je od 19.8.2019 do 28.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Tyrkysová lagúna, nádherná biela pláž s jemnučkým pieskom a palmami, malilinkatý ostrovček priam vyzývajúci na oddych... A k tomu komfort a kvalitný servis na úrovni tých najlepších maldivských rezortov. Od CK Fulmaya Travel však toto všetko dostanete za priaznivejšiu cenu. Kto nechce leňošiť na pláži, nemusí. Každý deň môžete absolvovať nejaký výlet (3 máte v cene) alebo skúšať vodné športy.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jediná slovenská cestovka, ktorá má na Maldivách vlastný hotelík
 • Pláže s tou najtyrkysovejšou lagúnou, kde uvidíte i raje či korytnačky
 • Exotika, ktorá poteší vašu peňaženku
 • Vynikajúca kuchyňa a komfortný hotel
 • V cene sú zahrnuté až 3 výlety

V cene je zahrnuté

 • 7 nocí na ostrove v izbe Superdeluxe s balkónom pre 1 osobu v hoteli Plumeria ostrov Thinadhoo (v prípade záujmu možnosť predĺžiť si pobyt)
 • 7x polpenzia (obed je možné kedykoľvek doobjednať na mieste), raňajky formou bufetu
 • Medzinárodná spiatočná letenka spoločnosťou Qatar (v hodnote do 660 €)
 • 3x výlet (dobrodružné šnorchlovanie, plavba na biely piesočný ostrovček uprostred mora, piknik na neobývanom ostrove)
 • Všetky miestne transfery, miestne dane a poplatky
 • Slovenský sprievod

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 19.8.2019 do 28.8.2019.
 • V tomto termíne budete mať k dispozícii slovenský sprievod z CK Fulmaya Travel. Cestovka Doroty Nvotovej je na Maldivách ako doma
 • Dovolenka je vhodná aj pre seniorov a takisto je baby friendly (rodičia budú mať v prípade záujmu k dispozícii babysitting)

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č.0905 183 706 alebo e-mailom na office@fulmayatravel.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odlet je z Budapešti (v prípade záujmu možnosť doplatiť si letenku z Viedne). Odchod do Budapešti je zorganizovaný zo zberného miesta v Bratislave - minibusom
 • Transfer rýchloloďou na ostrov cca 1,5 hod.
 • Hotel sa nachádza na lokálnom ostrove, nejde o rezort
 • Na Maldivách platí okrem rezortov plošná prohibícia. Nezoženiete tu alkohol
 • Plavky sú povolené len v hotelovom bazéne a na tzv. bikini beach, ktorá je 3 minúty od hotela. Dostanete sa na ňu prechádzkou cez romantickú udržiavanú džungľu. Na iných plážach je treba mať cez plavky prehodenú tuniku alebo sa kúpať v lycre (plavkové tričko a kraťasy), pre mužov to platí tiež

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 204 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Fulmaya Travel s.r.o.

Devínska cesta 7245
841 04 Bratislava
0905 183 706

office@fulmayatravel.com
http://velkedivy.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hrad Devín

Hrad Devín (3 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (5 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (5 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Sandberg

Sandberg (6 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (6 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Horský park

Horský park (6 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Železná studnička

Železná studnička (6 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (7 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (7 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Lanoland

Lanoland (7 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (7 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.