Penzión Prameň pri brehu Vinianskeho jazera s polpenziou a zľavou na vstup do Thermalparku Šírava

Penzión PRAMEŇ, Vinné

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Penzión Prameň pri brehu Vinianskeho jazera s polpenziou a zľavou na vstup do Thermalparku Šírava

LokalitaPenzión PRAMEŇ, Vinné (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 8.3.2019 do 31.12.2019 podľa dostupnosti.

Najväčšie sopečné jazero v nadmorskej výške 618 m, Vihorlatský prales, Tokajská vinohradnícka oblasť, drevené kostolíky a vraj na východe nič nie je... taaak určite. Kúpanie, člnkovanie, vodné športy, plavba na lodi, turistika s neďalekou zrúcaninou Vinianskeho hradu, cykloturistika a relax v prvom zemplínskom aquaparku - ThermalParku Šírava. Užite si poriadny východ v penzióne Prameň na Vinnom.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Baby friendly penzión s detským ihriskom s pieskoviskom
  Baby friendly penzión s detským ihriskom s pieskoviskom
 • 30 % zľava na vstup do Thermalparku Šírava
  30 % zľava na vstup do Thermalparku Šírava
 • Zapožičanie bicyklov, plážový bufet, altánok s ohniskom, tenisový kurt
  Zapožičanie bicyklov, plážový bufet, altánok s ohniskom, tenisový kurt
 • Bezplatné súkromné parkovisko
  Bezplatné súkromné parkovisko
 • Pri brehu Vinianskeho jazera, 2 km od Zemplínskej šíravy, 10 km od Michaloviec
  Pri brehu Vinianskeho jazera, 2 km od Zemplínskej šíravy, 10 km od Michaloviec

Ukončené
od 45,90 €

Bežná cena: 65 - 150,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Pekné prostredie, vybavenosť spĺňala očakávania, dobrý pomer cena kvalita. Výborná kuchyňa, veľmi milí a ústretoví personál a majitelia.

Miriam, 11. apríla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v izbe štandard


9,0

Negatívom bola veľmi nizka posteľ a tenký matrac, aj kúpeľňa bola malička a uzúčka. Pozitívom bola veľmi milá čašníčka, chutné jedlo a čistota.

Radovan, 31. marca 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc v izbe štandard

Kontakt

Penzión PRAMEŇ

Vinianske jazero
07232 Vinné 40
+ 421 56 6887388

info@penzionpramen.sk
http://www.PenzionPramen.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Thermalpark Šírava

Thermalpark Šírava

Thermalpark bol oficiálne otvorená v roku 2014. Pozostáva zo štyroch bazénov - masážneho, vlnového, detského a relaxčného.

3
km
Viniansky hrad

Viniansky hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia pri obci Vinné v okrese Michalovce. Pôvodný hrad bol postavený na sopečnej kryhe na južných výbežkoch Vihorlatských vrchov. Našlo sa tu... Viac takmer 2000 medených mincí v hlinenom krčahu, pestrofarebné renesančné kachlice, rôzne kovové kľúče, hroty šípov a zvyšky keramiky. Objavený bol tiež neporušený vinič, ktorého vek sa odhaduje na približne 200 rokov. Na hrad vedú značkované turistické chodníky.

4
km
Zemplínska šírava

Zemplínska šírava

Zemplínska Šírava patrí najmä v lete medzi obľúbené rekreačné strediská. Na jej severnej strane je viacero rekreačných zariadení, napríklad Hôrka, Kaluža, Paľkov a Kamenec. V... Viac strediskách sú požičovne člnov, vodných bicyklov, vodných skútrov, vodných lyží a windsurfingov. Strediská sú tiež turistickým východiskom do Vihorlatských vrchov. Z lodného prístavu pravidelne premávajú vyhliadkové výletné lode. Na Zemplínskej šírave sú výborné možnosti na rybolov.

8
km
Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Zbierka a expozície múzea sú umiestnené v priestoroch barokovo–klasicistického kaštieľa zo 17. storočia. Nájdete tu prírodovednú, archeologickú, umelecko-historickú, etnologickú a... Viac historickú expozíciu.

12
km
Vihorlat

Vihorlat

Vihorlat, najvyšši vrch Vihorlatských vrchov je veľmi obľúbeným cieľom turistov. Jeho vrchná časť bola vyhlásená za národnú prírodnú pamiatku, pretože sa tu nachádzajú pralesovité... Viac porasty s výskytom až 250-ročných stromov. Východiskom na výstup môže byť napríklad obev Poruba pod Vihorlatom.

15
km
Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Pôvodne renesančný kaštieľ z roku 1610 bol koncom 19. storočia prestavaný podľa vzoru francúzskych barokových zámkov. V súčasnosti sa v ňom nachádza múzeum.

15
km
Humenné - skanzen

Humenné - skanzen

Expozícia ľudovej architektúry sa nachádza asi 200 m od budovy kaštieľa, v ktorom sídli aj Vihorlatské múzeum. Nájdete tu najtypickejšie stavby ľudovej architektúry... Viac východokarpatskej oblasti a jednu sakrálnu stavbu. Hlavným stavebným materiálom objektov je drevo, hlina a slama. Expozícia je súčasťou Vihorlatského múzea Humenné

15
km
Hrad Brekov

Hrad Brekov

Hrad sa vypína na brale s pekným výhľadom na Humenné a Strážske. Hrad vznikol koncom 13. storočia na mieste staršieho hradiska z obdobia Veľkej Moravy. V čase protihabsburských... Viac povstaní ho viackrát poškodili Rákócziho a Thökölyho vojaci. Ako pevnosť zanikol koncom 17. storočia, pričom dodnes sa z neho zachovala len časť múrov a niektoré klenby.

16
km
Senianske rybníky

Senianske rybníky

Senianske rybníky sú jedným z najvýznamnejších vtáčích území v strednej Európe. Vedie tadiaľto náučný chodník na ktorom sú vybudované vyhliadkové veže na pozorovanie vtáct... Viacva. Okrem bežných druhov vodného vtáctva tu možno vidieť napr. i vzácneho orliaka morského, kormorána veľkého, lyžičiara obyčajného, potápku chochlatú či chriašteľa malého.

17
km
Gitarové múzeum

Gitarové múzeum

Múzeum zachytáva kompletný vývoj a výrobu elektrofonických gitár v Československu po 2. svetovej vojne. Možete tu vidieť až 250 z viac ako 1100 dobových exponátov gitár,... Viac kontrabasov či havajských gitár, ale aj klávesové nástroje, zosilňovače, efekty či dokonca dobové koncertné osvetlenie. Nachádzajú sa tu aj gitary známych muzikantov Petra Jandu a Maťa Ďurindu. Zaujímavými exponátmi sú gitara Grazioso Resonet (na takomto modely začínal aj chrobák George Harrison), gitara z plastu či v tvare coca-coly. Niektoré z vystavených gitár si môžete aj vyskúšať.

19
km
Sninský kameň

Sninský kameň

Nachádza sa v pohorí Vihorlat na východe Slovenska. Zároveň je dominantným vrchom okolia Sniny. Skalnaté bralá na jeho vrchole sú pre turistov prístupné pomocou železných schodov... Viac a je z nich krásny výhľad na široké okolie. Vrch bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

19
km
Vihorlatský prales

Vihorlatský prales

Nájdete tu zachovalé bukové pralesy s vyše 240-ročnými exemplármi. Územie poralesa vo Vihorlatských vrchoch bolo vyhlásené za lokalitu Svetového prírodného dedičstva UNESCO.

Mohlo by sa vám páčiť