35,00 €

Bežná cena
70,00 €
Ušetríte
35,00 €

Streľba z historických zbraní v modernom štýle na strelnici Dražovce pri Nitre

  PeZa Šport – Strelnica Dražovce, Nitra - Dražovce (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 35 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

10 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Najskôr nabiť, utlačiť pušný prach, pripraviť sa a páľ! Streľbu perkusnými zbraňami alebo kušou či lukom veru nezažívate každý deň, aj keď ste ostrieľaný profesionál. Tak si ju poďte vyskúšať. Pod odborným dozorom s neobmedzeným palivom a s možnosťou vybrať si zbraň.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzené množstvo streliva
 • Vhodné ako darček
 • Dohľad a inštruktáž od certifikovaného inštruktora
 • Palné zbrane Vortec kaliber 50 a mechanické strelné zbrane (luky a kuše)
 • Miesto: Strelnica Dražovce pri Nitre

V cene je zahrnuté

 • 1x Streľba z historických zbraní na 2 hod. pre 1 osobu (max. 6 ľudí na strelnici)
 • Palné zbrane Vortec kaliber 50 a mechanické strelné zbrane (luky a kuše)
 • Pušný prach do zbraní (neobmedzené množstvo)
 • Dohľad a inštruktáž od certifikovaného inštruktora
 • Počet výstrelov je neobmedzený (všetko závisí od schopností a zručnosti klienta)
 • Miesto: Strelnica Dražovce pri Nitre
 • Trvanie: cca 2 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2019.
 • Povinný príplatok na mieste 5 €/hodina správcovi strelnice
 • Kupón môže uplatniť iba osoba staršia ako 12 rokov (od 12 do 18 rokov iba v sprievode dospelej osoby, prípadne s jej súhlasom)
 • Kupón je možné využiť v dňoch pondelok až sobota (po dohode termínu s inštruktorom), nie je možné využiť v nedeľu
 • Streľba je možná bez obmedzenia aj v zimných mesiacoch

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 1 osoba
 • 120 minút

35,00 €
- 50 % / 70 € 35 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutná rezervácia vopred (v čase medzi 18.00 - 20.00 hod.) na tel.čísle +421 904 232 075.  V prípade nedostupnosti napíšte na uvedené číslo sms a hneď ako to bude možné budete kontaktovaný. (po zakúpení kupónu je potrebné, čo najskôr kontaktovať poskytovateľa kvôli zorganizovaniu skupiny na kurz)
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 544 682 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  PeZa Šport – Strelnica Dražovce

Dražovce
949 01 Nitra

Nepravidelná - podľa dohody

paragliding.lm@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (500 m)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (4 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (4 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (6 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (13 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (14 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (14 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (16 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (16 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (21 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (21 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (21 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.