Kurz na klavír, organ alebo kurz spevu

Marek Pobuda, Trnava a Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

15,00 €

Bežná cena
30,00 €
Ušetríte
15,00 €

Kurz na klavír, organ alebo kurz spevu

  Marek Pobuda, Trnava a Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.2.2019 do 15.5.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ak ste sa v živote venovali všetkému možnému, len nie tomu, čo ste naozaj chceli, je pravdepodobne ten správny čas. Veď uznajte – kedy, keď nie teraz? Zdokonaľte sa v hre na klavír, organ alebo sa naučte spievať. Všetko pod dohľadom lektora, ktorý pôsobí na umeleckých školách a aj ako spevák v divadlách na domácej i zahraničnej scéne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Kurz vhodný pre začiatočníkov a stredne pokročilých
  • Pod vedením pedagóga umeleckej školy
  • Lektor pôsobí ako divadelný spevák doma aj v zahraničí
  • Miesto a čas podľa dohody
  • Hodiny pozostávajú z teoretickej a praktickej časti

V cene je zahrnuté

  • Lekcia hudby s Marekom Pobudom

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 15.2.2019 do 15.5.2019.

Ako využiť kupón

  1. Nuntá rezervácia vopred na tel čísle 0908 308 309 alebo pobuda.marek@gmail.com
  2. Pri objednávke termínu uveďte len číslo kupónu
  3. Heslo kupónu sa uvádza až pri jeho využití priamo na prevádzke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 544 043 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Marek Pobuda

Veľké Vozokany 31
951 82 Veľké Vozokany
0908 308 309

pobuda.marek@gmail.com
http://marekpobuda.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (3 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum rodiny Migazzi (7 km)

Mauzóleum dal v roku 1887 postaviť pre seba a svoju manželku Viliam Migazzi. Slohovo sa radí do neorománskeho štýlu a spolu s parkom je mauzóleum zapísané v ústrednom zozname... Viac národných kultúrnych pamiatok SR.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (9 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (10 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky (11 km)

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

Kláštor v Hronskom Beňadiku

Kláštor v Hronskom Beňadiku (11 km)

Benediktínsky kláštor v Hronskom Beňadiku patrí medzi najstaršie a najvýznamnejšie stavebné pamiatky na Slovensku. Podľa záznamov ho založili v roku 1075. Najstaršou časťou... Viac kláštorného komplexu bola románska bazilika, ktorú vysvätili v roku 1075. Po roku 1537 kláštor pod hrozbou tureckých nájazdov prebudovali na pevnosť, a tak k nemu pribudli hradby a delové bašty.

Zubria zvernica

Zubria zvernica (16 km)

Zubor európsky je najväčší európsky cicavec. Jediné miesto na Slovensku, kde toto majestátne zviera môžete vidieť na vlastné oči je táto zubria obora pri Topoľčiankach.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (17 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Levický Hrad

Levický Hrad (18 km)

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (23 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (23 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (24 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.