4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby - múzeum Ferrari a čarovné Miláno

Legiotour s.r.o., Milano

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(77 hodnotení)

4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby - múzeum Ferrari a čarovné Miláno

LokalitaLegiotour s.r.o., Milano (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.1.2019 do 13.10.2019 podľa dostupnosti.

Ponorte sa do histórie: minulosť, súčasnosť a cesta do budúcnosti. Múzeum Maranello vám vyrozpráva príbeh o Ferrari, zakorenený v mimoriadnej histórii Prancing Horse. Preslávené ako mesto módy, histórie a futbalu. Miláno! 4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby!

Múzeum FERRARI:

Ponorte sa do histórie: minulosť, súčasnosť a cesta do budúcnosti. Múzeum Maranello vám vyrozpráva príbeh o Ferrari, zakorenený v mimoriadnej histórii Prancing Horse a svojich návštevníkov sprevádza na ceste cez najznámejšie a víťazné F1, legendárne modely kategórií Sport Prototype a Gran Turismo bez toho, aby zabudli na cestné automobily, ktoré sa stali referenčným bodom v automobilovom svete.

"Mysli a konaj ako víťaz. Takto s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahneš svoj cieľ. " Ferrari je transpozíciou vízie svojho zakladateľa do reálneho sveta - cesta, ktorá sa podobá rozprávke. Existuje dátum začiatku a tým je: 12. marec 1947.

V tento deň si zakladateľ Enzo Ferrari osobne sadol za volant 125 S - prvé auto s Prancing Horse oficiálne vyrobené v Maranello je výsledkom dvojročného úsilia a prvým testovateľom nemôže byť nikto iný ako jeho tvorca. Kilometer po kilometri, cez viac ako sedem desaťročí, Ferrari sa svojím odhodlaním neúprosne snaží o dokonalosť.

Múzeum vám vďaka obrazom a predmetom vyrozpráva neobyčajný príbeh Enza Ferrari a jeho spoločnosti, ktoré svedčia o takmer storočnej bezpodmienečnej lásky k automobilu, chápaná ako perfektná syntéza technologickej inovácie, elegancie a exkluzivity.  Máte možnosť vyskúšať si simulačnú jazdu Ferrari Formula I. na jednom z najznámejších okruhov: Monza, Barcelona, Silverstone, Imola, Nürbürgring, Zandvoort, SPA Francorchamps a Mugello. Poplatok je 25 € za 10 minút (3-minútové zaúčanie, 7-minútová jazda).

V areáli múzea vás očakáva výstava automobilov, oficiálny obchod Ferrari, v ktorom môžete nakúpiť značkové predmety a taktiež kaviareň s reštauráciou.

Miláno:

Miláno je druhé najväčšie mesto, hlavné ekonomické centrum Talianska a patrí k najbohatším mestám v Európskej únii. Preslávené ako mesto módy, histórie a futbalu. Miláno je domovom 2 veľkoklubov: AC Miláno a Inter Miláno, ktorý majú spoločný štadión: San Siro. Počas návštevy Milána máte možnosť navštíviť Múzeum San Siro s prehliadkou štadióna, šatní a oficiálneho značkového obchodu oboch klubov. Individuálne vstupné múzeum a štadión: cca 15-17 € / dospelá osoba, cca 11-13 € / deti 6-13,99 rokov a seniori nad 65 rokov, deti do 5,99 rokov = grátis.

V centre mesta sa nachádzajú pamiatky:
* Milánska katedrála - gotická katedrála zo 14.storočia je symbolom Milána a patrí k najväčším na svete a jej dokončenie trvalo viac ako 600 rokov

Galéria Vittorio Emanuele II. - nákupné stredisko v presklenej arkáde z 19.storočia s luxusnými značkami oblečenia a vyberanými reštauráciami spája katedrálu s operným divadlom

Operné divadlo La Scala - bolo založené počas vlády Márie Terézie a navštívila ho okrem iných aj cisárovná Sissi s manželom počas jedných z ciest

Hrad Castello Sforzesco - veľká stredoveko-renesančná pevnosť s historickými múzeami a umením od Leonarda Da Vinciho a Michelangela. V prekrásnom parku sa nachádza aj Arco della Pace (oblúk mieru).

Dámy určite zaujme slávna módna štvrť s jednou z najdôležitejších a najpopulárnejších ulíc: Via Montenapoleone, kde majú svoje butiky preslávení návrhári ako Gucci, Dolce&Gabbana, Armani, Prada, Pucci, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Valentino, Versace, Miss Sixty, Mont Blanc a mnohí ďalší.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Spiatočná preprava autobusom
  Spiatočná preprava autobusom
 • Ubytovanie v hoteli***
  Ubytovanie v hoteli***
 • Raňajky v cene
  Raňajky v cene
 • Prehliadky pamiatok podľa programu
  Prehliadky pamiatok podľa programu
 • Služby kvalifikovaného sprievodcu
  Služby kvalifikovaného sprievodcu

Ukončené
159,00 €

Bežná cena: 229,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

77 hodnotení

39 zákazníkov odporúča

10

Super využitý adventný čas s výbornou sprievodkyňou.

Dana, 2. decembra 2019

Hodnotil ponuku Jednodňový zájazd do Budapešti a návšteva...


10

Aj keď celý deň pršalo, užili sme si to :)

Zuzana, 21. augusta 2019

Hodnotil ponuku Svetoznámy Benátsky karneval pre 1 osobu

Kontakt

Legiotour s.r.o.

Legiotour s.r.o.

Račianska 33
83102 Bratislava
+421 903 452 900

Pondelok – piatok 8.00 – 16.00 hod.
(príp. iný čas na základe tel. dohody s klientom)

legiotour@legiotour.sk
http://www.legiotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Legiotour s.r.o.

Múzeum Ferrari a kúzelné Miláno

Milano
20121 Milano
0903 452 900

legiotour@legiotour.sk
http://www.legiotour.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť