4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby - múzeum Ferrari a čarovné Miláno

Legiotour s.r.o., Milano

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby - múzeum Ferrari a čarovné Miláno

Legiotour s.r.o., Milano Legiotour s.r.o., Milano (mapa)

Ukončené 159,00 €

159,00 €

Bežná cena: 229,00 €

Ponorte sa do histórie: minulosť, súčasnosť a cesta do budúcnosti. Múzeum Maranello vám vyrozpráva príbeh o Ferrari, zakorenený v mimoriadnej histórii Prancing Horse. Preslávené ako mesto módy, histórie a futbalu. Miláno! 4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby!

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

77 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Spiatočná preprava autobusom Spiatočná preprava autobusom

Ubytovanie v hoteli*** Ubytovanie v hoteli***

Raňajky v cene Raňajky v cene

Prehliadky pamiatok podľa programu Prehliadky pamiatok podľa programu

Covid automat

Pre okres Bratislava III

Oranžová Od pondelka 25.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Legiotour s.r.o.

  • raňajky raňajky

Ponorte sa do histórie: minulosť, súčasnosť a cesta do budúcnosti. Múzeum Maranello vám vyrozpráva príbeh o Ferrari, zakorenený v mimoriadnej histórii Prancing Horse. Preslávené ako mesto módy, histórie a futbalu. Miláno! 4-dňový zájazd počas ktorého si každý splní svoje sny a túžby!

Múzeum FERRARI:

Ponorte sa do histórie: minulosť, súčasnosť a cesta do budúcnosti. Múzeum Maranello vám vyrozpráva príbeh o Ferrari, zakorenený v mimoriadnej histórii Prancing Horse a svojich návštevníkov sprevádza na ceste cez najznámejšie a víťazné F1, legendárne modely kategórií Sport Prototype a Gran Turismo bez toho, aby zabudli na cestné automobily, ktoré sa stali referenčným bodom v automobilovom svete.

"Mysli a konaj ako víťaz. Takto s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahneš svoj cieľ. " Ferrari je transpozíciou vízie svojho zakladateľa do reálneho sveta - cesta, ktorá sa podobá rozprávke. Existuje dátum začiatku a tým je: 12. marec 1947.

V tento deň si zakladateľ Enzo Ferrari osobne sadol za volant 125 S - prvé auto s Prancing Horse oficiálne vyrobené v Maranello je výsledkom dvojročného úsilia a prvým testovateľom nemôže byť nikto iný ako jeho tvorca. Kilometer po kilometri, cez viac ako sedem desaťročí, Ferrari sa svojím odhodlaním neúprosne snaží o dokonalosť.

Múzeum vám vďaka obrazom a predmetom vyrozpráva neobyčajný príbeh Enza Ferrari a jeho spoločnosti, ktoré svedčia o takmer storočnej bezpodmienečnej lásky k automobilu, chápaná ako perfektná syntéza technologickej inovácie, elegancie a exkluzivity.  Máte možnosť vyskúšať si simulačnú jazdu Ferrari Formula I. na jednom z najznámejších okruhov: Monza, Barcelona, Silverstone, Imola, Nürbürgring, Zandvoort, SPA Francorchamps a Mugello. Poplatok je 25 € za 10 minút (3-minútové zaúčanie, 7-minútová jazda).

V areáli múzea vás očakáva výstava automobilov, oficiálny obchod Ferrari, v ktorom môžete nakúpiť značkové predmety a taktiež kaviareň s reštauráciou.

Miláno:

Miláno je druhé najväčšie mesto, hlavné ekonomické centrum Talianska a patrí k najbohatším mestám v Európskej únii. Preslávené ako mesto módy, histórie a futbalu. Miláno je domovom 2 veľkoklubov: AC Miláno a Inter Miláno, ktorý majú spoločný štadión: San Siro. Počas návštevy Milána máte možnosť navštíviť Múzeum San Siro s prehliadkou štadióna, šatní a oficiálneho značkového obchodu oboch klubov. Individuálne vstupné múzeum a štadión: cca 15-17 € / dospelá osoba, cca 11-13 € / deti 6-13,99 rokov a seniori nad 65 rokov, deti do 5,99 rokov = grátis.

V centre mesta sa nachádzajú pamiatky:
* Milánska katedrála - gotická katedrála zo 14.storočia je symbolom Milána a patrí k najväčším na svete a jej dokončenie trvalo viac ako 600 rokov

Galéria Vittorio Emanuele II. - nákupné stredisko v presklenej arkáde z 19.storočia s luxusnými značkami oblečenia a vyberanými reštauráciami spája katedrálu s operným divadlom

Operné divadlo La Scala - bolo založené počas vlády Márie Terézie a navštívila ho okrem iných aj cisárovná Sissi s manželom počas jedných z ciest

Hrad Castello Sforzesco - veľká stredoveko-renesančná pevnosť s historickými múzeami a umením od Leonarda Da Vinciho a Michelangela. V prekrásnom parku sa nachádza aj Arco della Pace (oblúk mieru).

Dámy určite zaujme slávna módna štvrť s jednou z najdôležitejších a najpopulárnejších ulíc: Via Montenapoleone, kde majú svoje butiky preslávení návrhári ako Gucci, Dolce&Gabbana, Armani, Prada, Pucci, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Valentino, Versace, Miss Sixty, Mont Blanc a mnohí ďalší.

Kontakt

Legiotour s.r.o.

Legiotour s.r.o.

Račianska 33
83102 Bratislava
Slovensko
+421 903 452 900

Pondelok – piatok 8.00 – 16.00 hod.
(príp. iný čas na základe tel. dohody s klientom)

legiotour@legiotour.sk
www.legiotour.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Múzeum Ferrari a kúzelné Miláno

Milano
20121 Milano
Taliansko
0903 452 900

legiotour@legiotour.sk
www.legiotour.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem