Aktívny pobyt s ubytovaním v penzióne Squash v tichej časti centra mesta s hrou squashu v cene

Penzion Squash, Liptovský Mikuláš - Liptov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(8 hodnotení)

Aktívny pobyt s ubytovaním v penzióne Squash v tichej časti centra mesta s hrou squashu v cene

LokalitaPenzion Squash, Liptovský Mikuláš - Liptov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.1.2019 do 20.12.2019 podľa dostupnosti.

Ak patríte k ľudom, ktorí nedokážu obsedieť na jednom mieste ste tu správne. Z tohoto miesta sa to aktivitami hemží. Len pár krokov z izby si môžete ísť zahrať squash, tenis alebo sa korčuľovať. Pre nadšencov turistiky sú blízko krásne trasy, perfektné lyžiarske strediská alebo aquaparky. Penzión Squash je praktické ubytovanie s výbornou dostupnosťou kamkoľvek.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber ubytovanie v 2-lôžkovej izbe alebo apartmáne
  Na výber ubytovanie v 2-lôžkovej izbe alebo apartmáne
 • V apartmáne je malá kuchynská linka
  V apartmáne je malá kuchynská linka
 • Možnosť dokúpenia raňajok (5 €/osoba/noc)
  Možnosť dokúpenia raňajok (5 €/osoba/noc)
 • 1 hod. squashu zdarma (možnosť požičať raketu a loptičku)
  1 hod. squashu zdarma (možnosť požičať raketu a loptičku)
 • Bezplatné parkovanie „pod kamerami“
  Bezplatné parkovanie „pod kamerami“

Ukončené
od 59,00 €

Bežná cena: 62 - 204,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

8 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Ubytovanie bolo vynikajúce, voňalo to novotou a čistotou.

Eva, 3. apríla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej...


6,0

Personál bol veľmi príjemný a milý, izby boli vybavené a čisté. V cene sme mali zahrnutú 1 hodinu squashu bezplatne. Nemali sme raňajky, stravovali sme sa samy. Záver pobytu nám znepríjemnila situácia, keď sme zistili, že v deň odchodu otvárala recepcia až o 13 hod. (streda). A nikto nás na to...

Andrea, 20. marca 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej...

Kontakt

Penzion Squash

Penzion Squash

Jána Volka-Starohorského 1
03101 Liptovský Mikuláš
+421 948 071 006

Check in:13.00 hod.
Check out: 10.00 hod.


http://www.squash-liptov.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

1
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

4
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

4
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

4
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

5
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

7
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

7
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

8
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

8
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

8
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

10
km
Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

Mohlo by sa vám páčiť