Zájazd na zápas AC Miláno - Neapol. Všetko čo si fanúšik môže pod stromček priať.

CK FutbalTour.sk, Taliansko - Miláno

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

199,00 €

Bežná cena
290,00 €
Ušetríte
91,00 €

Zájazd na zápas AC Miláno - Neapol. Všetko čo si fanúšik môže pod stromček priať.

  CK FutbalTour.sk, Taliansko - Miláno (mapa)
  Platnosť kupónu je od 20.11.2018 do 26.1.2019 podľa dostupnosti.

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Nenechajte si ujsť najlepšieho strelca v histórii SSC Neapol a slovenského reprezentanta Mareka Hamšíka v akcii na vypredanom štadióne pre 80 000 fanúšikov. Legendárne San Siro je povinnou zastávkou každého futbalového priaznivca. Elektrizujúca atmosféra v podaní miestnych tifosi prináša zážitky na celý život. Vycestujte do mesta módy a futbalu s najskúsenejšou športovou CK na Slovensku!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Služby skúseného delegáta po celú dobu pobytu
 • Komfortná doprava autobusom alebo letecky
 • Skvelý tip na vianočný darček pre fanúšikov futbalu
 • Na vypredanom San Sire pre 80 000 fanúšikov
 • Najskúsenejšia futbalová cestovná kancelária na Slovensku

V cene je zahrnuté

 • Komfortná doprava podľa zvoleného variantu
 • Ubytovanie v 3* hoteli na 1 noc (len pri leteckom zájazde)
 • Vstupenka 4. kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu - na skupinových zájazdoch asistujú klientom skúsení delegáti. Riešia najmä organizačné a logistické záležitosti počas pobytu. Na vyžiadanie vedia v CK zabezpečiť aj turistického sprievodcu, s historickým výkladom a detailným sprevádzaním po meste.
 • Nonstop infolinka
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 20.11.2018 do 26.1.2019.
 • Rezerváciu je potrebné vykonať ihneď po zakúpení kupónu
 • Dátum zápasu: 26.1.2019
 • Štadión: San Siro

Ako využiť kupón

 1. Na zájazd je potrebné sa prihlásiť ihneď po zakúpení kupónu na emailovej adrese martin.morar@futbaltour.sk alebo telefonicky na čísle 0948 266 997
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť meno, priezvisko, číslo kupónu a následne osobné údaje
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

Doplňujúce informácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)4x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom10
Spokojnosť so službou9,3
Spokojnosť s priestormi9,3
Okolie prevádzky9,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Okolie prevádzky:

Dostatočné značenie

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

Rastislav, 6. februára 2019

Hodnotenie ponuky:
Autobusový zájazd na zápas AC Miláno – Neapol

Zájazd super. Výborný delegát. Jediný problém bol s miestom v autobuse - kvôli kávovaru žiadne miesto na nohy a ani úložný priestor na batožinu.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  CK FutbalTour.sk

Devínska cesta 6/758
84104 Bratislava
0948 266 997

info@futbaltour.sk
http://www.futbaltour.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (800 m)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (1 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.