Anticelulitídové poháriky s viditeľnými výsledkami

V + T Kft, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Anticelulitídové poháriky s viditeľnými výsledkami

V + T Kft, Slovensko V + T Kft, Slovensko (mapa)

Ukončené 5,90 €

5,90 €

Až 54 % zľava Bežná cena: 12,90 €

Milióny žien na celom svete naň nedajú dopustiť - malý silikónový pohárik, ktorý pravidelnou masážou eliminuje a postupne úplne odstráni celulitídu neinvazívnym a bezpečným spôsobom, a to v pohodlí vášho domova. Pohárik sa stlačením sám prisaje a následné horizontálne a vertikálne pohyby spôsobia, že pokožka sa výdatne prekrví a masíruje. Opakujte 3 až 4 krát týždenne, 8 minút na jednu oblasť.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 819 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Prevratná novinka na trhu

Prevratná novinka na trhu

Viditeľné výsledky u žien po celom svete

Viditeľné výsledky u žien po celom svete

Jednoduché používanie

Jednoduché používanie

Vyrobený z ekologicky šetrného a pre zdravie bezpečného silikónu

Vyrobený z ekologicky šetrného a pre zdravie bezpečného silikónu

Viac informácií

Povedzme si pravdu, dámy, takmer každá z nás má celulitídu. s ktorou sa snažíme viesť celoživotný boj. Majú ju aj modelky alebo štíhle ženy, lebo rôzne gély ani cvičenie nezaberajú. "Pomarančová koža" je tak neželanou strašidelnou súčasťou našich životov. Našťastie, konečne existuje niečo, čo naozaj pomáha - anticelulitídny pohárik .

Ako sa používa?

Ideálne je používať ho v sprche za spolupôsobenia vody a sprchového gélu, alebo  mimo sprchy, ale vždy s požitím masážneho olejčeka (nie krému - ten sa rýchle vstrebáva).

Pohárik je vyrobený z ekologicky šetrného a pre zdravie bezpečného silikónu. Ide o jediný nástroj, ktorý pôsobí na všetky známe druhy celulitídy: tukovú, vodnú, zmiešanú aj vláknitú a to v akýchkoľvek problémových partiách, či už postihuje oblasť bokov, stehien, zadku, vnútornej strany kolien, brucha alebo iné časti.

Celulitída bude preč už do leta – tento malý zázrak vám v tom pomôže. V balení sa nachádza set pohárikov (2 kusy), pre rýchlejšiu a pohodlnejšiu masáž na dvoch problémových partiách súčasne. Buďte krásna do plaviek, tohto pohárika sa celulitída naozaj bojí.

Pohárik proti celulitíde funguje na základe masáže, a tá jediná pomáha pri odstraňovaní celulitídy. Je to zatiaľ jediná masážna pomôcka, ktorá bola celosvetovo najpredávanejším produktom a na základe mnohých recenzii a skúsenosti miliónov žien z celého sveta možno konštatovať, že silikónový pohárik pri masírovaní 3–4 x týždenne po cca 8 minút naozaj odstráni celulitídu.

Kontakt

V + T Kft

CSILLAG UTCA 5
2314 HALÁSZTELEK
Maďarsko

orders.domus@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať