Drevený box s chilli omáčkami

Pochutnej si!, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Drevený box s chilli omáčkami

Pochutnej si!, Slovensko Pochutnej si!, Slovensko (mapa)

Ukončené od 13,90 €

od 13,90 €

Až 30 % zľava Bežná cena: 19,90 - 28,00 €

Chilli – to je láska! Štipľavá, temperamentná a občas dokáže až prekvapiť. V nevídanom drevenom šate sa bude pekne vynímať na vašej kuchynskej linke. V balení 2 alebo 3 výberové chilli omáčky, ktoré vás poriadne rozpália.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 819 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Parádne darčekové balenie

Parádne darčekové balenie

Vyrobené z najštipľavejších papričiek na svete

Vyrobené z najštipľavejších papričiek na svete

Dodanie do 5 dní

Dodanie do 5 dní

Hodí sa na grilovanie aj do rôznych jedál

Hodí sa na grilovanie aj do rôznych jedál

Viac informácií

Za štipľavú chuť v chilli papričkách môže látka kapsaicín. Okrem toho, že vyvoláva pocit pálenia, má aj mnoho pozitívnych účinkov:

  • zvyšuje sekréciu žalúdočných štiav
  • podporuje trávenie
  • zrýchľuje metabolizmus
  • podporuje krvnú cirkuláciu
  • ničí mnohé baktérie
  • znižuje hladinu krvného cukru
  • napomáha pri liečení kŕčových žíl

Pálivosť rôznych druhov chilli papričiek sa meria na škále tzv. Scovilleho stupnici. Povedzme klasická sladká paprika, ktorú poznáme z miestnych trhov, má pálivosť 0. Na druhej strane, čistý kapasaicín má hodnotu pálivosti 16-miliónov. A štipľavé papričky sú všetko medzi tým :-) Pre porovnanie napríklad známe jalapeño alebo tabasco majú hodnotu od 2500 do 8000 SHU. Habanero majú od 100 do 580-tisíc SHU. Najpálivejšia paprika na svete bola vypestovaná len nedávno, v roku 2012 v Južnej Karolíne. Jej meno je Carolina Reaper a niektoré z nich môžu dosiahnuť pálivosť až 2,2 milióna SHU.

Satan's Revenge! Naga Chilli Sauce

ÁNO je to pravda, tento výrobok je vytvorený zo 75 % drvenej chilli papričky Naga jolokia (jedna z najštipľavejších papričiek na svete). Žiadny extrakt, len chuť a pálivosť prírody v podobe prírodného napalmu Bhut NAGA Jolokia. Názov tejto omáčky hovorí za všetko "Satanova pomsta" a môžete si byť istí, že tento názov nie reklamným ťahom. Omáčka je určená pre gurmánov pálivosti, ostatní ochutnávajte len s telefónom pri ruke, aby ste mohli volať záchranku... alebo skôr koronera.

Zloženie: Drvené Naga jolokia papričky (75%), voda, soľ, kyselina octová, cesnak, xanthan (prírodný stabilizátor).

Krajina pôvodu: Kostarika

Názor pochutnejsi.cz: K tejto omáčke snáď môžem napísať len toto: FANTASTICKÁ PRÍRODNÉ CHUŤ NAGA Bhut Jolokia. Omáčka má veľmi rýchly a silný nábeh, ktorý sa stále stupňuje. Po chvíli odznie a v ústach máte veľmi príjemnú chuť Naga papričky. Vynikajúci do zapečených vecí, fazule a naozaj fantasticky sa chová v guláši alebo omáčkach. A vydrží :)

Marie Sharp's Hot Habanero Pepper Sauce

Fantastická, skvelá, jedinečná - takto jednoducho by išla popísať omáčka Marie Sharp 's Hot Habanero Pepper Sauce. Marie Sharp Habanero Pepper Sauce je najlepšie svojho druhu. Unikátne spojenie mrkvového zákadu a čerstvých habanero papričiek dosahuje dokonalú rovnováhu medzi chuťou a pálivosťou. Na výrobu tejto omáčky sú používané tie najlepšie suroviny (čerstvá zelenina, čerstvé papričky). Vyrába sa v podhorí mayských hôr, v tomto úrodnom raji sa darí pestovať jedny z najlepších červených habanero papričiek, a keď k tomu pridáte dlhoročný overený recept na výrobu chilli omáčok, nemôže vám vyjsť nič iné než tento nenahraditeľný produkt. Primeraná pálivosť spojená s nezameniteľnou čerstvou chuťou habanero papričiek robí z tejto omáčky výrobok, ktorý si zamilujú ako milovníci pálivého a chuti Habanera, tak úplní začiatočníci.

Zloženie: Habanero papričky, mrkva, cibuľa, citrónová šťava, ocot, cesnak

Krajina pôvodu: Belize

Názor pochutnejsi.cz: Ak ste túto omáčku ešte neochutnali, urobte tak. Naozaj jeden z najlepších produktov čo sa týka čerstvé chuti papričiek. Stredná pálivosť dáva tejto omáčke výhodu, že si na nej pochutí celá rodina. Ideálne k mäsu, do šalátov, do zapečených vecí, ale môžem Vám garantovať, že ako ju ochutnáte budete tú nezameniteľnú chuť milovať všade. Prenesie Vás do iného sveta. Tento produkt si dovolím osobne odporučiť, naozaj stojí za ochutnanie.

Marie Sharp's Smokin Marie Habanero Pepper Sauce

Braček od Smoked Márie Shaprs, ktorý je ten viac zlobivý :) Áno - viac páli, konzistencia je ďaleko hustejšia než je u bráška a aj vďaka tomu si táto omáčka vyslúžila hodnotenie ako najhorúcejšia omáčka v produktovej rade Marie Sharps. Je vyrobená rovnakým spôsobom ako "Smoked", teda z vyúdených habanero papričiek v kombinácii s mrkvou a cibuľou, ale samozrejme podiel habanero papričiek je v tejto omáčke vyšší. Skvelá pre grilovanie alebo jedlá, kde potrebujete pridať nádych "kouře" a príjemnej pálivosti. Ideálne začať s jednou kvapkou :)

Zloženie: Údené papričky Habanero, ocot, mrkva, soľ, cibuľa, limetková šťava, cesnak a koreniny

Kontakt

Pochutnej si!

Koperníkova 1164
73961 Třinec
Česko
+420 558 986 152

info@pochutnejsi.cz
www.pochutnejsi.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať