Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 5,90 €

Bežná cena
10 - 15 €

Perfektná lyžovačka cez deň aj večer so 4-hodinovým skipasom do Jasenskej doliny

  Lyžiarske stredisko Jasenská dolina, Veľká Fatra - Kašová (mapa)
  Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 31.3.2018 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(1 138 hodnotení)

Ukončené

6127 x kúpené

Poriadne sa obliecť, navoskovať lyže a zatiahnuť viazanie. Pribaliť termosku s teplým čajom, naložiť priateľov do auta a môže sa ísť! Kam? V lyžiarskom stredisku Jasenská dolina - Kašová môžete 4 hodiny brázdiť svahy, cez deň aj večer, a to až do 31. 3. 2018 alebo do ukončenia sezóny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Stredisko Kašová pre menej náročných i pokročilejších lyžiarov
 • 4-sedačková lanovka a 5 vlekov
 • Takmer 3 km upravených zjazdoviek
 • Zasnežovací systém
 • Celý lyžiarsky areál je osvetlený a ozvučený

V cene je zahrnuté

 • 4-hodinový skipas do Jasenskej doliny 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 31.3.2018.
 • Kupón je platný cez týždeň i cez víkend
 • Lyžovanie je možné v prípade priaznivých podmienok
 • Skipass je možné využiť aj na večerné lyžovanie
 • Platí do 31. 3. 2018, resp. do ukončenia zimnej sezóny
 • Začiatok a koniec zimnej sezóny závisí od snehových podmienok
 • Zálohová platba za bezkontaktnú kartu 5 €
 • Do 24. 2. (počas prázdnin stredoslovenského kraja) bude večerné lyžovanie v stredisku Jasenská dolina v prevádzke DENNE

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné vymeniť za skipas v Informačnom centre Jasenská dolina

Doplňujúce informácie

 • Kupón platí len pre stredisko Kašová
 • Maximálny počet kupónov na osobu je 5 ks
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

1 138 hodnotení

693 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)767x
Veľmi dobré (7-8)309x
Dobré (5-6)46x
Podpriemerné (3-4)12x
Zlé (1-2)4x

Hodnotenie kategórií

Rezervácia a uplatnenie kupónu9,0
Spokojnosť s personálom10
Čistota zariadenia9,0
Kvalita wellness7,0
Kvalita ubytovania7,0
Prostredie zariadenia9,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom

Prostredie zariadenia

Rezervácia a uplatnenie kupónu

10

Vynikajúce hodnotenie

Ladislav, 5. apríla 2018

Hodnotenie ponuky:
3-hodinový skipas pre deti 4-15 r., seniorov...

Páči sa mi dostupnosť, jednoduchosť uplatnenia zľavy a v neposlednom rade solídna výška resp. % zľavy Priebežné informácie o zľavách na mojom maily mi zasa dávajú tipy na voľný čas a dovolenku. Uvítal by som predaj skipasov aj počas celej lyž. sezóny. Nemám čo vytknúť, a škoda že som "ZĽAVU...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Zdenka, 26. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
4-hodinový skipas pre deti 4-15 r., seniorov...

spokojná, využijeme aj nabudúce.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Jasenská dolina

Jasenská dolina (200 m)

Jasenská dolina, ktorá leží v regióne Turiec, patrí medzi najznámejšie veľkofatranské doliny. Stredisko je rozdelené na 2 lokality - Kašová (ľahké až stredne náročné terény) a... Viac Lehota (stredne ťažké zjazdovky). V sezóne sem premáva skibus na trase Vrútky – Jasenská dolina. Denne od 16.30 do 20.00 hod. si v lokalite Kašová môžete užiť večerné lyžovanie na osvetlených zjazdovkách v dĺžke 1,3 km. V stredu až sobotu je v rámci večerného lyžovania v prevádzke aj sedačková lanovka. Milovníci bežeckého lyžovania si v stredisku užijú 7 km tratí.

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (5 km)

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

Gaderská dolina

Gaderská dolina (7 km)

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine (7 km)

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum (9 km)

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

Hrad Blatnica

Hrad Blatnica (9 km)

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

Ostrá

Ostrá (11 km)

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce (15 km)

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

Snowland - Valčianska Dolina

Snowland - Valčianska Dolina (15 km)

Moderné lyžiarske stredisko Snowland je vzdialené od Martina len 12,5 km. Učite oceníte bezplatné parkovanie, hlavným lákadlom sú však samozrejme dobré podmienky pre lyžovanie a... Viac snowboardovanie. Svahy sú položené vo výške 510 až 830 m.n.m., na ktorých je 8 zjazdoviek s dĺžkou 5600 m. Ich náročnosť je od ľahkých cez turistické a mierne. Prepravu zabezpečuje 6 klasických a jedna moderná 4-sedačková lanovka. Nový YETI PARK s detským vlekom je skvelé miesto pre vašich najmenších lyžiarov. Ani v tomto stredisku nechýbajú klasické lyžiarske služby ako lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa, predajňa športových potrieb, bufety, bary aj reštaurácia. Pre bežkárov je k dispozícií 12 km tratí a po západe slnka si môžete aj tu vychutnávať lyžovanie na osvetlených zjazdovkách.

Martinské Hole

Martinské Hole (16 km)

Toto lyžiarske stredisko leži na vrcholkoch Malej Fatry. Za skvelé lyžiarske podmienky vďačia aj svojej nadmorskej výške, ktorá je 1 150 - 1456 m n. m. V prípade potreby je však... Viac pripravené svoje svahy umelo zasnežiť. Celková dĺžka zjazdoviek je 7,9 km a preprava je zabezpečená 6-sedačkou a 5 vlekmi.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (18 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (19 km)

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.