Dovolenka v Demänovskej doline v útulnom penzióne Ďubo odkiaľ máte všetko na skok

Penzión Ďubo, Liptov - Demänová

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dovolenka v Demänovskej doline v útulnom penzióne Ďubo odkiaľ máte všetko na skok

LokalitaPenzión Ďubo, Liptov - Demänová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 11.11.2017 do 28.1.2018 podľa dostupnosti.

Ak máte radi ticho a pokoj zavítajte do penziónu Ďubo. Leží v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever. Len si to predstavte, ako zdolávate kopce a večer vás prichýli útulný penzión, kde to dýcha rodinnou atmosférou.

O penzióne

Penzión Ďubo sa nachádza v obci Demänová, má vlastné parkovisko a ubytovanie je možné v 3x 2 lôžkovej izbe, 4x v 3 lôžkovej izbe, v 2x 4 lôžkovej izbe (z toho 1x apartmán), s celkovou kapacitou 27 osôb.


 

Ubytovanie

Každá izba penziónu je vybavená vlastnou kúpeľnou s vaňou resp. sprchovým kútom, LCD TV a mini chladničkou.  Penzión má vlastné parkovisko, je vybavený kuchynkami, WIFI pripojením, saunou a prírodným grillom.

Penzión je kompletne vybavený a zariadený moderným nábytkom. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinné pobyty a dovolenky, tiež pre malé skupinky, resp. pre skupinové, alebo firemné pobyty.

2-lôžková izba

Vybavenie izby

 • mini chladnička
 • varná kanvica
 • vlastná kúpeľňa (sprchovací kút + WC)
 • LCD TV so satelitom
 • WiFi pripojenie

3-lôžková izba

4-lôžková izba


 

Vybavenie penzióna

 • vonkajší gril
 • vonkajšie posedenie
 • detské ihrisko (šmykľavka, hojdačky, trampolína)
 • sauna
 • požičovňa lyží a bicyklov

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ubytovanie je vhodné pre rodiny deťmi
  Ubytovanie je vhodné pre rodiny deťmi
 • V okolí veľa možností pre turistiku a cykloturistiku
  V okolí veľa možností pre turistiku a cykloturistiku
 • Má vlastné parkovisko
  Má vlastné parkovisko
 • Požičovňa lyží a bicyklov
  Požičovňa lyží a bicyklov
 • Free WiFi
  Free WiFi

Ukončené
od 49,00 €

Bežná cena: 60 - 144,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 216 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Penzión Ďubo

Demänová 483
03101 Liptovský Mikuláš
+421 903 755 412

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@skidubojasna.sk
http://www.skidubojasna.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

3
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

4
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

5
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

5
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

5
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

5
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

5
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

6
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

7
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

7
km
Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

8
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Mohlo by sa vám páčiť