Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 99 €

Bežná cena
120 - 150 €
Ušetríte
až 41 €

Vytúžený relax vo dvojici v penzióne Astra*** hneď pri tichom mestskom parku v Piešťanoch

  PENZIÓN ASTRA, Piešťany (mapa)
  Platnosť kupónu je od 28.2.2018 do 1.7.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

2 x kúpené

Konečne môcť na chvíľu vypnúť a len tak oddychovať na tichom a pokojnom mieste... Práve penzión Astra*** je na to ako stvorený, nájdete ho totiž v centre Piešťan pri mestskom parku. Len si predstavte, ako sa po ňom ruka v ruke so svojou láskou prechádzate a počúvate tichý šum lístia. Vyberiete sa spoznávať centrum Piešťan alebo vás zláka hotelová sauna?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ubytovanie v tichom a peknom prostredí
 • Hneď vedľa parku a neďaleko pešej zóny
 • Moderne zariadené izby
 • Parkovanie zdarma
 • Platnosť až do 1. 7. 2018

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby
 • Raňajky
 • Detské vonkajšie ihrisko
 • Wi-Fi
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 28.2.2018 do 1.7.2018.
 • Kupón nie je možné využiť v termínoch 29. 6. - 1. 7. 2018
 •  Je potrebné preukázať sa platným kupónom
 • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1,10 €/osoba/noc (nutné uhradiť na recepcii)

Ako využiť kupón

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na info@penzionastra.sk alebo na tel. č.: +421 (0) 33 77 44 780
 2. Rezervácia musí byť potvrdená
 3. Pri rezervácii uveďte číslo vášho kupónu, meno a vybraný termín
 4.  Je potrebné preukázať sa platným kupónom

Voliteľné príplatky

 • Detská postieľka 5 €/pobyt
 • Prístelka pre dieťa do 6 rokov 5 €/noc
 • Prístelka pre dieťa nad 6 rokov 10 €/noc
 • Sauna pre 2 osoby na 1 hod. 10 €

Doplňujúce informácie

 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení
 • Check-in po 16.00 hod., check-out do 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 485 191 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  PENZIÓN ASTRA

Pod Párovcami 1348/21
92101 Piešťany
+421 337744780

info@penzionastra.sk
http://www.penzionastra.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany (2 km)

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart (2 km)

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

Sĺňava

Sĺňava (4 km)

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

Čertova pec

Čertova pec (7 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (7 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom (9 km)

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte (10 km)

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (10 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy (12 km)

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (15 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (17 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (20 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.