Silvestrovský pobyt s wellness vo vynikajúco hodnotenom Hoteli Sandor Pavillon**** v Piešťanoch

Hotel Sandor Pavillon****, Piešťany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Silvestrovský pobyt s wellness vo vynikajúco hodnotenom Hoteli Sandor Pavillon**** v Piešťanoch

Hotel Sandor Pavillon****, Piešťany Hotel Sandor Pavillon****, Piešťany (mapa)

Ukončené 358,00 €

358,00 €

Až 49 % zľava Bežná cena: 714,00 €

Posledných 7 kupónov

Ako na Nový rok, tak po celý rok! A prečo by vám celý rok nemohol niekto servírovať raňajky? A čo tak, deň stráviť v bublinkách wellness-u. Celý deň len leňošiť a nechať sa unášať na vlnách relaxu. Oslávte záver kalendárneho roka vo veľkom štýle! Ujdite do Piešťan. Toto miesto je skutočným balzamom na dušu a nových lepších začiatkov.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 644 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Vynikajúco hodnotený 4* hotel

Vynikajúco hodnotený 4* hotel

Neobmedzený vstup do wellnes centra počas pobytu

Neobmedzený vstup do wellnes centra počas pobytu

Honosné novoročné raňajky (1.1.2018 od 8.00 – 12.00 hod.)

Honosné novoročné raňajky (1.1.2018 od 8.00 – 12.00 hod.)

Luxusne zariadené izby

Luxusne zariadené izby

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Sandor Pavillon****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • úschovňa bicyklov úschovňa bicyklov
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • balkón balkón
 • vaňa vaňa
 • klimatizácia na izbe klimatizácia na izbe
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

O hoteli

Štvorhviezdičkový Hotel Sandor Pavillon v centre mesta Piešťany ponúka svojim hosťom dokonalý relax. Zdobí ho veľmi príjemná a komorná atmosféra a je určený aj pre náročnejšiu klientelu vyhľadávajúcu luxus a služby na vysokej úrovni.

Hotel Sandor Pavillon v meste Piešťany nesie meno po Sandorovi (Alexandrovi) Winterovi – otcovi Piešťanských kúpeľov a nadväzuje na tradície kúpeľného penziónu a hotela Sandor Pavillon. Je neoddeliteľnou súčasťou ponuky SPA v meste Piešťany.

Ubytovanie

V pamiatkovo chránenej, novozrekonštruovanej budove hotela Sandor Pavillon budete ubytovaní v luxusných klimatizovaných izbách. Vybavenie izieb spĺňa kritéria náročných klientov, poskytuje pocit príjemnej elegancie a komfortu. K pozitívnej atmosfére prispievajú: kvalitné svetlé textilné tapety v prírodných farbách, bledý koberec s vysokým vlasom, hnedý nábytok na mieru, kvalitné zdravotné matrace, sanita a vysoká čistota v kúpeľni. 

Na izbách majú hostia k dispozícii: klimatizáciu, LCD TV + SAT, vysokorýchlostné pripojenie na internet, telefón, minibar v chladničke, trezor, fén, kúpací plášť, hygienické potreby, písacie potreby, kúpeľné oblátky na privítanie.

Wellness

Hostia majú k dispozícii hotelové wellness centrum, v ktorom im je umožnený pobyt v saunách, relaxačnom bazéne s protiprúdom a vo vírivke osamote.

Gastronómia

Zamilované dvojice si pri romantickej večeri môžu pochutnať na špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne v hotelovej reštaurácii Winter. Vyhovie sa aj najnáročnejším požiadavkám hostí Hotela Sandor Pavillon. Túto kuchyňu ocenili slovami chvály viaceré česko-slovenské, ale aj zahraničné známe osobnosti, napr. speváčky Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Katka Hasprová, herec a humorista Milan Lasica s manželkou, prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella a ďalší hostia.

Súčasťou reštaurácie Hotela Sandor Pavillon je vinotéka s ponukou starostlivo vybraných obľúbených domácich i zahraničných vín a špecialít. V Art kaviarni hotela si môžete pochutnať na šálke voňavej kávy, aromatickom čaji a lahodnom dezerte.

Mesto Piešťany

Svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany ponúka svoje SPA produkty domácim aj zahraničným návštevníkov už niekoľko storočí a v Hoteli Sandor Pavillon niekoľko desaťročí. O najväčší rozkvet a slávu mesta Piešťany sa zaslúžila rodina Winterovcov v rokoch 1889 až 1940, ktorá si prenajala kúpele Piešťany od grófskej rodiny Erdödyovcov. Otec Sandor Winter a jeho synovia Lajosz a Armin budovali kúpeľné objekty, mosty, parky a cesty, usporiadali medzinárodné spoločenské a športové podujatia. Za krátky čas boli postavené napríklad Kúpeľná dvorana, kúpeľný penzión Sandor Pavillon, z ktorého je dnes Hotel Sandor Pavillon, kúpele Irma, kúpalisko Eva, golfové ihrisko. Hold tejto významnej rodine vzdáva i názov pešej zóny v centre mesta Piešťany, Winterovej ulice.

Termálne a minerálne pramene s teplotou 67 - 69°C a sírne bahno sa stali základom liečby reumatizmu, ischias, ochorení pohybového ústrojenstva, poúrazových stavov a nervových ochorení. Vďaka svojej pokojnej liečivej atmosfére kúpeľného mesta Piešťany, množstvu zelene a bohatým tradíciám cestovného ruchu sú Piešťany zárukou dokonalého oddychu so širokou ponukou pre wellness pobyty, ktoré ponúka aj hotel Sandor Pavillon, očakávajúcich kvalitné služby aj pre náročnú klientelu. 

Aktivity v okolí: Hotel Sandor Pavillon sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, blízko pešej zóny. Vďaka vynikajúcej polohe Hotela Sandor Pavillon je pre hostí všade blízko: na piešťanské korzo, za prechádzkami do parku mesta Piešťany či k rieke Váh, za kultúrou do kina, divadla alebo na promenádne koncerty, tenisové kurty i za koňmi. Na golfové ihrisko alebo do SPA – kúpeľov na Kúpeľný ostrov sú to z centra mesta Piešťany len 2 km.

Mesto Piešťany má veľmi výhodnú dopravnú polohu: len 80 km od letiska hlavného mesta Bratislava, 130 km do medzinárodného viedenského letiska Schwechat a 280 km od Budapešti.

Kontakt

Hotel Sandor Pavillon****

Štefánikova 2B
92101 Piešťany
Slovensko
033 77 33 734

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

info@hotelsandor.sk, manager@hotelsandor.sk
www.hotelsandor.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Vojenské historické múzeum - Piešťany približne 2 km Monza Indoor Kart približne 2 km Sĺňava približne 4 km Čertova pec približne 7 km Zoofarma Nový Zéland približne 7 km

Šikmá veža vo Vrbovom približne 9 km Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte približne 10 km Park miniatúr Podolie približne 10 km Slovanské Hradisko Bojná - Valy približne 12 km Čachtický Hrad približne 16 km Topoľčiansky Hrad približne 17 km Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika približne 20 km Rekreačné stredisko Zelená Voda približne 20 km Hlohovský zámok približne 20 km Mohyla M.R.Štefánika približne 22 km Hrad Beckov približne 22 km Hrad Dobrá Voda približne 22 km Katarínka približne 22 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 24 km Gazdovský dvor približne 27 km Historická knižnica rodu Apponyi približne 27 km Oponický Hrad približne 29 km Relax Aqua & Spa približne 30 km Malá synagóga v Trnave približne 30 km Kostol sv. Heleny približne 30 km Smolenický zámok približne 31 km Kostol svätého Michala archanjela približne 31 km Hrad Branč približne 31 km Vyhliadková veža Poľana približne 31 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 33 km Hrad Korlátko približne 33 km Jaskyňa Driny približne 33 km Hradisko Zobor približne 34 km Záruby približne 35 km Kaštieľ Sobotište približne 35 km Habánsky dvor v Sobotišti približne 35 km Hrad Gýmeš približne 35 km Kúpalisko na Sihoti približne 36 km Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku približne 36 km Trenčiansky Hrad približne 37 km Botanická záhrada Nitra približne 38 km Zubria zvernica približne 40 km Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka približne 41 km Vodná nádrž Kráľová približne 41 km Kaštieľ v Budmericiach približne 41 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 43 km Plavecký hrad približne 43 km Plavecká jaskyňa približne 43 km Hrad Červený kameň približne 43 km Kaštieľ Pustý Chotár približne 43 km Zelená žaba približne 43 km Zrúcanina Hradu Uhrovec približne 44 km Šranecké piesky približne 44 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 45 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 45 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 45 km Piesočkovo približne 46 km Kaštieľ Mojmírovce približne 46 km Zámok Topoľčianky približne 47 km Mauzóleum rodiny Migazzi približne 48 km Modra približne 48 km Arborétum Mlyňany približne 50 km Múzeum včelárstva približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať