Himalájska soľ - ružové zlato z oblasti Himalájí

Computer Club, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Himalájska soľ - ružové zlato z oblasti Himalájí

Computer Club, Slovensko Computer Club, Slovensko (mapa)

Ukončené od 1,25 €

od 1,25 €

Až 51 % zľava Bežná cena: 2,40 - 2,90 €

Krásne ružová, netypická čierna alebo klasická biela, ale omnoho zdravšia a prospešnejšia pre organizmus. Bez priemyselného znečistenia z okolia, pretože sa ťaží z hĺbky 400 - 600 metrov, bez farbív, bez chemického spracovania, jednoducho prírodné "zlato". Odporúčame nahradiť kuchynskú soľ himalájskou a použiť ju pri varení a pečení. Je výborná aj ako soľ do kúpeľa a pri detoxikácii.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 961 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Zdravšia alterantíva kuchynskej soli

Zdravšia alterantíva kuchynskej soli

Vynikajúca chuť a estetický vzhľad

Vynikajúca chuť a estetický vzhľad

Zafarbenie je spôsobené minerálmi, ktoré obsahuje

Zafarbenie je spôsobené minerálmi, ktoré obsahuje

Jedno poštovné až do hmotnosti 10 kg

Jedno poštovné až do hmotnosti 10 kg

Viac informácií

Zdravá náhrada

Nerafinovaná prírodná kryštalická soľ je vhodná ako zdravá náhrada kuchynskej soli pri príprave jedál, do kúpeľa, na detoxikáciu, k hojeniu rán.

Chránená pred znečistením

Kryštalická soľ vznikla vyschnutím pramora, spôsobeným klimatickým zmenami, pred vyše 220 miliónmi rokov. Dnes je uložená v hĺbke približne 400 - 600 metrov, chránená pred akýmkoľvek súčasným znečistením životného prostredia. Je preto bez nečistôt, ktoré sa nachádzajú v dnešných moriach, a bohatá na minerálne látky. Himalájska kryštalická soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave, teda nečistená a nespracovaná. Táto soľ je enormným tlakom Himalájí zlisovaná do rovnomernej, kryštalickej, kubickej štruktúry a je bioenergeticky vysoko účinná.

Plná minerálov

Navyše obsahuje takmer všetky minerály a stopové prvky dôležité pre zdravie človeka. Z rovnakých prvkov, ktoré nachádzame v prírodnej soli, je vybudované aj naše telo. Zafarbenie je spôsobené minerálmi, ktoré obsahuje.

Účinky

Himalajska soľ priaznivo pôsobí pri detoxikácii organizmu, čiže ho čistí od škodlivých látok, podporuje okysličenie buniek, podporuje trávenie, dopĺňa minerály a tým sa normalizuje aj krvný tlak, hormóny a pod. Taktiež sa pomocou nej lepšie hoja rany na pokožke.

Kontakt

Computer Club

Petelenova 2
97401 Banská Bystrica
Slovensko
0949 100 120

zakrasro@gmail.com
chiask.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať