Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 19,90 €

Bežná cena
60 - 120 €

Veľkonočný pobyt na Chate Žiar v Rajeckej Lesnej s ubytovaním, raňajkami a dieťaťom do 10 rokov zdarma

  Chata Žiar, Rajecká Lesná (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.10.2017 do 3.4.2018 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

Ukončené

158 x kúpené

Precvičte svoju mušku a zabavte sa s celou rodinou. v Chate Žiar si pre vás pripravili adrenalinovú streľbu. Najskôr si môžete natrénovať svoju presnosť pri lukostreľbe, a keď si už budete istý, že ste lepší ako Chuck Norris, pustite sa do súboja v paintballe. Okrem toho môžete objavovať krásy Malej Fatry turistikou či cykloturistikou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 1 dieťa do 10 rokov zdarma
 • Prostredie Malej Fatry ideálne na turistiku či cykloturistiku
 • Paintball
 • Lukostreľba
 • Ubytovanie s raňajkami

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie
 • Raňajky pre dospelú osobu
 • Paintball pre 8 osôb/na 8 kupónov
 • 3D lukostreľba pre 3 osoby/na 3 kupóny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.10.2017 do 3.4.2018.
 • Najčastejšie otázky k rezervácii a odpovede na ne nájdete na tomto odkaze
 • Raňajky pre dieťa je potrebné doplatiť: 2,80 €

Ako využiť kupón

 1. Nutné rezervovať si termín 7 dní vopred e-mailom na: ziar@chataziar.sk. Ohľadom obsadenosti sa informujete na rovnakom e-maile
 2. Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení.

Voliteľné príplatky

 • Raňajky pre dieťa je potrebné doplatiť: 2,80 €
 • Paintball - strelivo 6 €/100 ks

Doplňujúce informácie

 • Posledná možnosť použiť na ešte nevyužité kupóny so skipasom zakúpené v zime

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

19 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)11x
Veľmi dobré (7-8)12x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť organizátora8,0
Spokojnosť s personálom9,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Splnené očakávania8,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Spokojnosť s personálom:

Príjemné vystupovanie

Splnené očakávania:

Zábavili ste sa?

10

Vynikajúce hodnotenie

Peter, 22. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 1 dospelú osobu na 1 noc + 1 dieťa...

Všetko sa nám páčilo, iba jedna informácia od personálu ohľadom sv.omší v dedine bola nesprávne podaná. Aj na plagáte je to napísané s omylom. Začiatok je totiž o 10.30 a nie o 11.00. Trochu nám to narušilo plány, ale aj to malo asi tak byť. Radi sa ku Vám vrátime.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Martin, 14. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 dospelé osoby na 2 noci + 1...

Vynikajúce podmienky a prístup obsluhy tiež na vysokej úrovni

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Chata Žiar

Rajecká lesná 537
013 15 Rajecká lesná
0903 310 387

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

ziar@chataziar.sk
https://www.facebook.com/chata...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej (100 m)

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (6 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Kľak

Kľak (7 km)

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (10 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (10 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (13 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Snowland - Valčianska Dolina

Snowland - Valčianska Dolina (13 km)

Moderné lyžiarske stredisko Snowland je vzdialené od Martina len 12,5 km. Učite oceníte bezplatné parkovanie, hlavným lákadlom sú však samozrejme dobré podmienky pre lyžovanie a... Viac snowboardovanie. Svahy sú položené vo výške 510 až 830 m.n.m., na ktorých je 8 zjazdoviek s dĺžkou 5600 m. Ich náročnosť je od ľahkých cez turistické a mierne. Prepravu zabezpečuje 6 klasických a jedna moderná 4-sedačková lanovka. Nový YETI PARK s detským vlekom je skvelé miesto pre vašich najmenších lyžiarov. Ani v tomto stredisku nechýbajú klasické lyžiarske služby ako lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa, predajňa športových potrieb, bufety, bary aj reštaurácia. Pre bežkárov je k dispozícií 12 km tratí a po západe slnka si môžete aj tu vychutnávať lyžovanie na osvetlených zjazdovkách.

Čičmany

Čičmany (13 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Čičmany

Čičmany (13 km)

V Čičmanoch nájdete okrem krásnej architektúry aj malé lyžiarske stredisko. Lyžiarom sú tu k dispozícii 3 zjazdovky rôznej obtiažnosti a dva značené bežecké okruhy. Stredisko je... Viac vhodné aj pre začiatočníkov. Takmer všetky zjazdovky sú aj zasnežované.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (13 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (14 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (14 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.