Ľutujeme, ponuka je ukončená.

219,90 €

Bežná cena
259 €

Oktoberfest a Bayern vs. Wolfsburg naživo v Nemecku s dopravou a ubytovaním

  Fubalový sen, Nemecko - Mníchov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 12.9.2017 do 20.9.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

0 x kúpené

Chcete zažiť nezabudnuteľnú atmosféru Oktoberfestu, dobre si oddýchnuť a potom si naživo pozrieť Bayern vo vypredanej 70-tisícovej Allianz Aréne? Tak ste na správnej adrese. Iba tu totiž nájdete tento jedinečný zájazd aj s ubytovaním a futbalom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vypredaný 70-tisícový štadión
 • Počas konania Octoberfestu
 • Doprava luxusným autobusom
 • Vrátane ubytovania v hoteli a raňajok
 • Služby delegáta počas celého zájazdu

V cene je zahrnuté

 • Vstupenka na zápas Bayern - Wolfsburg pre 1 osobu v termíne 22.9.2017
 • Obojsmerná autobusová doprava z TN cez TT, NR a BA
 • Lístok na zápas 4. kategórie
 • Ubytovanie - 3* hotel s raňajkami
 • Delegát
 • Odchod: 21.9.2017, príchod 23.9.2017
 • Čas zápasu: 20.30 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 12.9.2017 do 20.9.2017.

Ako využiť kupón

 1. Na zájazd je potrebné sa prihlásiť ihneď po zakúpení kupónu na emailovej adrese sladecek@futbalovysen.sk alebo telefonicky na čísle 0948 938 837
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť meno, priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, číslo OP a číslo kupónu, v prípade záujmu o cestovné poistenie aj rodné číslo
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Vstupenky – 3. kategória +50 €, 2. kategória +80 €, 1. kategória +120 €
 • Nástup – ZH/BB/ZV/RK/ZA +10 €, PP/PO/KE +15 €
 • Cestovné poistenie – 10 €/osoba

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 466 879 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Fubalový sen

Švantnerova 2 (Budova Afit Centrum)
841 02 Bratislava
+421948 118 817, +421 948 93 88 37

info@sportovysen.sk
http://www.sportovysen.sk

Zobraziť na mape

  Fubalový sen

Dolný Šianec 2
911 01 Trenčín
+421948 118 817

info@sportovysen.sk
http://www.sportovysen.sk

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (3 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (7 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (8 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (18 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (19 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (20 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (21 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (22 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (25 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (27 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (27 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (30 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.