Ľutujeme, ponuka je ukončená.

10 €

Bežná cena
15 €

Dovolenka v jednom z najbližších ubytovaní priamo pod Chopkom v chate Záhradky

  Chata Záhradky, Liptovský Mikuláš - Demänová (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

33 x kúpené

Vstanete skoro ráno. Pobalíte si batoh s desiatou. Samozrejme keksík nemôže chýbať. Vyjdete pred chatu a dáte si jeden poriadny nádych. Ten čerstvý vzduch vás doslova nabíja chuťou vyraziť. Je na vás, ktorú turistickú trasu si zvolíte. Výsledkom budú neopísateľné výhľady. Počas dňa vás bude sprevádzať krásna príroda a ticho. Pre niektoré vrcholy sa oplatí skoro vstať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pôvodná turistická chata
 • Sprchy a WC sa nachádzajú na poschodí hneď pri izbách
 • Vynikajúca domáca kuchyňa
 • Priamo pri lanovke Zahradky
 • Lanovka v prevádzke od 1.7.- 3.9. 2017, každych 30 min.

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 1 osobu na 1 noc v 2, 3, 4, 5, 6 lôžkových izbách
 • Bezplatné parkovanie
 • WiFi zadarmo

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017.
 • Miestny poplatok: 1 €/osoba/noc - platí sa priamo na mieste
 • Sprchy a WC sa nachádzajú na poschodí hneď pri izbách

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na tel. č. +421 905 474 595 alebo mailom chatazahradky@chatazahradky.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Možnosť dokúpiť raňajky alebo večeru za 5€/osobu
 • Poplatok za domáce zviera 3 €/noc

Doplňujúce informácie

 • Check in 14.00 - 20.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • WiFi zóna - zdarma pokrytie na celej chate

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 466 654 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Chata Záhradky

Záhradky 57
03301 Liptovský Mikuláš
+421 905 474 595

chatazahradky@chatazahradky.sk
http://chatazahradky.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (6 km)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (6 km)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Hrad Likava

Hrad Likava (7 km)

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (7 km)

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (8 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Vlkolínec

Vlkolínec (9 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

Marina Liptov

Marina Liptov (9 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (9 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Veľký Choč

Veľký Choč (10 km)

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (10 km)

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol (11 km)

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

Loď Mara

Loď Mara (12 km)

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.