Masérsky kurz - výber z 15 masáží

Revital Centrum v priestoroch East & West Centrum, Košice, Prešov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené 90,00 €

90,00 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 180,00 €

Naučte sa masírovať ako profesionál a preniknite do tajov masérskych techník, Jedinečný masérsky kurz, kde si môžete vybrať až z 15 masáží len za 90 € po 50% zľave.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 734 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Revital Centrum v priestoroch East & West Centrum

Dobre prevedená masáž harmonizuje organizmus ako celok a pokiaľ je pravidelná môže podstatnou mierou zlepšiť zdravotný stav.Ján Franko - Váš masér a inštruktor, zakladateľ REVITAL CENTRA

"Moje meno je Ján Franko a masážam sa profesionálne venujem od novembra 1999, kedy som otvoril svoj prvý masážny salón v Košiciach. Som absolventom masérskej školy Remas v Piešťanoch, kde som absolvoval kurzy klasickej rekondičnej masáže, lymfodrenáže, akupresúry a tradičnej čínskej masáže, reflexnej terapie chodidiel, tradičnej thajskej masáže a bankovania pod vedením skúsených odborníkov. Od svojho profesora tradičnej čínskej masáže z Pekingskej univerzity Guan Ming som sa naučil, že pohyb nemá vychádzať z ramena, ale zo srdca. Túto činnosť beriem ako svoje hobby, prácu aj poslanie. Príďte sa presvedčiť o kvalite mojich služieb."
Prečo masáže?

Masáže majú účinok na väčšinu častí ľudského organizmu.V prvom rade na kožu,podkožné väzivo,lymfu,svalstvo,nervy,srdce,cievy,dýchací aparát,kĺby,šľachy,samosrejme vnútorné orgány a niektoré žľazy.

Masáž je najstarším prostriedkom pomoci pri zdravotných problémoch. Človek si podvedome trie miesta, kde ho niečo bolí. Tento inštinkt je v nás pevne zakorenený. Za dlhé stáročia ľudia objavili veľa masážnych techník, ktoré dokázali účinne pomôcť nielen pri únave či poraneniach, ale aj rôznych chorobách.

Už v tej dobe sa vedelo o vzťahoch medzi povrchom tela, - pokožkou a svalstvom, - a stavom vnútorných orgánov. Na vysokú úroveň rozpracovali tento systém vzťahov v Číne, kde sa stal jedným z podkladov pre vytvorenie geniálneho systému akupunktúry.

Pravidelná masáž napomáha k zlepšeniu fyzickej aj psychickej výkonnosti. Urýchľuje regeneráciu organizmu, odstraňuje telesnú únavu, ale má aj upokojujúci účinok na psychiku, potláča stres. Po masáži sa výrazne zlepšuje schopnosť imunitného systému poradiť si s baktériami, vírusmi či ďalšími neželanými votrelcami v našom tele.
Masáž je spoľahlivým prostriedkom na prevenciu porúch pohybového aparátu, liečbu bolesti chrbtice a kĺbov, najmä pri ich jednostrannom namáhaní, pri sedavom zamestnaní a podobne. O význame chrbtice pre zdravie človeka nemožno pochybovať. Blokády v tejto oblasti sa prejavujú nielen napätím svalov a bolesťami, ale neliečené, môžu byť neskôr príčinou vážnych, často chronických zdravotných problémov, ktoré s chrbticou zdanlivo nesúvisia.

Aj keď je prínos pravidelnej masáže pre naše zdravie veľký, zostáva stále nedocenená. Mnoho ľudí vyhľadá maséra až potom, keď už vznikol vážny problém, a trápi ich bolesť chrbta. Stále však platí, že prevencia je lepšia a lacnejšia ako liečba. Iní považujú masáž za luxus, za niečo čo je len pre športovcov alebo tých, čo si to môžu dovoliť. Nie je však väčším luxusom byť v dnešnej dobe chorým?

Argument že je masáž nákladná tiež neobstojí. Často minieme oveľa viac peňazí na veci, ktoré nám nielenže nepomôžu, ale v skutočnosti ich ani nepotrebujeme. Hovorí sa, že zdravie je to najdôležitejšie. Pravda, len pokiaľ pre jeho udržanie človek nemusí nič podniknúť, pretože ak príde na prevenciu, veľa ľudí hneď začne hľadať výhovorky.

Ďalší sa spoliehajú na umelé chemické prostriedky ktoré v konečnom dôsledku môžu napáchať v organizme viac škody ako úžitku. Ak naozaj chcete urobiť niečo pozitívne pre vaše zdravie, doprajte si pár krát za mesiac rekondičnú masáž.

Aj keď vás práve netrápi bolesť chrbta. Je to účinný a okrem toho veľmi príjemný spôsob, ako sa udržať v dobrej forme a zlepšiť kvalitu vášho života.

Kontakt

Revital Centrum v priestoroch East & West Centrum

Tolstého 3, prízemie. (vedľa Narodnej Banky Slovenska)
04001 Košice
Slovensko
0944 429 942

masazeprezdravie@gmail.com
www.masazeprezdravie.webnode.s...
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety približne 800 m Miklušova väznica približne 1 km Slovenské technické múzeum približne 1 km Kúpalisko Triton približne 1 km Východoslovenské múzeum približne 2 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 3 km Detská železnica Košice približne 5 km Vyhliadková veža Hradová približne 6 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 9 km Zoologická záhrada Košice približne 9 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 12 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 17 km Hrad Slanec približne 17 km Antonova jaskyňa približne 18 km Gejzír v Herľanoch približne 18 km Hatinská jaskyňa približne 20 km Vodná nádrž Ružín približne 21 km Jasovská jaskyňa približne 21 km Múzeum vína približne 22 km Opálové bane približne 26 km Hámre v Medzeve približne 27 km Kamenný most cez Hnilec približne 28 km Solivar v Prešove približne 29 km Zbojnícky hrad približne 30 km Kúpalisko Plaza Beach približne 30 km Zámutovské skaly približne 30 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Turniansky hrad približne 31 km Hrad Šebeš približne 33 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 35 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 37 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kapušiansky hrad približne 38 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 40 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 41 km Hrad Čičava približne 41 km Vyhliadková veža Tokaj približne 44 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Veľká Domaša približne 46 km Hrad Brekov približne 47 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 47 km Spišský Hrad približne 48 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 49 km Hrad Krásna Hôrka približne 49 km Národný park Slovenský kras približne 49 km Spišská Kapitula približne 50 km Najnižšie položené miesto Slovenska približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať