Pobyt pod Chopkom vo Wellness Hoteli *** Repiská

Wellness Hotel*** Repiská, Nízke Tatry - Demänovská Dolina - Jasná

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt pod Chopkom vo Wellness Hoteli *** Repiská

LokalitaWellness Hotel*** Repiská, Nízke Tatry - Demänovská Dolina - Jasná (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 14.3.2017 do 2.7.2017 podľa dostupnosti.

Ak sa chcete schovať pre každodennými povinnosťami, vyskúšajte Wellness Hotel*** Repiská. Hotel je "ukrytý" v krásnom lese, kde spoločnosť vám bude robiť ticho a pokoj. Počas pobytu vyskúšajte aj wellness, z ktorého je krásny výhľad na Chopok. Pre milovníkov turistiky sú tu cestičky na ľúbivé miesta. Či už ste fanúšikom aktívneho alebo pasívneho oddychu, určite si tu prídete na svoje.

Wellness hotel Repiská***

sa nachádza v srdci Demänovskej doliny neďaleko Demänovskej jaskyne slobody priamo pod najvyššími štítmi Nízkych Tatier Chopok, Dereše či Ďumbier. Nádherná okolitá príroda ale nie je ani zďaleka jedinou devízou tohto zariadenia. Zoznámte sa s ďalšími...

O hoteli

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, LED TV, telefónom, chladničkou a wifi pripojením a najmä krásnym výhľadom na Chopok.

 

V priestoroch celého hotela je možnosť bezdrôtového pripojenia prostredníctvom WIFI.

 

Reštaurácia

Špeciality hotelovej kuchyne môžu hostia vychutnávať v reštaurácií, ku ktorej patrí letná terasa s nádherným výhľadom na podtatranskú prírodu, kde sa organizujú večere pri grile.

Raňajky sú podávané formou bufetu so širokou ponukou teplých jedál, studených nárezov, nátierok, jogurtov, cereálií, čerstvého ovocia a zeleniny.

Večere sú taktiež podávané formou bufetu, ktorý obsahuje širokú ponuku teplých jedál, jedlá z čerstvých rýb, jedlá z cestovín, hydiny či grilu. Ďalej obsahuje širokú ponuku zeleninových šalátov, ovocných šalátov a dezertov.

Wellness & Whirpool & Spa

Relaxačný bazén s atrakciami
Balneoterapia ako vodoliečba, to sú vírivé kúpele, ktoré sú vhodné pri bolestiach chrbtice a svalov. Perličkové kúpele sú zase dobré pri celkovej únave organizmu, migréne a tiež ako vhodná relaxácia pre celú rodinu.

Mladé rodiny s deťmi určite ocenia vonkajšie detské ihrisko v tesnej blízkosti hotela či nafukovacieho žraloka Murka. Taktiež sa hostia môžu zahrať na X-boxe.

V hoteli nechýba ani vonkajší tenisový kurt a hotelové fitness centrum.

Počas letných sobotňajších večerov určite nevynechajte grill párty priamo na terase, kde sa budú podávať  samé špeciality.

Aktivity v okolí:

Prekrásne okolie ponúka na leto dostatok príležitostí na športové vyžitie - turistika, horská turistika, horská cyklistika, paragliding, rybárčenie či vodné športy. Na spestrenie pobytu možno navštíviť kultúrne a historické pamiatky Liptova.  V blízkom okolí sú tiež tatranské národné parky a naše najznámejšie jaskyne či cyklistické trasy. Viac info TU.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel s výhľadom na Chopok
  Hotel s výhľadom na Chopok
 • Whirlpool s morskou vodou
  Whirlpool s morskou vodou
 • Odporúčané vami
  Odporúčané vami
 • Pobyt s polpenziou
  Pobyt s polpenziou
 • Len 900 m do Demänovskej jaskyni slobody
  Len 900 m do Demänovskej jaskyni slobody

Ukončené
od 129,00 €

Bežná cena: 282 - 423,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 351 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Wellness Hotel*** Repiská

Wellness Hotel*** Repiská

Demänovská dolina č.31
03101 Liptovský Mikuláš
+421 445 567 600, +421 918 777 024

Vstup do relax bazéna s balneo a vírivkou: 10.00 - 21.00 hod.
Vstup do sauny: 16.00 - 21.00 hod.

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia@repiska.sk
http://www.repiska.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

3
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

4
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

5
km
Chopok

Chopok

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

6
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

8
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

8
km
Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

9
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

9
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

9
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

10
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

10
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Mohlo by sa vám páčiť