od 218 €

Bežná cena
255 - 372 €

Poklady mestečka Zakopané s wellness pobytom v Grand Hotel Stamary****

  Grand Hotel Stamary****, Poľsko - Zakopane (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

38 x kúpené

Nechajte sa rozmaznávať v luxusnom wellness & SPA hotela Grand Hotel Stamary****. Ubytovaní budete v centre mestečka Zakopané, odkiaľ môžete obdivovať nádherné výhľady na Tatry alebo vrch Gubałówka. Zavítajte do tejto obľúbenej zimnej destinácie lyžiarov či turistov, ktorí sem celoročne prichádzajú spoznať bližšie miestne zvyklosti a tradície. Tešiť sa môžete aj na bohaté raňajky v hoteli.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 4* hotel s neobmedzeným wellness & SPA
 • Komfortné ubytovanie v centre mesta Zakopané
 • Baby friendly zariadenie, dieťa do 7 r. zadarmo
 • Kráľovské raňajky: teplý, studený a dezertový bufet
 • 2,5 km od lyžiarskeho strediska Szymoszkowa

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Wi-Fi zadarmo 
 • Parkovanie zadarmo
 • Neobmedzený vstup do hotelového wellness & SPA
 • 1 dieťa do 7 rokov na prístelke v izbe s rodičmi zdarma

Kalendár

Kalendár pre toto zariadenie nie je k dispozícii. Pre zistenie dostupnosti kontaktujte priamo zariadenie alebo naše zákaznícke centrum.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2017.
 • Kupón nie je možné uplatniť počas štátnych sviatkov a predĺžených víkendov v Poľsku
 • Kupón nie je možné využiť v termíne 1.7. - 31.8. 2017

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
 • 2 osoby
 • raňajky

218,00 €
255 €

0,00 €

 • 3 noci
 • 2 osoby
 • raňajky

313,00 €
372 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Kupón ZľavaDňa.sk je nutné vymeniť za hotelový voucher
 2. Po zakúpení kupónu na ZľavaDňa.sk je potrebné sa zaregistrovať na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com do 8 dní od zakúpenia kupónu
 3. Pri vypisovaní dát na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com, prosím, uviesť okrem základných požadovaných dát aj Coupon code: číslo kupónu ZľavaDňa, Security code: heslo kupónu ZľavaDňa - presnejší návod nájdete aj na konci pod podrobnosťami o zľave

Doplňujúce informácie

 • Po zaregistrovaní vám bude zaslaný kupón do 2 pracovných dní, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom
 • Do hotela pošlite číslo kupónu e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu: hotel@stamary.pl
 • Odporúča sa rezervácia čo najskôr od zakúpenia kupónu
 • Vytvorenie rezervácie je v závislosti od dostupnosti
 • Check-in od 16:00 hod., check-out do 12:00 hod.
 • SLUŽBA ZľavaDňa.sk: rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás - pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk alebo +4212/3211 7675 (prac. dni od 10.00 do 16.00 hod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 412 138 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Grand Hotel Stamary****

Kościuszki 19
34-500 Zakopane
+48 (18) 20 24 510

Check-in: 16:00
Check-out: 12:00

hotel@stamary.pl
http://www.stamary.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe (14 km)

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

Juráňova dolina

Juráňova dolina (14 km)

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Bielovodská dolina

Bielovodská dolina (14 km)

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

Bystrá

Bystrá (15 km)

Bystrá je so svojou výškou 2248 m.n.m. najvyšším vrcholom Západných Tatier. Vrch má hôľnato-skalnatý charakter, výstup naň je teda vhodný takmer pre každého. Dostanete sa sem... Viac napríklad po modrej trase z Podbanského.

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso (15 km)

Veľké Hincovo pleso je najväčšie a najhlbšie pleso na Slovensku. Dosahuje hĺbku až 50 metrov, no kvôli veľkej nadmorskej výške, v ktorej sa nachádza (1950 m.n.m.) je väčšinu roka... Viac prikryté ľadom. Pleso je pravdepodobne najvyššie položeným domovom pstruha potočného v Európe. Dostanete sa sem z Popradského plesa po značenom turistickom chodníku.

Aquapark Oravice

Aquapark Oravice (15 km)

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

Kriváň

Kriváň (15 km)

Kriváň je snáď najznámejší vrch Slovenska. Stal sa symbolom slovenskej štátnosti a najmä Vysokých Tatier. Vedie naň značený turistický chodník, napríklad z lokality Tri Studničky... Viac ale aj zo Štrbského Plesa.

Capie pleso

Capie pleso (16 km)

K tomuto plesu sa dostanete napríklad zo Štrbského plesa. Je pomerne vysoko položené, nájdete ho v nadmorskej výške 2075 m.n.m.

Chata pod Rysmi

Chata pod Rysmi (17 km)

Chata pod Rysmi je najvyššie položenou horskou chatou v Tatrách. Nachádza sa v nadmorskej výške 2250 m.n.m. Je obľúbeným cieľom turistov ale aj východiskovým bodom pre horolezcov.

Vodopád Skok

Vodopád Skok (17 km)

Vodopád Skok patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované vodopády Vysokých Tatier ale aj Slovenska. Je asi 30 metrov vysoký a nachádza sa v nadmorskej výške 1789 m.n.m. Výstup... Viac okolo vodopádu je zaistený reťazami a vedie po klzkých žulových platniach. Dostanete sa naň napríklad zo Štrbského Plesa po žltej turistickej značke.

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč (18 km)

Ostrý Roháč je vrchol, na ktorý sa dostanete po ceste zo Smutného na Jamnické sedlo. Skalnými úsekmi a reťazami sa radí medzi tie ťažšie turistické úseky, ktoré nájdete v... Viac Západných Tatrách. Naskytnú sa vám tu ale krásne výhľady, napríklad na Roháčske plesá.

Popradské pleso

Popradské pleso (18 km)

Popradské pleso je jedným z turisticky najvyhľadávanejších miest vo Vysokých Tatrách. Vedie sem niekoľko turistických trás, nájdete tu aj symbolický cintorín, horskú chatu a... Viac reštauráciu.