Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 218 €

Bežná cena
255 - 372 €
Ušetríte
až 59 €

Poklady mestečka Zakopané s wellness pobytom v Grand Hotel Stamary****

  Grand Hotel Stamary****, Poľsko - Zakopane (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.12.2016 do 20.12.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 218 bodov

Ukončené

Nechajte sa rozmaznávať v luxusnom wellness & SPA hotela Grand Hotel Stamary****. Ubytovaní budete v centre mestečka Zakopané, odkiaľ môžete obdivovať nádherné výhľady na Tatry alebo vrch Gubałówka. Zavítajte do tejto obľúbenej zimnej destinácie lyžiarov či turistov, ktorí sem celoročne prichádzajú spoznať bližšie miestne zvyklosti a tradície. Tešiť sa môžete aj na bohaté raňajky v hoteli.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 4* hotel s neobmedzeným wellness & SPA
 • Komfortné ubytovanie v centre mesta Zakopané
 • Baby friendly zariadenie, dieťa do 7 r. zadarmo
 • Kráľovské raňajky: teplý, studený a dezertový bufet
 • 2,5 km od lyžiarskeho strediska Szymoszkowa

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Wi-Fi zadarmo 
 • Parkovanie zadarmo
 • Neobmedzený vstup do hotelového wellness & SPA
 • 1 dieťa do 7 rokov na prístelke v izbe s rodičmi zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 15.12.2016 do 20.12.2017.
 • Kupón nie je možné uplatniť počas štátnych sviatkov a predĺžených víkendov v Poľsku
 • Kupón nie je možné využiť v termíne 1.7. - 31.8. 2017

Ako využiť kupón

 1. Kupón ZľavaDňa.sk je nutné vymeniť za hotelový voucher
 2. Po zakúpení kupónu na ZľavaDňa.sk je potrebné sa zaregistrovať na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com do 8 dní od zakúpenia kupónu
 3. Pri vypisovaní dát na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com, prosím, uviesť okrem základných požadovaných dát aj Coupon code: číslo kupónu ZľavaDňa, Security code: heslo kupónu ZľavaDňa - presnejší návod nájdete aj na konci pod podrobnosťami o zľave

Doplňujúce informácie

 • Po zaregistrovaní vám bude zaslaný kupón do 2 pracovných dní, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom
 • Do hotela pošlite číslo kupónu e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu: hotel@stamary.pl
 • Odporúča sa rezervácia čo najskôr od zakúpenia kupónu
 • Vytvorenie rezervácie je v závislosti od dostupnosti
 • Check-in od 16:00 hod., check-out do 12:00 hod.
 • SLUŽBA ZľavaDňa.sk: rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás - pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk alebo +4212/3211 7675 (prac. dni od 10.00 do 16.00 hod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 490 407 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Grand Hotel Stamary****

Kościuszki 19
34500 Zakopane
+48 (18) 20 24 510

Check-in: 16:00
Check-out: 12:00

hotel@stamary.pl
http://www.stamary.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zakopané

Zakopané (600 m)

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane (700 m)

Aquapark v poľskom meste Zakopane ponúka vnútorné aj vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, tobogany aj vodné atrakcie pre deti i dospelých. Teplota vody v bazénoch má okolo 30,5... Viac °C. Aquapark je otvorený celoročné od pondelka do nedele v čase 9:00 - 22:00 hod.

Ulica Krupówki

Ulica Krupówki (700 m)

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego (1 km)

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko (2 km)

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

Gubałówka

Gubałówka (3 km)

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

Sarnia Skała

Sarnia Skała (4 km)

Sarnia Skala je vrchol v Západných Tatrách vo výške 1377 m. Na vrchole si vychutnáte výhľad na hrebeň Giewontu, domčeky v okolí Zakopaného a v diaľke je možné vidieť aj Belianske... Viac Tatry.

Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica (5 km)

Tento vodopád patrí k navyšším v Západných Tatrách. Je vysoký asi 23 metrov s priemerným sklonom asi 80°. Vedie k nemu turistický chodník. Nachádza sa neďaleko vyznačenej cesty na... Viac vrchol Giewont - takže ak sa chytaté zdolať tento vrchol, vodopád Siklawica by ste nemali vynechať.

Tatranský národný park

Tatranský národný park (5 km)

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

Kríž na vrchole Giewontu

Kríž na vrchole Giewontu (6 km)

Giewont nie je síce svojou výškou 1894,5 m n.m. najvyšším vrcholom poľských Tatier, rozhodne však patrí medzi najnavštevovanejšie. Pôvodný drevený kríž na jeho vrchole vysvätili... Viac už v septembri roku 1900, ten však zmietla víchrica. Dnes tu preto stojí 15 metrový kríž vyrobený z ocele, ktorý postavili o rok neskôr.

Kasprov vrch

Kasprov vrch (7 km)

Ak si chcete užívať výhľady na celé slovenské Tatry z poľskej strany, odporúčame navštíviť Kasprowy wierch. Kasprov vrch leží v Západných Tatrách na hranici Slovenska a Poľs... Viacka. Jeho vrchol (v nadmorskej výške 1987 m) je vďaka lanovke ľahko dostupný a patrí tak k najnavštevovanejším v Tatrách. V budove lanovky sa nachádza okrem meteorologickej stanice aj bar a reštaurácia.

Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska (10 km)

Nachádza sa v Západných Tatrách na ploche 35 km². Je 9 km dlhá a po obvode meria približne 27 km. V sezóne patrí k najnavštevovanejším dolinám v poľských Tatrách. Dolina... Viac Kościeliska je súčasťou Tatrzańskiego Parku Narodowego a východiskom do mnohých iných dolín.