Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 218 €

Bežná cena
255 - 372 €

Poklady mestečka Zakopané s wellness pobytom v Grand Hotel Stamary****

  Grand Hotel Stamary****, Poľsko - Zakopane (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.12.2016 do 20.12.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nechajte sa rozmaznávať v luxusnom wellness & SPA hotela Grand Hotel Stamary****. Ubytovaní budete v centre mestečka Zakopané, odkiaľ môžete obdivovať nádherné výhľady na Tatry alebo vrch Gubałówka. Zavítajte do tejto obľúbenej zimnej destinácie lyžiarov či turistov, ktorí sem celoročne prichádzajú spoznať bližšie miestne zvyklosti a tradície. Tešiť sa môžete aj na bohaté raňajky v hoteli.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 4* hotel s neobmedzeným wellness & SPA
 • Komfortné ubytovanie v centre mesta Zakopané
 • Baby friendly zariadenie, dieťa do 7 r. zadarmo
 • Kráľovské raňajky: teplý, studený a dezertový bufet
 • 2,5 km od lyžiarskeho strediska Szymoszkowa

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Wi-Fi zadarmo 
 • Parkovanie zadarmo
 • Neobmedzený vstup do hotelového wellness & SPA
 • 1 dieťa do 7 rokov na prístelke v izbe s rodičmi zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 15.12.2016 do 20.12.2017.
 • Kupón nie je možné uplatniť počas štátnych sviatkov a predĺžených víkendov v Poľsku
 • Kupón nie je možné využiť v termíne 1.7. - 31.8. 2017

Ako využiť kupón

 1. Kupón ZľavaDňa.sk je nutné vymeniť za hotelový voucher
 2. Po zakúpení kupónu na ZľavaDňa.sk je potrebné sa zaregistrovať na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com do 8 dní od zakúpenia kupónu
 3. Pri vypisovaní dát na: register-zlavadna.hotelvoucheronline.com, prosím, uviesť okrem základných požadovaných dát aj Coupon code: číslo kupónu ZľavaDňa, Security code: heslo kupónu ZľavaDňa - presnejší návod nájdete aj na konci pod podrobnosťami o zľave

Doplňujúce informácie

 • Po zaregistrovaní vám bude zaslaný kupón do 2 pracovných dní, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom
 • Do hotela pošlite číslo kupónu e-mailom spolu s požiadavkou na rezerváciu: hotel@stamary.pl
 • Odporúča sa rezervácia čo najskôr od zakúpenia kupónu
 • Vytvorenie rezervácie je v závislosti od dostupnosti
 • Check-in od 16:00 hod., check-out do 12:00 hod.
 • SLUŽBA ZľavaDňa.sk: rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás - pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk alebo +4212/3211 7675 (prac. dni od 10.00 do 16.00 hod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 427 617 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Grand Hotel Stamary****

Kościuszki 19
34-500 Zakopane
+48 (18) 20 24 510

Check-in: 16:00
Check-out: 12:00

hotel@stamary.pl
http://www.stamary.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe (14 km)

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

Juráňova dolina

Juráňova dolina (14 km)

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Bielovodská dolina

Bielovodská dolina (14 km)

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

Bystrá

Bystrá (15 km)

Bystrá je so svojou výškou 2248 m.n.m. najvyšším vrcholom Západných Tatier. Vrch má hôľnato-skalnatý charakter, výstup naň je teda vhodný takmer pre každého. Dostanete sa sem... Viac napríklad po modrej trase z Podbanského.

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso (15 km)

Veľké Hincovo pleso je najväčšie a najhlbšie pleso na Slovensku. Dosahuje hĺbku až 50 metrov, no kvôli veľkej nadmorskej výške, v ktorej sa nachádza (1950 m.n.m.) je väčšinu roka... Viac prikryté ľadom. Pleso je pravdepodobne najvyššie položeným domovom pstruha potočného v Európe. Dostanete sa sem z Popradského plesa po značenom turistickom chodníku.

Aquapark Oravice

Aquapark Oravice (15 km)

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

Skipark Oravice

Skipark Oravice (15 km)

Skvelé miesto, kde si užijete tú správnu oravskú lyžovačku. Jedná sa o jediné stredisko na Slovensku, ktoré je prepojené s kúpaním a oddychom v termálnych vodách v jednom areá... Viacli. Vrchol, odiaľ sa dá lyžovať leží v nadmorskej výške 1055 metrov, pričom celková dĺžka zjazdoviek je 7,45 km. Okrem toho tu nájdete aj 3 bežecké trasy, pre bežkárov je celkovo k dispozícií až 35 km.

Kriváň

Kriváň (15 km)

Kriváň je snáď najznámejší vrch Slovenska. Stal sa symbolom slovenskej štátnosti a najmä Vysokých Tatier. Vedie naň značený turistický chodník, napríklad z lokality Tri Studničky... Viac ale aj zo Štrbského Plesa.

Capie pleso

Capie pleso (16 km)

K tomuto plesu sa dostanete napríklad zo Štrbského plesa. Je pomerne vysoko položené, nájdete ho v nadmorskej výške 2075 m.n.m.

Chata pod Rysmi

Chata pod Rysmi (17 km)

Chata pod Rysmi je najvyššie položenou horskou chatou v Tatrách. Nachádza sa v nadmorskej výške 2250 m.n.m. Je obľúbeným cieľom turistov ale aj východiskovým bodom pre horolezcov.

Vodopád Skok

Vodopád Skok (17 km)

Vodopád Skok patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované vodopády Vysokých Tatier ale aj Slovenska. Je asi 30 metrov vysoký a nachádza sa v nadmorskej výške 1789 m.n.m. Výstup... Viac okolo vodopádu je zaistený reťazami a vedie po klzkých žulových platniach. Dostanete sa naň napríklad zo Štrbského Plesa po žltej turistickej značke.

Podbanské SKI

Podbanské SKI (18 km)

Toto stredisko je určené pre začiatočníkov, prípadne rodiny s deťmi. Nadmorská výška je tu 950 - 1100 m n.m. Nájdete tu 3 lyžiarske vleky a v rámci svahu je vyhradená časť pre... Viac sánkovanie. Počas zimnej sezóny sú prevádzkové hodiny od pondelka do nedele v čase 9:00 - 16:00.