Vstup do obľúbeného lunaparku Rabkoland

RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vstup do obľúbeného lunaparku Rabkoland

RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój (mapa)

Ukončené 4,99 €

4,99 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 7,50 €

Magické miesto pre všetky deti. Kopec zábavy, množstvo kolotočov a atrakcií v obľúbenom zábavnom lunaparku v Malopoľsku. Užite si celodenný vstup a navštívte aj múzeum rekordov a kuriozít, veselú farmu alebo to roztočte na ruskom kole či u Vikingov.

9,2

Vynikajúce hodnotenie

336 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

 34 atrakciami a so 180 pohyblivými figúrami

34 atrakciami a so 180 pohyblivými figúrami

Vhodný pre deti 4-12 rokov

Vhodný pre deti 4-12 rokov

Bez limitu využitia atrakcií

Bez limitu využitia atrakcií

Celodenný vstup

Celodenný vstup

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

RABKOLAND

Miesto splnených prianí

Miesto splnených detských prianí a snov, aj taký je Rabkoland, miesto ako stvorené pre rodiny s deťmi, s bohatou ponukou zábavných atrakcií typických pre lunapark. Okrem rôznych kolotočov a atrakcií môžete navštíviť múzeum rekordov a zvlášností, múzeum smiechu, strašidelný hrad, vyviesť sa horskou dráhou či autodronom, spoznať tajomstvá čarov v akadémii kúzel a ilúzií či si vychutnať nádhernú panorámu z ruského kola.


 

 

Rabkoland

 
Rabkoland sa nachádza v Malopoľskom vojvodstve, v meste Rabka-Zdrój, asi 1 kilometer od „zakopianky“ (hlavnej cesty z Krakova do Zakopaného).

Hosť môže v deň vstupu odísť z parku a vrátiť sa (v daný deň).

 

Múzeum úsmevu

 
Prvou jedinečnou atrakciou sa stalo Muzeum Orderu Uśmiechu (Múzeum úsmevu) – jediného na svete, ktoré vyznamenáva dospelých na návrh detí.
 


Múzeum rekordov

Ďalším špecifikom je Múzeum rekordov a zvláštností, taktiež jediné takéto miesto v Poľsku. Nachádza sa tam dokumentácia súvisiaca s rekordmi Poliakov a zvláštnosťami Poľska. Od roku 2001 tu sídli Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych (Spolok kontroly nevšedných rekordov), ktorý každý rok vydáva Knihu Rabkolandu čiže Poľské rekordy a zvláštností, ktorá je tzv. poľskou knihou rekordov. S touto knihou sa tiež spájajú nevšedné zvláštne akcie.

Majstrovstvá

Od roku 2001 sa v Rabkolande organizujú Majstrovstvá v jazde na záchodových misách (do roku 2013), Mistrzostwa Polski w dojeniu sztucznej krowy (Majstrovstvá Poľska v dojení umelej kravy) alebo Mistrzostwa w dmuchaniu balona z gumy do żucia (Majstrovstvá Poľska vo fúkaní balóna zo žuvačky).


Magické mestečko

Rabkoland sa skladá zo 16 ulíc a 6 námestí, ktoré sú označené ako v meste. Mágiu tohto mestečka vytvárajú pohyblivé sochy, ktorých sa tu nachádza takmer 154. Vo Veselej farme na námestí môžete nájsť farmára hrajúceho na banjo a spievajúceho pesničku starého McDonalda. Alebo sa prejdite strašidelným kaštieľom a o zážitok máte postarané. Pri vchode, na námestí pod Basztami, vás privíta verklikár Lucek v goralskom odeve, ktorý krúti kľukou a rozpráva veselé príbehy.

V zábavnom lunaparku sa rozhodne nudiť nebudete, na každom kroku vás čaká nová aktivita, ktorá stojí za objavenie. V obchode „Świat Pozytywek” (Svet hracích skriniek) si môžete pozrieť nielen krásne oblečene zvieratiek, ale aj miniatúrny zábavný park s 18 pohyblivými zariadeniami, stánkami, gastronomickými pavilónmi a dvomi tisícmi sošiek.V areáli sa nachádzajú i detské hracie automaty, ktoré sú na mince (hojdací koník, hokej, atď.)
 
 

Občerstvenie

 
V areáli sú 2 bufety s rýchlym občerstvením (vynikajúce gofry) a mini stánky so zmrzlinou, chipsami na paličke a podobnými chuťovkami. Návštevníci istotne poteší aj celkom nová talianska reštaurácia Grazie!, ktorá má v ponuke cestoviny a pizzu pečenú na dreve. Zvyčajne je otvorená len počas víkendov, avšak cez prázdniny každý deň. Reštaurácia má aj vyhliadkovú terasu, z ktorej budete mať nielen pekný výhľad, ale aj príjemný zážitok.
 
 


Tento rok k už beztak obrovskej rodine atrakcii pribudla ďalšia - "Latrina Wikingów" (zóna Vikingov). O Vikingoch počul snáď každý. Ich boje a dobrodružstvá sa stali témou legiend, príbehov, filmov aj kníh. Avšak nie každý vie, že jedného dňa sa Kráľ Vikingov svojimi ďalekými cestami unavil, a preto vyhlásil oddych. Dlho hľadal vhodné miesto, až nakoniec natrafil na Rabkolandu a zriadil si v ňom svoju dedinku. V zóne Vikingov nájdete obrovskú 10-metrovú loď Kráľa Vikingov, v ktorej do Rabkolandu priplával. Okrem toho sa môžete tešiť zo šmýkačky s magickým majákom, škandinávskej hojdačky, piesku s pokladom a na mnoho mnoho ďalšieho.


Najzaujímavejšie atrakcie

 • Dom naopak - bez zákonu gravitácie
 • Preslávená autodráha pre deti
 • Safari Train - jazda vláčikom medzi zvieratami na safari
 • Veselá farma - pohyblivé postavičky zvierat tancujú na známu pesničku "Starý farmár farmu mal..."
 • Vodné delá - bludisko pod prúdom vody
 • Jungle veža - voľný pád z veže s výškou 8 metrov
 • Ice Racing - vzrušujúca vodná jazda pre deti
 • Šlapacie vodné bicykle
 • Detské kolotoče
 • Skákacie hrady
 • Motokárová dráha
 • Šmýkačky
 • Bludisko
 • Strašidelný dom smiechu
 • Palác strachu
 • Mlynské koleso s výškou 28 m
 • Horské dráhy
 • Americká strelnica
 • Suché bazény
 • Potrubie dom - budova v štyroch úrovniach plná prekvapení pre deti vo veku 2 až 10 rokov

www.rabkoland.pl

Kontakt

RABKOLAND

RABKOLAND

Rynek
34700 Rabka-Zdrój
Poľsko
+48 18 267 69 57

park@rabkoland.pl
www.rabkoland.pl/sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Rabkoland približne do 100 m Národný park Gorce približne 15 km Trhy v Nowom Targu približne 16 km Kaplnka Bulandy približne 17 km Rozhľadňa Mogielica približne 24 km

Obec Jablonka približne 25 km Kaštieľ v Suchej Beskidzkiej približne 29 km Babia Góra približne 32 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 32 km Hrad Czorsztyn približne 33 km Hrad Wołek približne 33 km Termy Bukovina približne 33 km Gubałówka približne 34 km Hrad Niedzica približne 34 km Zakopané približne 34 km Ulica Krupówki približne 35 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 35 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 36 km Osturňa približne 37 km Aquapark Oravice približne 37 km Socha Krista v Kline približne 38 km Oravská priehrada približne 38 km Sarnia Skała približne 38 km Vodopád Siklawica približne 39 km Autokino Orava približne 39 km Tatranský národný park približne 39 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 40 km Kríž na vrchole Giewontu približne 40 km Dolina Kościeliska približne 41 km Juráňova dolina približne 41 km Splav Dunajca približne 41 km Červený kláštor približne 41 km Drevený Kostol všetkých svätých približne 41 km Kasprov vrch približne 42 km Soľná baňa Wieliczka približne 42 km Mickiewiczove vodopády približne 43 km Múzeum oravskej dediny približne 44 km Múzeum Ždiarsky dom približne 44 km Brestovská jaskyňa približne 44 km Bielovodská dolina približne 44 km Múzeum rodný dom Jána Pavla II. približne 45 km Pleso Morskie Oko približne 46 km Roháčske plesá približne 47 km Bystrá približne 47 km Rezervácia ľudovej architektúry približne 47 km Ostrý Roháč približne 47 km Inwald Park približne 48 km Veľké Hincovo pleso približne 48 km Chata pri Zelenom plese približne 49 km Zelené pleso približne 49 km Chata Plesnivec približne 49 km Fabrika Oskara Schindlera približne 49 km MOCAK Múzeum súčasného umenia približne 49 km Chata pod Rysmi približne 49 km Capie pleso približne 49 km Wawelský hrad približne 50 km Belianska jaskyňa približne 50 km Kriváň približne 50 km ZOO v Krakove približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať