Vypredané
Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce
Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore / Selce

Rodinný pobyt s neobmedzeným wellness vo Fuggerovom dvore

Selce

Výnimočný pobyt vo Fuggerovom dvore je to pravé orechové. Ideálny relax s neobmedzeným wellnessom, krásnou prírodou poteší páry aj rodiny.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Wellness centrum - 5 druhov sáun, bazén, vírivka, masáže, bowling, stolný tenis, turistika
 • Detský kútik
 • Wifi v celom objekte

Kupón zahŕňa na výber:

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni/2 noci za 115 € 
Pobyt pre 2 osoby na 4 dni/3 noci za 159 €

 

 • 2/3x ubytovanie pre 2 osoby s možnosťou prístelky
 • 2/3x polpenzia pre 2 osoby (raňajky, 2 - chodová večera výberom z 3 jedál - polievka, hlavné jedlo)
 • neobmedzený vstup do wellness centra v čase otváracích hodín (sauny, bazén, fitnes)
 • 1 dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • 1 dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma
 • parkovanie zdarma
 • wifi zdarma

 

 

 

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 25.2.2016 do 30.6.2016
 • Rezervácia pobytu vopred na tel. čísle 048/321 99 88 alebo prostredníctvom e-mailu na hotel@fuggerov-dvor.sk
 • Pri rezervácii potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití


Kupón nie je možné využiť:

 • Počas veľkonočných prázdnin (24. - 29. 3. 2016)


Zľavy a príplatky:

 • Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • 1 dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma
 • Apartmán s krbom 25 €/2 noci, 30 €/3 noci
 • Prísteľka pre ďalšie dieťa alebo dospelú osobu 18 €/noc
 • Polpenzia 10 €/deň
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt

Fuggerov Dvor

Selčiansky diel 596

97611 Selce

BARANČIA, s.r.o.


048/321 99 88


Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Fuggerov Dvor

Selčiansky diel 596, 97611 Selce

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Fuggerov Dvor leží uprostred hôr obkolesujúcich Banskú Bystricu v katastri obce Selce. Región so slávnou históriou, s novovybudovanými strediskami cestovného ruchu, udržiavané zjazdovky, turistické a cyklistické trasy. Dobrá tradičná kuchyňa, ktorú si vychutnáte pri každej návšteve, je zárukou, že Fuggerov Dvor je miesto, na ktoré sa budete s radosťou vracať.
 
Ubytovanie vo vkusne zariadených apartmánoch a dvojlôžkových izbách
s prísteľkou s celkovou kapacitou 56 lôžok. Každá izba má samostatnú kúpeľňu a WC, TV prijímač so satelitným príjmom, pripojenie na internet, rádiobudík. Pre náročných klientov ponúkame apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami s obývacou miestnosťou, kde si môžete posedieť pri krbe. Tento apartmán je vybavený vlastným vchodom, luxusnou kúpeľňou , v ktorej je vaňa, sprchový kút a bidet.


Wellness centrum
Súčasťou hotela je aj wellness centrum v samostatnej časti hotela, ubytovaní hostia môžu prejsť prechodovou chodbou z ubytovacej časti. Vo wellness centre zabudnete na každodenný stres a problémy. Na dosiahnutie celkovej harmónie duše i tela vám ponúkame návštevu VITÁLNEHO SVETA, z ktorého majú radosť aj tí najmenší. K dispozícii je pre ubytovaných hostí i pre verejnosť bazén, päť druhov sáun - vlhká, suchá, parná, bylinná a infra kabína, solárium, vírivá vaňa pre 6 osôb, "dobrodružná sprcha",rôzne druhy masáží na objednávku aspoň deň vopred, rašelinový obklad.
Využiť môžete tiež plavecký bazén a posilňovňu, oddýchnuť si môžete pri príjemnej masáži, hudbe. Nádherný výhľad na okolitú prírodu sa vám naskytne z interiéru presklenej vyhliadkovej veže ale i z vírivej vane.Deti do 15 rokov sa môžu pohybovať v priestore wellness centra v sprievode rodiča alebo inej dospelej zodpovednej osoby.


V hoteli sa nachádza štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 60 miest, v miestnosti je krb, ktorý vytvára úžasnú atmosféru, ku ktorej prispeje príjemný personál hotela, vynikajúce jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, bohatý výber kvalitných vín. Je vhodná na usporadúvanie rôznych rodinných osláv, posedení, svadieb, rautov a iných spoločenských podujatí.


Športové aktivity
V areáli hotela je hosťom k dispozícii multifunkčné ihrisko
, je tu možné zahrať si futbal, volejbal i tenis. V interiéri hotela zas stolný tenis, biliard, stolný futbal a bowling.
Pre najmenších je k dispozícii detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom, trampolína.
Pre milovníkov zvierat a hlavne deti, sa nachádzajú v areáli hotela aj zvieratká, je možné pozrieť si na našej minifarme zajačiky, sliepky, liliputky, ovce, kozy, prasiatka, psíka - nášho maskota EDA a koníky, ktoré sú k dispozícii aj na jazdenie.
Lyžiarske strediská

SELCE-ČACHOVO Lyžiarske stredisko Viac info

Fuggerov dvor sa nachádza cca 150 m od vrcholovej stanice lyžiarskeho vleku Doppelmayr.
V areáli strediska Čachovo/Selce sa nachádzajú 4 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 3300 osôb za hodinu. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarsku škôlku, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska. K ponuke je aj večerné lyžovanie s dĺžkou osvetlených tratí 400 metrov.


Lyžiarske stredisko Šachtičky Viac info

K dispozícii je 7 tratí rôznej náročnosti so štyrmi vlekmi a dvomi vlekmi pre malých lyžiarov, s celkovou dĺžkou viac ako 10 kilometrov. Dve zjazdové trate majú cerifikát FIS pre organizovanie medzinárodných pretekov.


Park snow Donovaly Viac info
K dispozícii je viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom. Určite nevynecháte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak milujete snowboard-adrenalín, vyjdú vám v ústrety špičkové terény lákajúce na freeriding, jumpovanie, s množstvom railov a prekážok. 

Vypredané

Cena od: 115 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky