Horská chata Limba so skipassmi na 3 dni pre 2 osoby

Horská chata Limba, Kremnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

89,00 €

Bežná cena
143,00 €
Ušetríte
54,00 €

Horská chata Limba so skipassmi na 3 dni pre 2 osoby

  Horská chata Limba, Kremnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 16.1.2015 do 31.3.2015 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Trojdňový pobyt s fantastickou lyžovačkou pre dvoch v Horskej chate Limba v lyžiarskom stredisku Skalka aréna – Skalka pri Kremnici. Skipass v cene, krásne vysokohorské prostredie a dokonalý relax.


Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 16.1.2015 do 31.3.2015.

Ako využiť ponuku

 • Platnosť kupónu je od 16.1.2015 do 31.3.2015
 • Nutnosť rezervácie na 0901 752 553 alebo na e-mail: info@skalkalimba.sk
 • Rezerváciu je možné uskutočniť počas pracovných dní od 8:00 do 17:00 hod
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Pri objednaní je nutné uviesť číslo kupónu a pri príchode sa preukázať vytlačeným kupónom
 • Odporúča sa overenie dostupnosti vybraného termínu pred zakúpením kupónu
 • Prvá rezervácia je záväzná. Následná zmena termínu je možná len za jednorázový poplatok 10 €. Pri nahlásení storna rezervácie neskôr ako 7 dní pred nástupom na pobyt kupón prepadá bez nároku na náhradný termín a vrátenie peňazí
 • Kupón platí cez víkend, podľa aktuálne voľných termínov a izieb
 • Zakúpením dvoch kupónov nie je možné si pobyt predĺžiť
 • Doplatok na mieste za izbu s vlastným sociálnym zariadením (3 €/osoba/noc)
 • Deti 0 – 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu
 • Ubytovací poplatok 0,33 € osoba/deň – platba na mieste pobytu
 • Check in od 14:00 hod, check out do 10:00 hod
 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 576 322 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Horská chata Limba

Skalka pri Kremnici
96701 Kremnica
+421 901 752 553

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@skalkaarena.sk
http://www.skalkalimba.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Skalka arena

Skalka arena (500 m)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (500 m)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu (5 km)

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (5 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (6 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (6 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica (6 km)

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (6 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Badínsky prales

Badínsky prales (7 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (9 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (10 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (11 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.